Şimdi Ara

makyajlı 1.18i mi - makyajsız 1.16i mi ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar 3 silindirli motor nasıl yakıt tuketımı dusurdu mu arac perfformansı eskisine göre dustugu soylenıyor ektra degısen bır ozellığı var mı hepınıze tesekkurler

• Ses yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben başka bir açıdan da fikrimi söyleyeyim;ama kullanıcı olmadığımı da belirteyimBence makyajlı olan 118 i bakın derim.Görünüm daha bir toparlandı ve kullananlar yakıtın biraz daha az olduğunu gözlemlemişler.Ayrıca makyajlı araç üç silindir bunu göz önüne alırsak ses açısından daha güzel deniyor.1,5 üç silindir motor 6 silindirli BMW motorun kabaca yarısından ele alınmış.Bu açıdan bakarsak yakıt bi miktar düştüyse belki performans da etkilenmiştir diye düşünüyorum.Bir de makyajla bir takım iyileştirmelerin de gelmesi olası ama kullanan arkadaşlar daha net bilgi vereceklerdir.Şimdiden hayırlısı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tica -- 23 Mart 2018; 20:36:20 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Teşekkür ederim Guzel yorumunuz icin :) kasa değişimi ne zaman olacak bileğiniz var mi ?

• Aracı yeni aldım. Borusan, yeni kasanın 2019 ortasından sonra geleceğini söyledi. Yakıt ortalaması başlarda çok olacak, ilk haftasında ortalamam 11 'lerde. Normale döndüğünde şehir içi 8-9 gibi olacağını tahmin ediyorum. Motor sessiz ve zf ile uyum gayet iyi. Henüz performanslı kullanımdan kaçınıyorum ancak çekişle ilgili bir sorun görmüyorum.
  • Hayırlı olsun hocam darısı basıma ins kullandıkça tecrübelerimizi aktarırsanız seviniriz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.