Şimdi Ara

::::..._MAGANDALAR_...::::

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
965
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Maganda, insalığın en ileri aşamasıdır. Magandaların matematiği çok iyidir, havaya sıktıkları mermilerin hızını ve açısını hesaplayarak birini vurabilirler ve hemen ben havaya sıkacadım ayaklarına yatarlar. ßir maganda büyük bir köyü havaya uçurabilir. TSK'da magandalara büyük önem verirlir. Düşman geldiğinde bakar ki karşısında bir maganda, magandanın o bölgeyi havaya uçuracağını bildiği için düşman hemen kaçar. Magandalığa maganlalıkla karşılık vermek lazım.
    Magandalar 4'e ayrlır;
    1. Düğün Seyirlik Magandalar= Düğünlerde zevk olsun diye havaya sıkan magandalardır. Bazılarının uzay mekiği ve balistik füze sıktığına şahit olunmuştur... Düğün alanı havaya uçabilir...
    2. Şehir Magandaları= Eğlenceler ve şenliklerde havaya sıkan magandalardır. Pek zararlı değillerdir, sadece en az 10 kişi ölür...
    3. Okul Magandaları= ßunlar okulda terör estiren çeşitlerdir, tenefüs zili çaldığında eline ne geçerse havaya sıkar. Silgi atanlara ve ağır makinalı silahlarla sıkanlara şahit olunmuştur. O yüzden veliler çocuklarını okula gönderemez oldular. Her tenefüs en az 3 ölü...
    4. Ders Magandaları= ßunlar ders esnasında eline ne geçerse arkadaşına atan magandalardır. Bazılarının sırayı attığına şahit oldum... En az 1 ölü...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi halton -- 31 Temmuz 2008; 3:21:38 >

• Dostum merhaba, yazının neresinde gülüneceğini belirtirsen sevinirim
  • Herkezin mizah anlayışı farklıdır... Herkez genelde magandaları kötüler, ben de bir değişiklik olsun diye bunu yaptım.
  • berbat
  • -1
  • forumda bu kadar berbat bir yazı görmemiştim

magandayı öven biri nasıl bir insan olabilir anlamış değilim heralde maganda olsa gerek
  • berbat
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.