Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM Sınırsız 4.5G Magnet Tarifeleri (Sabit internet altyapısı olmayanlara) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
849
Cevap
31
Favori
102.180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Üst mesajda pdf linki var orada yazıyor muhtemelen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Sagol dostum tesekkur ederim Turkcell 599 lira istedi temsilcinin kalbini kirmadim direkt kapattim telekom da 179 tl cok iyi her yerde kalitesini gosteriyor telekom

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XpressMusic34 -- 4 Ağustos 2021; 18:20:30
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • İstanbul sultangazi'ye taşındık. Yeni bina altyapı yok deniyor. Magnet bölgelerinden de değilmiş. Nasıl bir çözüm bulacağız var mı fikri olan?

• 10ly_10ur 1 kullanıcısına yanıt

Vodafone taşındığınız yerde iyi ise şu tarifeyi tavsiye edebilirim;

TÜRK TELEKOM Sınırsız 4.5G Magnet Tarifeleri (Sabit internet altyapısı olmayanlara)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-842350F0A -- 8 Ağustos 2021; 15:43:5 >
  • bu tarife herkese açık değil sanırım.

Doğru hocam, biraz zorluyor geçişi

• Takip

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Magnet nerelerde suan hizmet veriyor bende alacam dediler guneydogunun hicbir yerinde yok hizmeti

• zzfertatzz Z kullanıcısına yanıt
    Hocam müdürlüğe gidip konuşursanız ve rica ederseniz, Adana üzerinden hattı istetirler ve gelip bulunduğunuz yerde alt yapı yoksa kurulumunu yaparlar. Gidip konuşup ikna etmeyi deneyin.

• Muğla’da var mı magnet kullanan

• kangalf kullanıcısına yanıt

Herseyi denedim bu sefer diyorlar hat cekmez urfada burda onun ceken aletler yokmus santrallerde bende ugrasmayip ciktim

• zzfertatzz Z kullanıcısına yanıt
    Hocam aynı durumları yaşadım, dedim merak etmeyin bende hem normal hem de data hattı olarak turk telekom hatları vardı, 1 hafta boyunca sürekli deneme yaptım evimde ve genelde 50 mb üstünü gördüm dedim. O zaman bir şey diyemediler kabul ettiler.

• Merhaba. Magnet modem günün belli saatlerinde kopuyor(modem kendini resetliyor) cihaz değişti sim kart değişti gene aynı. Sorunun gene cihazdan kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Başına gelen var mı ya da çözüm yolu gösterebilecek var mıdır?

• kangalf kullanıcısına yanıt

Yeni yapilmis binada oturuyorum 2 seneye ancak gelir internet dediler bakalim onun icin urfadaki il mudurlugune gittim adam torpille atandigi belli magnet diyorum bilmiyor salak nasil iste tutuyorlar bunlari anlamadim sonra redbox gibi dedim telekomun tarifesi var telefondan gosterdim dedi baz istasyonlarda burda onun ceken alet yokmus tamam dedim ugrasmayip ciktim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zzfertatzz -- 5 Eylül 2021; 17:49:22 >
  • bugün magnete başvuru yaptım. Ofisten sadece sim kart verdiler. Cihazı ekip gelip kuracakmış. Sizlerde de süreç bu şekilde mi oldu?

Mesaja yanit yazamadim
    Bana ertesl gün gelip 5dkda gittiler o kadar, dün de iade ettim altyapi geldi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • sinany37 S kullanıcısına yanıt

Teşekkürler.

Yarın gelirler magnet modem ile. Bir kaç kağıt imzalatıp 10 dakikada kurulumu yapıp giderler.

• 3 gun oldu gelen giden yok maalesef

• bu magnet 4g değil mi sonuçta telefonda türk telekom 250mbps çekiyor. aynı hızla hizmet vermesi gerekmiyor mu ? bölgenizde yok diyorlar çok saçma

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.