Şimdi Ara

mağazada müzik yayını problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar iş yerimizde 5+1 sistemiyle DVD playerdan müzik dinletiyoruz.

1. Siz olsanız ses sistemine DVD palyerdan mı sesi verirsiniz yoksa başka bir cihazdan mı?

2. Ben şarkıları zune programından ve WP7 telefonumdan indiriyorum şarkılar WMA formatında ve DRM korumalı yani DVD playera hafıza kartıyla taktım ama çalışmadı sanırım kopya koruma devreye giriyor. Bu durumda ne yapmamı tavsiye edersiniz? Wondershare Media Converter adlı bir program buldum ama onunda ince ayarları var yanlış yaparsam ses kalitesi düşer mi bilemiyorum? Bu programla WMAların kopya korumasını kaldırırken dosyayı wma'ddan wma'ya çeviriyorum :) nasıl birşeyse bende bilmiyorum artık. pekiyi wma'dan mp3'e çevirsem kalite kaybı olur mu?

3. Yerli ve yabancı MP3leri satın alabileceğim kaliteli bir site biliyor musunuz? ttnet müzik yabancı parçaları artık satmıyor. Microsoft zune programıyla abonelikle indiriyorum abonelere WMA indirme izni veriyor MP3ler ayrıca ücretli tek tek satın almakta çok pahalıya geliyor. Aylık sabir bir abone ücretiyle yerli yabancı MP3 indirilebilen bir site biliyor musunuz?

Uzun süredir bu sorunları çözmeye çalışıyorum bir türlü adam gibi bir çözüme kavuşturamadım. Bir arkadaş bana fikir verirse çok sevineceğim.

• Ben olsam ses sistemine internet radyo bağlardım, mesela PC (shoutcast.com) ve ipad (tuneinradio gibi bir prog.) ile mümkün... binlerce radyo istasyonu var, birşey satın almanıza da gerek kalmaz. Aynı şarkıları dinleme sıkıntısı da olmaz, hem de cari açık azalır
  • quote:

Orijinalden alıntı: dustdevil

Ben olsam ses sistemine internet radyo bağlardım, mesela PC (shoutcast.com) ve ipad (tuneinradio gibi bir prog.) ile mümkün... binlerce radyo istasyonu var, birşey satın almanıza da gerek kalmaz. Aynı şarkıları dinleme sıkıntısı da olmaz, hem de cari açık azalır

Fikir için çok teşekkür ederim bunu düşünüp değerlendireceğim. Başka fikri olan var mı arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dustdevil

Ben olsam ses sistemine internet radyo bağlardım, mesela PC (shoutcast.com) ve ipad (tuneinradio gibi bir prog.) ile mümkün... binlerce radyo istasyonu var, birşey satın almanıza da gerek kalmaz. Aynı şarkıları dinleme sıkıntısı da olmaz, hem de cari açık azalır

kesinlikle katılıyorum özellikle iTunes programı ile ücretsiz şekilde internet radyo yayını dinletilinebilir.
  • arkadaşlar son derece haklı siz sonuçta odyofillere hizmet vermiyeceksiniz ki değil mi ?

bağla internete sorun bitsin .
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.