Şimdi Ara

Mafia II (2011) [ANA KONU] (104. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.350
Cevap
12
Favori
491.748
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • artık 4 gözle değil 32788027350283947 gözle bekliyorum bu oyunu
  • Küfür etmeyin ama Mafia 1 i pcye yeni kurdum ve ilk defa oynuyorum.Gözümden kaçmış ama o zaman böyle bir oyun yapmak her baba yiğidin harcı değil.Mafia 2 dahada süper olucaktır.Yalnız konu 35 sayfa olmuş ve 2.5 yıl önce açılmış..Hala daha çıkartıcaklar oyunu..
  • yanlız fazla naz aşık usandırır oyunu bu kdr önceden duyurmakla hata ettiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

yanlız fazla naz aşık usandırır oyunu bu kdr önceden duyurmakla hata ettiler.

aynen g*** güvenmeden niye erken verirsin ki haberi
  • tek umudumuz vaad ettikleri şeyleri verebilsinler
  • quote:

Orijinalden alıntı: YodaTheMaster

tek umudumuz vaad ettikleri şeyleri verebilsinler

valla ne vaad ediyorlar bilmiyorum ya. playboy dergi kapağı dışında birde kar yağması dışında akılda kalır birşey yok sıralarmısın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vüsal

quote:

valla ne vaad ediyorlar bilmiyorum ya. playboy dergi kapağı dışında birde kar yağması dışında akılda kalır birşey yok sıralarmısın?

özgür bir şehir, bağımsız hareket eden insanlar, ev alma imkanı vs. bunun gibi gerçekçi ögeler
  • Ben de sabirsizlikla bekliyorum bunu. Ayrica, Godfather 2 oyununda oyunun en basinda savegame dosyasi olan varsa gonderebilir mi?
  • Yılan hikayesine döndü, çıksada KV Modu ile oynasak
  • quote:

Orijinalden alıntı: £se®

Yılan hikayesine döndü, çıksada KV Modu ile oynasak

hocam yapma bunu mafia 2'ye mabedimize dokunma
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Vüsal

quote:

özgür bir şehir, bağımsız hareket eden insanlar, ev alma imkanı vs. bunun gibi gerçekçi ögeler

Vaat edilenler önceki sayfalardan birinde vardı ama bulması zor şimdi Benim aklımda kalanlardan biri oyunda Charlie Chaplin'i görecekmişiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FadeToßlack

Oyunda bulunacak olan detaylardan birkaçı;

• Oyunda okunabilir gazeteler olacaktır ve bu gazetelerden 1945 ve 1950'lerin başı hakkında haberleri öğrebilebilecek.
  • Oyunda arabaların önemli bir rolü olacak. Arabalar, oyundaki tarihe uygun bir şekilde olacak.
  • Oyuncu, şehrin içinde kendine bir ev satın alabilecek.
  • Restorantlardan alınan yiyecek ve içecekler sayesinde sağlık yükseltilebilecek.
  • Oyunda araba modifiye etme imkânı olacak.
  • Çevre ile olan etkileşim daha da artmış bir şekilde oyuncunun karşısına çıkacak. Radyolardan o günlerin tanıdık şarkıları duyulabilecek.
  • GTA serisindeki gibi araçlar hasara uğradığında, arabanın kaportası çökecek. Araba, zaman geçtikçe kirlenecek. Ayrıca arabaların benzinleri de bitebilecek. Oyuncu kendi arabasını satın aldığında istediği takdirde arabanın plakasını bile değiştirebilme şansına sahip olacak. Kamyonların arkaları açılabilecek, ve bu bölümlere cesetler ve silahlar saklanabilecek.
  • İngilizcesi NPC olan,oyuncu olmayan karakterler sigara içecek, gazete okuyacak ve otobüs durağında bekleyecek, şehir içinde dolaşacak, bir araçtan inip bir binaya girebilecektir..
  • Oyunda, oyuncunun daha iyi dövüşmesini sağlayacak kombolar üretebilmek için spor salonları olacak.
  • İngilizcesi Checkpoint olan,Denetim Noktası sistemi bütünüyle onarılmıştır. Oyun içi yönlerdirmelerde hiçbir sorun olmayacağı söylenmiştir.
  • Ünlü komedyen Charlie Chaplin'i oyundaki eğlence klüplerinden bazılarında görmek imkânı da olacak.

