Şimdi Ara

makrolar buraya (110. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.625
Cevap
1
Favori
138.794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: morkedi

teşekkür ederim fredycrouger
    çiçekten sıkılmıştık ama daha iç karartıcı olanları varmış

ne sıkılması, yokluğunda çiçeklerine hasret kaldık. sabahları çayımı içerken makrolar blümüne bakmaya korkar olmuştum. malum her türlü şeyi görmek mümkün
  • Bir tane daha atayım, yine piksel boyutları 1-1'dir, yani orjinal fotoğraftan kesilmiştir.

makrolar buraya
  • bi sarı çiçek de ben atayım...
     makrolar buraya

makrolar buraya
  • h.cagil tebrik ederim çok güzel fotoğraflar
    şelaleli olanı daha çok beğendim

fredy haklısın pek iç açıcı değil, anladın sen

makrolar buraya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi morkedi -- 9 Haziran 2006; 9:10:03 >
  • yorumun için teşekkürler morkedi..
  • Örümcek benden kaçmaya çalışırken...

makrolar buraya
  • Buna ilaveten çiçek sevenleri de göz önünde bulundurarak iki makro çalışmasını daha beğenilerinize sunarım.

makrolar buraya

makrolar buraya

• h.cagıl ve morkedi...

arkadaşlar gördüğüm kadarıyla performansınızdan hiç bir şey kaybetmemişsiniz. her zamanki gibi güzel fotolar. ben kaç gündür fotoğraf çekmeye fırsat bulamadığım için ancak böyle yorum yapabiliyorum sadece

requiem örümceği yanlış açıdan çekmişsin. daha güzel olabilirdi
  • Arkadaşlar ben de yeni canon A620 aldım. İlk makro denemelerim. Yorum yaparsanız hatalarım görebilirim
     makrolar buraya

makrolar buraya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi electronics -- 10 Haziran 2006; 9:58:38 >

• electronics fotolarda netlik gayet iyi. ışık yetersiz olmuş biraz. başka bir kusur yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: fredycrouger

electronics fotolarda netlik gayet iyi. ışık yetersiz olmuş biraz. başka bir kusur yok

teşekkürler fredycrouger
  • @affan balık pulu çok güzel, farklı bir çalışma olmuş.
  • fredycrouger, örümcek benden kaçıyordu, yani fotoğrafta göründüğü gibi hareketsiz değildi , ancak bu kadar yakalayabildim .

makrolar buraya

Bu fotoğraf da orjinal fotoğraftan kırpılmıştır, piksel boyutlar 1-1'dir. Örümceğin boyutu çok küçük olduğu için kırpma gereği duydum .

• Bugün yağmur yağdıktan sonra dışarıda buldum kendimi ve bir baktım aşağıdaki resmi çekmişim . Yine bizim bahçeden....

makrolar buraya
  • quote:

h.cagıl ve morkedi...

arkadaşlar gördüğüm kadarıyla performansınızdan hiç bir şey kaybetmemişsiniz. her zamanki gibi güzel fotolar. ben kaç gündür fotoğraf çekmeye fırsat bulamadığım için ancak böyle yorum yapabiliyorum sadece

requiem örümceği yanlış açıdan çekmişsin. daha güzel olabilirdi
    fredy yorumun için teşekkürler...
  • requem bundan çıkarılan sonuç şu, hareket halindeki bir örümceğin peşinden koşma
    örümcekler her zaman üstten vücudu ve bacakları görünecek şekilde çekilince güzel olurlar.

çiçeğin üzerindeki damla güzel olmuş
  • quote:

requem bundan çıkarılan sonuç şu, hareket halindeki bir örümceğin peşinden koşma
    örümcekler her zaman üstten vücudu ve bacakları görünecek şekilde çekilince güzel olurlar.

çiçeğin üzerindeki damla güzel olmuş

Bu örümceğin modeli bu, böyle güzel .

Teşekkür ettim yorumların için .

• dijital ortam makrosu (canon A620)
     makrolar buraya
  • Eskiden cok oynadigim oyunlarin kutusunu buldum gecenlerde. Size de tanidik gelmistir belki. ;)

makrolar buraya
  • electronics son gönderdiğin sayısal ortam makro çekimin güzel fakat, beni resimde rahatsız eden birkaç nokta var, onları belirtmek isterim

Öncelikle sol alttaki iki tane elektrolitik kondansatör bulanık çıkmış ve resimde çok yer kaplıyor. Biraz gözü rahatsız ediyor; onları net görmek için kendimi ister istemez zorluyorum. Aynı rahatsız edici durum daha önce gönderdiğin makrolarda da var; bulanık nesnenin ön planda ve net nesneden daha büyük yer kaplaması.

Alan derinliği de çok az bence. Entegre devrenin üzerinde yazıların tümü net değil, ortada bir kısım net sadece, zaten o yatay çizgiden başka net bir alan yok, entegre devrenin bacaklarının hangisi net, hangisi bulanık, onu bile seçmekte zorlanıyorum.

Saygılar .

• 
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.