Şimdi Ara

Magnat Ses Sistemleri Kullanıcı Kulübü (19. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
534
Cevap
31
Favori
52.770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    302a sub ı amazondan 1450 tl ye aldım..

700 tl ye 202 surraundları tr den aldım.

2002 ve 213 center kaldı..

2.elleri de yok maalesef fiyat performans olduğu için...

Gene amazondan alıcam galiba..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 2002 leri harman kardon 3770 stereo ile birlikte satiyorum.fiyat 3600.düşünen olursa ulaşsın.nokta hata yok.

• arkadaşlar 802 serisi için dolby atmos amfi tavsiyesi olan var mı
  • Denon x1300w kullanıyorum, memnunum. Eğer bütçeniz uygunsa, x2300w serisinden alirsaniz daha güzel olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: kokanche

Denon x1300w kullanıyorum, memnunum. Eğer bütçeniz uygunsa, x2300w serisinden alirsaniz daha güzel olur.

bütçe sıkıntısı yaşadığım için şuan sıfır olarak sony str-dn1080 ya da 2. el pioneer vsx-930 düşünüyorum. başka seçenek yok galiba
  • cikitare kullanıcısına yanıt
    Merhaba c252 sıfır ayarında satıyorum.Sahibinden getli ilan no:454868832
  • quote:

Denon x1300w kullanıyorum, memnunum. Eğer bütçeniz uygunsa, x2300w serisinden alirsaniz daha güzel olur.

Merhaba, denon un ses karakteri 802 lerle nasıl hocam?

Hiç seste boğukluk hissediyor musunuz?

• 2002 lerden, denon x2300w ile istenilen performans alınacağını sanmıyorum. ayrıca bir anfi bağlamak ne kadar mantıklı olur?
  • Arkadaşlar merhaba denon x2400 yanına ikinci el veya sıfır bir subwoofer almayı planlıyorum,8010701 diye bir modeli var eski sesi hoşuma gitti, daha yeni modellerden sinema kullanımı için Öner'iniz ne olur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • panama P kullanıcısına yanıt
    Bütçeniz nedir?

• İkinci el için 600 , sıfır olursa 1200 maks

O paraya sıfır olarak magnat 202 sub var ama 2.elde 1200 e kadar alacaginiz cihazlar daha tatmin edici olur. Magnat quantum sublari cok iyide onlarda sizin bütçenizi asiyo. Bence ayrı bi baslik acip oradan tavsiye isteyin. O paralara definitive nin pro sublari var tavsiye ederim o butceye.

• quote:

Orijinalden alıntı: darkerdi

O paraya sıfır olarak magnat 202 sub var ama 2.elde 1200 e kadar alacaginiz cihazlar daha tatmin edici olur. Magnat quantum sublari cok iyide onlarda sizin bütçenizi asiyo. Bence ayrı bi baslik acip oradan tavsiye isteyin. O paralara definitive nin pro sublari var tavsiye ederim o butceye.

Hocam onlara da baktım ikinci el , alternatif olarak Sony sa cs 9 subwoofera yöneltebilirim sıfır fiyatı oldukça uygun

Illa sifir alicam derseniz siz bilirsiniz hocam :)

• quote:

Illa sifir alicam derseniz siz bilirsiniz hocam :)

Hocam konu sub olunca güvenemiyorum yoksa doğru ürünse ikinci el takıntım Yok , 10 yıllk ürünler . Yoksa baktığım Magnat ın sesi oldukça iyiydi

Sizde haklisiniz sub ve avr ariza cikma olasiligi yüksek urunler. Dinlediginiz magnatin tam modeli neydi?

• quote:

Sizde haklisiniz sub ve avr ariza cikma olasiligi yüksek urunler. Dinlediginiz magnatin tam modeli neydi?

Merhaba hocam 8010701 art model yazıyor arkasında

Merhaba ;

Bahsettiğiniz sub'u ben kullanıyorum. İkinci el satın aldım. Yaklaşık 7 ay evvel. 300 TL ödedim. Amazon.de'den sub 302a alacaktım baktım bu var, tercihimi bundan yana yaptım. Bu sayede yaklaşık 1.100 TL daha az ödeyerek sub işini çözdüm. Cihaz gayet temiz.

30 metrekarelik salonda kullanıyorum. Beni doyuruyor.

Sony'nin sürücüsü daha ufak bundan. Haberiniz olsun.

Sistemin tümüne şu konudan bakabilirsiniz.

https://forum.donanimhaber.com/revizyon-yapildi-sistem-kuruldu-denon-avr-x1300w-magnat-ms-802-202-c252-optoma-hd142x--121425947#121425947

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sanalgezgin -- 18 Eylül 2017; 18:2:26 >

• quote:

Merhaba ;

Bahsettiğiniz sub'u ben kullanıyorum. İkinci el satın aldım. Yaklaşık 7 ay evvel. 300 TL ödedim. Amazon.de'den sub 302a alacaktım baktım bu var, tercihimi bundan yana yaptım. Bu sayede yaklaşık 1.100 TL daha az ödeyerek sub işini çözdüm. Cihaz gayet temiz.

30 metrekarelik salonda kullanıyorum. Beni doyuruyor.

Sony'nin sürücüsü daha ufak bundan. Haberiniz olsun.

Sistemin tümüne şu konudan bakabilirsiniz.

https://forum.donanimhaber.com/revizyon-yapildi-sistem-kuruldu-denon-avr-x1300w-magnat-ms-802-202-c252-optoma-hd142x--121425947#121425947

Hocam 300 e bulsam bende alırım da adamlar 600 e düştü , e öyle yüksek bir beklentim de yok Sony mantıklı geldi , forumdan bir arkadaşın yardımı ile aslında cantonlar da aklıma takıldı ama en azından 500 tl fark var .alayım Sony diyorum nasıl olsa iade şansı var 14 gün beğenmezsem değiştiririm

• Temel amacı müzik olan bir sistem için Denon PMA 520AE ve Magnat Monitor Supreme 202 uyumlu ve güzel bir ikili oluştur mu? Butçem kısıtlı olduğundan fazla açılma olanağım yok. Supreme 202 muzik performansı nasıldır? Yoksa biraz daha paraya kıyıp Mission LX2 ya da Q Aquistic 3020 gibi bir hoparlör mu bakayım?

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.