Şimdi Ara

--------MAKİNE MÜHENDİSLERİ, SOLIDWORKS,AUTOCAD kullananlar tavsiyelerinizi bekliyorum-------

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • normal günlük işlerimde kullanacağım 1500 liraya kadar bir notebook istiyorum.

mak. müh. öğrencisiyim. ve önümde mezun olmak için 2 sene var. şimdilerde bir notebook edinmek istiyorum ama 2 sene sonra bilgisayar autocad ve solid konusunda başıma dert olmasın istiyorum.

genel olarak özelliklerden pek anlamıyorum ama bana tavsiye edeceğiniz notebooklar var mı?

SAMSUNG NP-R 520-FS01TR INTEL CORE 2 DUO T6400 2.0GHZ 4GB 250GB 15.6" TAŞINABİLİR BİLGİSAYAR

http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=98&productid=bd96117#tablnk

gerek ekran kartı gerekse de diğer özellikler açısından bana yeterli geldi ama sizce nasıl? ayrıca başka alternatifler sunarsanız çok memnun olurum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jokerstyle -- 7 Haziran 2009; 22:02:48 >

• ewet iyi güzel laptop senide idare edbilir samsung aslında muhendislik için laptop uretiyor zaten biz oyun için kullanıyoz o ayrı
  • güncel
  • Güzel fıyat guzel bılgısayar havale fıyatıda uygun tavsıye ederım.
  • upppp
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.