Şimdi Ara

MAFIA: TRILOGY ▪️|PS BABA KONU|▪️ (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
375
Cevap
6
Favori
15.887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: byvolcan

Ahım şahım bir fark yok bu fark için para verenler parayı çöpte bulmuş sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bedavaya alan arkadaşlar varsa sec hakkına ben de talibim :)
  • Scala pişmanlıktır. Scala ve play ile yazılan bütün sitelerin sonu böyle aptal açıklar olacaktır. 350 tane gta5 hesabı açan eleman gibi bunun da var mı acaba

• Malezya hesabı açtım fakat sepete eklerken almaya yetkiniz yok diyor. İllaki kart mı eklememiz gerekiyor, eklerken çok fazla bilgi istedi yahu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Prestige

Malezya hesabı açtım fakat sepete eklerken almaya yetkiniz yok diyor. İllaki kart mı eklememiz gerekiyor, eklerken çok fazla bilgi istedi yahu
    Bende şu anda aramaya "mafia" yazınca mafia3 ten başka birşey çıkmıyor. Sepete ne zaman eklediniz bilmiyorum fakat oyunu şu anda sistemden komple sildikleri için alamıyorsunuz büyük ihtimalle.
  • Hatayı düzelttiler, boşuna yeni hesap açıp almaya çalışmayın
  • trust88 kullanıcısına yanıt
    birisi ps3 de birisi ps4 de oynanıyor hocam farki bu tabi çözünürluk farkıda var eskisi 720p iken yenisi onex de 4k mesala ps4 proda 2k sanirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byvolcan -- 19 Mayıs 2020; 23:56:25 >
  • BèRuTTì kullanıcısına yanıt
    Jest olur mu hocam ne koparsan kafasında sony. Türkiye'de yanlışlıkla bedava koymuşlardı. Bir kaç saat sonra duzeltmislerdi. O dönem bayağı dalgası geçiriyordu. Sony Türkiye sorumlusu da last of us remasteri sizdirmisti yanlışlıkla globalde. Mimlenmistik yani.https://www.vg247.com/2014/03/27/the-last-of-us-coming-to-ps4-this-year-says-sony-turkey-report/

• 23:09 da hesap açtım ama alamadım :/ hala deniyorum :D

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • NiTRocy kullanıcısına yanıt
    bitti artik hocam boşuna denemeyin

• quote:

Orijinalden alıntı: Göktürk34

Plusa gelince oynarım artık almayı düşünüyorum bekleyeceğim.İlk 2 oyunu pc de ,3 .oyunuda psn plusa gelince bedavaya oynamıştım.
    Tüh kaçırdık ya:)Yine gelecektir.

• Mafia 3 ün definitive edition versiyonunun eski çıkış sürümü ile senaryo olarak bir farkı var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CollatZ2508 -- 20 Mayıs 2020; 0:12:33 >
  • Malezya'dan alan arkadaşlar bitirin de kardeşlik konusunda ilanları görelim hadi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GOZ_35

Malezya'dan alan arkadaşlar bitirin de kardeşlik konusunda ilanları görelim hadi.
    ilanlari görürsün mehmet 100 liradan satışa çıkar :)

• Arkadaşlar oyunu aldım fakat kuzenim yetişemedi, aldığım hesabı onun makinada da açarak oyunu indirse sorun olur mu?

Birde indirir isek oyunu kendi hesaplarımızdan oynayabilir miyiz?

• byvolcan kullanıcısına yanıt
    şaşırmam abi
  • byvolcan kullanıcısına yanıt
    Evet silindiğini görünce bıraktım. Arkadaşlardan alan var sağolsunlar onlardan aldım :)

• NiTRocy kullanıcısına yanıt
    Hocam bende Malezya psn açıp hemen aldım fakat kuzen yetişemedi, aldığım psn i onun makinada da açıp indirsek ban Vs gibi sıkıntı olur mu?

• mafia 1'in tekrar yapılması yıllardır hayalini kurduğum bir şeydi, heyecanla onu bekliyorum. mafia 2 eh'ti zaten benim için. mafia 3 rezil etti. o yüzden 2 ve 3'te hiç heyecanlanmadım.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.