Şimdi Ara

Maketçilik (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.630
Cevap
35
Favori
72.593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    biraz tecrübe et, ondan sonra bunlara başla.. arabada hatalar çok çabuk belli oluyor
  • WolF-EyE kullanıcısına yanıt
    öyle yapıcam artık tecrübem artsın kesin bir araba maketi alıcam özellikle mercedesi
  • tosyalı_37 T kullanıcısına yanıt
    bende bi mercedes düşünmüyor değilim ilerde
  • Bugün 5. seviye Swedish Regal Ship maketine başladım. Şu an sadece topları taktım ve güverteye geçip bıraktım. Yorucu ama güzel bir şey olacak gibi duruyor.
  • Asetil Co A kullanıcısına yanıt
    iyide en zordan başlamışsın.. yürümeden koşma olmuş.. keşke 3. seviyeden başlasaydın
  • quote:

Orijinalden alıntı: WolF-EyE

iyide en zordan başlamışsın.. yürümeden koşma olmuş.. keşke 3. seviyeden başlasaydın

2-3 hafta once 3. seviye bir tank yapmistim. Zor aldimki ugrastirsin ve yaptigim isten zevk alabileyim. Su an beni zorlayacak sadece ipler var gibi duruyor. Bu isler denemeden olmaz. Zor bir model aldim farkindayim. Fakat modeli begenerek aldim ve yapmisken de kenara koyulacak bir sey olsun istedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asetil Co A -- 2 Ağustos 2013; 1:41:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Asetil Co A kullanıcısına yanıt
    zevk versin, kendini gösterir bir model olsun diye zordan başlayıp, saçı başı yolup bir daha hiçbir makete dokunmayanlarda var, ondan söyledim..

senin seçimin tabi, kolay gelsin.. bitince resimlerini paylaşırsın burada
  • quote:

zevk versin, kendini gösterir bir model olsun diye zordan başlayıp, saçı başı yolup bir daha hiçbir makete dokunmayanlarda var, ondan söyledim..

senin seçimin tabi, kolay gelsin.. bitince resimlerini paylaşırsın burada

Paylasirim tabiki

• işte yeni resimler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zulema Zahir -- 2 Ağustos 2013; 15:31:21 >
  • Dinamik uçak maketi de yapabilirsiniz bu da cok iyi ben ikisini de yapıyorum dinamik uçak maketi yapmak için önce kursa giymek gerekiyo sonra uçağı yapıyorsunuz ve motor falan yapıp ucurosunuz siZin yaptığınız da güzel ona da statik maket deniyo

• resimler gözükmüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: soarus

Dinamik uçak maketi de yapabilirsiniz bu da cok iyi ben ikisini de yapıyorum dinamik uçak maketi yapmak için önce kursa giymek gerekiyo sonra uçağı yapıyorsunuz ve motor falan yapıp ucurosunuz siZin yaptığınız da güzel ona da statik maket deniyo

evet o senin dedğin farklı bir çeşit.. dediğin gibi motor vs eklenerek kumandayla uçurulabiliyor..
    ayrıca tahta ve kağıtlardan yapılan planör tipinde uçaklarda var.. yılalr önce bir tane yapmıştım bunlardan bir tane.. günlerimi almıştı yapmak, uçururken 1 günde parçalanmıştı.
    bizim yaptığımız maketler gerçek uçak araba gami vs birebir aynı ölçek ve detaylarında, burdaki amaçda olabildiğince gerçekçi yapmak
  • quote:

quote:

Dinamik uçak maketi de yapabilirsiniz bu da cok iyi ben ikisini de yapıyorum dinamik uçak maketi yapmak için önce kursa giymek gerekiyo sonra uçağı yapıyorsunuz ve motor falan yapıp ucurosunuz siZin yaptığınız da güzel ona da statik maket deniyo

evet o senin dedğin farklı bir çeşit.. dediğin gibi motor vs eklenerek kumandayla uçurulabiliyor..
    ayrıca tahta ve kağıtlardan yapılan planör tipinde uçaklarda var.. yılalr önce bir tane yapmıştım bunlardan bir tane.. günlerimi almıştı yapmak, uçururken 1 günde parçalanmıştı.
    bizim yaptığımız maketler gerçek uçak araba gami vs birebir aynı ölçek ve detaylarında, burdaki amaçda olabildiğince gerçekçi yapmak

Evet anlamadım

• quote:

quote:

quote:

Evet anlamadım

yani bu maketler uçmuyor onu demek istiyorum

• quote:

quote:

quote:

quote:

Evet anlamadım

yani bu maketler uçmuyor onu demek istiyorum

Kardeş pardon telefonda tahmin modu açıkmıs o yüzden anladımı anlamadım olarak yaZdı pardon

• soarus kullanıcısına yanıt
    eyvallah dostum
  • Araba maketleri yapmak nasıl güzel mi ben daha teni başladım ilk maket bitti resimlerini yakın zamanda atarım ilk maketim alpta jet ti
  • soarus kullanıcısına yanıt
    araba hem çok zevkli hemde çok zahmetli.. ama tavsiyem önce biraz işi kapman.. araba maketleri hataları çok belli ediyor çünkü.. hem maket yapımına alış, hem elin tam alışsın ondan sonra başla arabalara
  • İyi bayramlar dostlar :)
  • quote:

araba hem çok zevkli hemde çok zahmetli.. ama tavsiyem önce biraz işi kapman.. araba maketleri hataları çok belli ediyor çünkü.. hem maket yapımına alış, hem elin tam alışsın ondan sonra başla arabalara

Tamam saolasın

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.