Şimdi Ara

Mage den anlayan biri yardımcı olabilirmi..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
474
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar lightning mage en iyi nasıl olabilir..itemlerını ne giyeceğini falan yazabilirseniz çok sevinirim..mage hakkında pek bi bilgim yokta yardımcı olursanız sevinirim..

• uppp..yokmu yardım edecek biri..
  • ardream olck snırım..zaten giyeceği belli magede en önemli itemler takılarıdır.üstüne giyeceğin tabiki crimson set..kafada dd olacak..bota da def spear alırsan daha iyi olur..staff lr erenion +7 ya da chaotic alabilirsin!anca chaotic daha iyi olur ardreamda dd de verdiği için..takıların dual CE,EP,belt görev belti olabilir param yok diyosan eğer alırım diosan light belt of ... die bişey war onu alabilirsin!yüzük olarak rom alırsan ideal mage olursun die düşünüyorum..bu arada adamı kitlemek istiyorsan int fazla olması lazım..
  • Hp'en iyi derecede oLursa (ep+dual rom gibi) duaL goLden earring tak 10def. 8int. ve staff armorLarını giydikden sonra artan pointLeri int'e ver
  • evet ardream olacak..kıyafetler tamam halledilir..şuan 45 lwl blue dragon necklace ve lightning belt var biraz resistanslara ağırlık verdim..lightningciler intci oluyo sanırım dediğin gibi kitlemek için...
  • crimsonlara ne basılı olcak hp mi mp mi? açıkcası hem kesilmeyip hemde yüksek damage vermek istiyorum..
  • Eline +7 LE yüzükler 2x İmir ring .Dierleri için de aydin06 a katılıyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: selim356000

Eline +7 LE yüzükler 2x İmir ring .Dierleri için de aydin06 a katılıyorum

+7LE yi bende düşünüyodum..ama hala kafam karışık..saolun yardımlarınız için..
  • quote:

Orjinalden alıntı: One Step CLoser

Hp'en iyi derecede oLursa (ep+dual rom gibi) duaL goLden earring tak 10def. 8int. ve staff armorLarını giydikden sonra artan pointLeri int'e ver

Stafının yeteceği kadar İNT Vericeksin.Geri kalan herşey için MP :)Golden earring de takma.cok kötü bir item.
  • quote:

quote:

Hp'en iyi derecede oLursa (ep+dual rom gibi) duaL goLden earring tak 10def. 8int. ve staff armorLarını giydikden sonra artan pointLeri int'e ver

Stafının yeteceği kadar İNT Vericeksin.Geri kalan herşey için MP :)Golden earring de takma.cok kötü bir item.

lr cilerin daha çok int çi olması gerekmiyomu? herkes öle söledi...earning olarak ne takayım peki?
  • quote:

Eline +7 LE yüzükler 2x İmir ring .Dierleri için de aydin06 a katılıyorum

aydin66 olacak ama salla neyse bence chaotic daha iyi olur hem staff combo da atkk fazla R ile daha çok vurursun ama silahta light dmg farkı olur chaoticte 48 sanırım LE de ne kadar bilmiyorum ancak chaoticte dd olması avantaj

quote:

int önemli kitlemek için yanlış biliyosun

• pek fazla bişi farketmez herhalde lr damage..aydın kardeşim çok saol yardımların için..gerçekten kafamda herşey netleşmeye başladı.. bide takıları açık yazabilirmisin pek anlamıyomda kısaltmalardanBide crimsonlar ne basılı olcak.. off çok soru sordum herhalde
  • crimsonlar HP basılı olur [ healt bonus ]
    CE = Cleric Earring x2
    ROM = Ring Of Magic
    EP = Elemental Pendant

önemli deil..
  • quote:

Orjinalden alıntı: aydin66

crimsonlar HP basılı olur [ healt bonus ]
    CE = Cleric Earring x2
    ROM = Ring Of Magic
    EP = Elemental Pendant

önemli deil..

tamamdır kardeşim çok saol...hepsini dizmeye çalışcam..
  • quote:

quote:

Takdın mıda konusuyorsun allahım ya rabbim yaw.bişey biLmiyorsanız milleti yaLnıs yönLendirme ben bu oyuna basLadıgımdan beri mage kuLLanıyorum ve l.e. +7 ve duaL goLden earring kuLLandım gercekden +16int bonus'un etkisi oLuyor.Sen her + int verdiginde 0,1 0,5 derken 1 2 saniye daha fazla donduracaksın ice'dada böyledir bi bakarsınız 10sn donarsınız bi bakarsınız 6sn

• quote:

quote:

quote:

Takdın mıda konusuyorsun allahım ya rabbim yaw.bişey biLmiyorsanız milleti yaLnıs yönLendirme ben bu oyuna basLadıgımdan beri mage kuLLanıyorum ve l.e. +7 ve duaL goLden earring kuLLandım gercekden +16int bonus'un etkisi oLuyor.Sen her + int verdiginde 0,1 0,5 derken 1 2 saniye daha fazla donduracaksın ice'dada böyledir bi bakarsınız 10sn donarsınız bi bakarsınız 6sn

katılıyorum böyle bilmeden yorum yapanlar adamı deli ediyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.