Şimdi Ara

Makyajlı 2021 Dacia Duster Türkiye fiyatı açıklandı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
160
Cevap
6
Favori
19.061
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ray Kurzweil

Qashqai'den daha mı iyi :D

İyi güldürdün.

Gülmek kötü bir şey değil, gülebilirsin ama ben ne dediğimi biliyorum.

Bu yeni kasa Duster çıktığında 1.2'sini kullandım ve birkaç gün sonra Qashqai en full olanın içinde neredeyse aynı güzergahta yolculuk yaptım.

Qashqai Cam tavanlı güzel jantlı muhtemelen en full olanıydı. Her yerinden gelen sesler, yol sesi ve rezil süspansiyon.

İnan bana ikisinde yolculuk yapsaydın sen de Duster derdin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi derfgt -- 25 Ağustos 2021; 20:2:25 >
  • cam tavan opsiyon olacak mı acaba dusterda?

Reno kadjar otomatik en beğendiğim özelliklere sahip ama nerdeyse dusterle 2 kat fark var.

• vay be

lan şu 12 bin euro, aylık 90 euro ya alınabiliyor gerçeği beni yok etti

bu nasıl bi kader bu nasıl bi köleliktir

olm düşünsene aylık 100 liraya araba alıyosun.. yanlış anlamayın bizim internet aylık 120 lira

60 yaş üstü insanlardan arınmamız lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ne yazık ki ülkenin araba piyasası malum çoğu bayi yok çekiyor. Ben 1.5 dci Edc kullanan biri olarak yorum yapayım artı eksi yönlerini beğenen alır beğenmeyen almaz.

negatif yönleri

-aracın ncap sonuçları malum yüksek hızlarda özellikle bu ciddi bir sorun.

-ses yalıtımı özellikle rüzgar sesini 100 den sonra çok alıyor.

-son hız düşük örneğin benim araç 150 den sonra tekerlerkler alt takım -titremeye başlıyor gitme diyor.

-malzeme kalitesi seat İbiza vardı eski kasa ona yakın diyebilirim.

-Yumuşak süspansiyon(araç virajlarda yatıyor)

pozitif yönleri

-araç yerden yüksek ve benimki 2 çeker olmasına rağmen çoğu suv girmediği yola rahat rahat girer.

• bagaj çok geniş arka oturma alanı rahat
    • Mais aracın arkasında duruyor (benim 10.000 km kavrama garantiden değişti)
    • Benimki beyaz ve şantiye aracı gibi olduğu için trafikte kimse yaklaşmıyor.

-yumuşak süspansiyon(konfor sağlıyor) ve esp zamanında devreye giriyor. Örneğin Polo ile büyükçekmece rampasında arkadan kayma sonucu bariyere yapışacakken Allah korudu ve biraz da tecrübeyle yırttım. Ancak Duster bunu yaşatmadı hiç esp çok kararlı.

Ben qashai 150-155 civarındayken 107 ye almıştım. Açıkçası Qashai ve KadjaR ile çok çok farklı olacağını düşünmüyorum. Kullanılan parçaların yüzde 50 den fazlası renault. Örneğin Motor,şanzıman , cam , vites topuzu,klima ünitesi, göstergeler..vb.

paranız yetiyorsa Tiguan Life yada Hyundai Tuscon tabi ki de iyi bir tercih olacaktır. Ya da tek çocuk varsa Kamiq bulabiliyorsanız Kamiq bakın. Duster ı aile ile kullanımda hızı aklınızdan çıkarmak en iyisi.

Bu değerlendirmeyi yaklaşık 300 bin km tecrübeye dayanarak yazdım.

önceden kullandığım araçlar: Toyota yaris, Hyundai Getz,Golf 6, A3 Sedan , Seat Ibiza, Dacia Sandero

şu an ailemde veya yakın çevremdeki araçlar: Ford Ranger, Vw Polo (yeni kasa)

umarım faydalı olmuştur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi perfectstranger09 -- 25 Ağustos 2021; 21:8:9 >

• quote:

Orijinalden alıntı: celik44

2012 yılında 39 bine almıştım sıfırını, 9 yılda 5x negatif yapmış paramız
    Ben, lansman fiyatının 29.900 TL olduğu günleri hatırlıyorum.
    Fiyatı görenlerin afalladığı reklam vardı.

Artık yaşlandığı için yüksek araç istiyen bir amca amcamızdan 30.500'e 2004 Accord almıştım; o da bu parayla Duster almıştı; 1-2 ekstra ekletmiştir belki.

