Şimdi Ara

Makyajlı 2024 Volkswagen T-Cross Türkiye'de: İşte fiyatı ve özellikleri (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
2.579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Volkswagen tasarımda rezalet durumda uzun zamandır.

• t cross üretimi durdurulsun.

• VW en sevdiğim Golf ve tiguan geri kalan hiç bir modelini mantıklı bulmuyorum para verilecekse bu 2 modele verilir.

• YouGotThatRight kullanıcısına yanıt

Nerenden uyduruyorsun acaba?

suv sınıfında 23. sırada bitirmiş 2023 senesini resmi rakamlara göre. En çok satan troc 9. o da. Artık eskisi gibi değil vw diye leğen plastikle, titrek şanzımanlı araç almıyor insanlar demek ki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gelen gideni aratir derler..

• volkswagen'in en varoş görünümlü arabası. o kadar varoş ve ucuz görünümlü bir tasarımı var ki, iğrenç yerine iyrenç yazasım geliyor.

• Mokali Amca kullanıcısına yanıt
    2022’de troc makyaj yiyerek o sert konsolu yumuşak materyalle kapladılar sağolsunlar.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
    Canım benim, incinmişsin sanki… önce aracın segmentini öğren bence.
    Hangi kadife plastiğe sahip araç kullanıyorsun bak merak ettim şimdi. Ayrıca, segmentinde daha fazla satan hangi modelde kadife plastik var? En fazla rekabetin olduğu segmentte o fiyatına, dizel/lpg olmamasına rağmen yine iyi satmış…

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Forum yine vw nefretini kusmuş Makyajlı 2024 Volkswagen T-Cross Türkiye'de: İşte fiyatı ve özellikleri 

İncinecek bir şey yok genç. Sen boşuna alakasız şeyler ile kuduruyorsun. Ben diğerleri kadife kaplama demedim eskiden vw olumlu anlamda farklıyken bu araba Dacia, bayon seviyesinde. Capture bile daha iyi.

Sen argümanın çok satmasıydı , satmadığı da ortada işte, bu kadar malımın kölesi ucuz bir tip olmamanı öneririm. Hindistan standardı arabalar ile statü kazandığını sanacak kadar düşme bence gerek yok

• Şu eciş bücüş teneke içinde cayır cayır yanmayin vw fanboylari. Hadi golf, passat vs neyse de.

Aşırı komik ve ucuz gözüküyorsunuz cidden.

Not: vag grubu aracım var

• Tasarıma bir şey diyemem de güvenlik ve sürüş asistanlarinin standart donanıma gelmesi çok iyi olmuş. 2024 yılında sınıf ayrımı olmaksızın güvenlik ve sürüş asistanları tüm araçlarda standart olmalı diye düşünüyorum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

sakin ol şampiyon, az nefeslen... kullandığın dile/üsluba bakılırsa esas "kuduran" sensin. vw aracım da yok merak etme. benim t crossla ya da b-suvcuklarla da falan da işim olmaz...

ilk mesajımı dikkatli okusaydın atlamazdın sazan gibi hemen. klasik forum herkes gömüyor ama gidip alıyor ya da tersten bakılırsa herkes mazdayı överdi ama kimse almazdı demek isteyerek kinaye yapmıştım ama sana ulaşamamış bu mesaj demek ki. olur öyle şeyler, hadi selametle...Makyajlı 2024 Volkswagen T-Cross Türkiye'de: İşte fiyatı ve özellikleri 

Okuduğunu anlayabiliyor musun? Belli ki hayır. Olabilir bazılarının algısı düşüktür normal. Tekrar yazayım tekrar oku, anlayana kadar devam et 5 - 6 defa oku. Hatta seviyeyi de düşürüp basit yazayım;

Çok satıyor herkes alıyor dedin. Hayır dedim bak resmî rakamlara göre çok satmıyor. Listenin en sonlarında.

Sonra kıvranıp kudurup lafı sağa sola çektin klasik eziklik psikolojisi ile normaldir düşük sınıf vw severler genelde böyle oluyor.

Hadi bakalım anlayana kadar tekrar tekrar oku.

• "Çift Kavramalı Şanzıman “DSG”, trafik sıkışıkken ve dur-kalk trafikte sürüş konforunuzu artırıyor."

Kötü bir şaka herhalde. Millet dsg bozulmasın diye sıkışık trafikte ve dur kalk yaparken manuel kullanıyor.

Hocam hakikaten senin yazdıklarında kötü ve taraflı bir şey yok, bu yazdıklarını okuyup anlamayan ya türkçeyi sonradan öğrenmiştir ya da otomotiv endüstrisinden bir haberdir.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Tcl tv kullanıcısı olarak hiç bi ürününü tavsiye etmem saçma salak tepkileri var cihazın donma kendi kendine bi yerlere girme vs vs .. satan velet o kadarda övmüştü hiç araştırmadan aldım pişmanım.

• Makyajlı 2024 Volkswagen T-Cross Türkiye'de: İşte fiyatı ve özellikleri

Neymiş ..! Güya makyajlanmış.

Tasarım olarak DACIA modelleri ama Fiyat olarak C sınıfı SUV modelleri ...

Yukarıda ki fiyatlara bu otomobili tercih edecek varsa aklından şüphe ederim.

• T-Roc ve Taigo varken VW bu aracı niye çıkardı anlamadım ben.

VW'nin imajını ciddi anlamda sarsan bir araç bu. Çok dandik görünüyor.

• Bencede şuanda vw'nin en kötü tasarımı olabilir.

Polo,Golf,Taigo ve Tiguen dışındaki modelleri çok gereksiz geliyor bana şuanda.

Bu arada şuanda Peugeot marka araç kullanmaktayım , forumda da 2006 senesinden beri bulunmaktayım. O seneden beri yaklaşık 20 yıldır Vw grubu araç kullandım.

Hepsınde ortalama yıllık 20k km yaptım ve şanzıman sorunu yaşamadım. Yani DSG yoğun trafıkte patlıyor , 5-10 binde aşağı iniyor tarzı söylemler çok doğru değil.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.