• İşte oyunda vaat edilen şeylerden bir demet Bu oyun orijinal alınır kardeşim.
  • yılan hikayesine döndü...
  • quote:

Orijinalden alıntı: feriox

quote:

Orijinalden alıntı: FadeToßlack

Oyunda bulunacak olan detaylardan birkaçı;

• Oyunda okunabilir gazeteler olacaktır ve bu gazetelerden 1945 ve 1950'lerin başı hakkında haberleri öğrebilebilecek.
  • Oyunda arabaların önemli bir rolü olacak. Arabalar, oyundaki tarihe uygun bir şekilde olacak.
  • Oyuncu, şehrin içinde kendine bir ev satın alabilecek.
  • Restorantlardan alınan yiyecek ve içecekler sayesinde sağlık yükseltilebilecek.
  • Oyunda araba modifiye etme imkânı olacak.
  • Çevre ile olan etkileşim daha da artmış bir şekilde oyuncunun karşısına çıkacak. Radyolardan o günlerin tanıdık şarkıları duyulabilecek.
  • GTA serisindeki gibi araçlar hasara uğradığında, arabanın kaportası çökecek. Araba, zaman geçtikçe kirlenecek. Ayrıca arabaların benzinleri de bitebilecek. Oyuncu kendi arabasını satın aldığında istediği takdirde arabanın plakasını bile değiştirebilme şansına sahip olacak. Kamyonların arkaları açılabilecek, ve bu bölümlere cesetler ve silahlar saklanabilecek.
  • İngilizcesi NPC olan,oyuncu olmayan karakterler sigara içecek, gazete okuyacak ve otobüs durağında bekleyecek, şehir içinde dolaşacak, bir araçtan inip bir binaya girebilecektir..
  • Oyunda, oyuncunun daha iyi dövüşmesini sağlayacak kombolar üretebilmek için spor salonları olacak.
  • İngilizcesi Checkpoint olan,Denetim Noktası sistemi bütünüyle onarılmıştır. Oyun içi yönlerdirmelerde hiçbir sorun olmayacağı söylenmiştir.
  • Ünlü komedyen Charlie Chaplin'i oyundaki eğlence klüplerinden bazılarında görmek imkânı da olacak.

• İşte oyunda vaat edilen şeylerden bir demet Bu oyun orijinal alınır kardeşim.

böyle vaadler her zaman verilir ama önemli olan bunları gerçekleştirebilmek ben umutluyum, öyle apar topar çıkan bir oyun değil iyi hazırlanıyor umarım güzel şeyler olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: kritios

yılan hikayesine döndü...

En azından bu oyunun kaderi Alan Wake gibi olmayacak geç çıksada oynayabileceğiz. 15 saat'lik oynanış süresinin olmasıda oyun üzerinde bayağı uğraşılmış olduğunu gösteriyor, hayal kırıklığı olucağını sanmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 13 Mart 2010; 16:47:49 >
  • 3 senedir millet bekliyor. Çıksa ne yazar yaa sonuçta oyun. Çok naz yaptılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teacher

3 senedir millet bekliyor. Çıksa ne yazar yaa sonuçta oyun. Çok naz yaptılar

oyun değil hocam bu yaşayan dünya mekan basmayı çok özlemişim çıksada bi dalsak şöyle boom boom pow
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Teacher

3 senedir millet bekliyor. Çıksa ne yazar yaa sonuçta oyun. Çok naz yaptılar

oyun değil hocam bu yaşayan dünya mekan basmayı çok özlemişim çıksada bi dalsak şöyle boom boom pow

İşte benim adamım Sende benim gibi 50 leri 60 ları seven ve Mafyacılığı seven birisin demek ki.O en son trailer neydi öle Boom boom pow
  • üst iki mesajın fikirlerine aynen katılıyorum!!!!
  • not: mesajım bulunsun..
  • 
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.