Yıl 2009!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • o multimedya ekranı nedir yahu, ümraniyede mi taktırmışlar

• Bizimki gibi 3.dunya ülkelerinde çok satan, satacak arabadır Duster. Maalesef durum bu. Son 5 yılda Vw Tiguan seviyesinden buralara geldik. Teneke meneke ama el mahkum alıp bineceğiz 😔

• Valla prestij 1.3 edc o fiyatla akar

• Dacia pahalı değil TL ucuz

• Az sabredin arkadaşlar, bi 20 yıl daha katlanırsanız zaten yaşlılıktan ölecek ve bu çileden kurtulacaksınız.

@zotacing

Ne yazık ki ülkenin beyin ölümü gerçekleşmiş. Sokak röportajlarında bunu çok iyi görüyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rindaman -- 26 Ağustos 2021; 0:55:55 >
  • 1.3 motorun aslında 1.33 olduğunu ve mtv'yi 1.6 gibi ödediğiniz unutmayın lütfen Makyajlı 2021 Dacia Duster Türkiye fiyatı açıklandı alacaksanız 1.0'ı alın geçin derim fiyatı gayet iyi.

• duster nereye bastırırsan bastır yazık gerçekten

• Araç hakkında bende bildiklerimi yazayım;

Duster da eski kasa yeni kasa yok. Özünde hepsi sümbül saseli. Dıştan ve içten şekli değişik.

Heybetli duruşundan dolayı büyük gozuksede özünde hem boyunun kısa oluşundan hem iç hacminden dolayı b suv. Zaten sümbül saseli.

Plastik kalitesi sıfır. Öyle Ibiza yada herhangi bir b segmentinden düşük. Sert plastiginde kalite seviyeleri var. Bundan kötüsü datsun araçları.

Sümbül saseli. Evet reno parçaları var ancak kadjar döneminin değil, 98 sümbül döneminin.

Aracın koltuklar berbat. Ön koltuklar rahat degilki arkalar rahat olsun. Koltuklar resmen in git üzerimden diyor. Arkası dar.

Bagajı b suv idealinde. C ye göre dar.

Süspansiyon sistemi yumuşak ancak berbat. Arkası seke seke gidiyor.

Direksiyon, fren vs 98 Clio.

Ergonomi sıfır. B segmenti hb Lee daha rahat. Arabanın içine yerlesemiyorsunuz.

Trafikte cidden insanlar uzak duruyor.

Bu dediklerim 2013 model araç tecrübesinden. Ancak şase ve üretim tekniği değişmediği için 2021 de aynı sayılır.

Bu araca bu para verileceğine captur alın. Captur Clio 5 sadedinde ve teknolojisinde. Bu araç Clio 2. Biri c biri b gibi düşünmeyin. İkiside aynı sınıf.

• Bonus olarak Türkiye'de Dacia confort 1.5 DCI ve otomatik captur aynı para. 260-265 bin.

Örneğin İngiltere confort dizel Duster ile otomatik captur arasında 4 bin sterlin fark var.

Dacia aşırı pahalı bir marka Türkiye'de. Dayılar piyasayi yükseltiyor, şu arabayı birsey sanarak.

Makyajlı 2021 Dacia Duster Türkiye fiyatı açıklandı

Makyajlı 2021 Dacia Duster Türkiye fiyatı açıklandı

• Artık fiyatlar yüksekti, bu fiyatlara değmezdiyi tartışacak durumu geçtik abi, şu anda hiçbir arabanın fiyatı normal değil zaten...

Göte giren şemsiye açılmaz misali, kabullendik amk yapacak birşey yok!

Clioya vereceğim 200 bin lirayı buna veririm. 50 daha ateşler 4 çeker yaparım hatta.

4 çekeri illa dağda taşta kullanırım mantığı ile düşünmemek lazım.

4 çekerseniz her zeminde, her koşulda diğerlerinden 1-0 öndesiniz demektir.

• Milletin sakız parasına aldığı Dacia bizde ne alemde. Hey gidi hey.

• varmi araç bulabilen
    eylülün ilk haftası gelecek kotamız belli değil falan diyorlar

• Şuan elin almanı, amerikalısı kuduruyor adeta kıskançlıktan çatlıyor, ''ne Türkler 200 bine Dacia mı alıyorlarmış''...

• Hey gidi 2009 2010 civarında kuzen 30 40 bin arası bir fiyata almıştı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.