Şimdi Ara

Maestia Online (rehber) (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
680
Cevap
1
Favori
94.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet link verildi indiriyorum. 1.18 gb oldu 25-30 dk da....
  • quote:

Orijinalden alıntı: JUAFLAX

evet link verildi indiriyorum. 1.18 gb oldu 25-30 dk da....

Sen neden faceye hiç girmiyosun seni bekliyorum facede
  • Uzun bir kararsızlık evresinden sonra bir denemeye karar verdim. Öncelikle forumdan oyuncular hangi serverda ve ne tarafta? İkinci olarak da Healer kasmayı düşünüyorum. Dungeon falan idare ederiz bi parti buluruz da pvp si nasıl. Yüksek damage de verebiliyor yazısını görünce ilk defa healer a karşı bi yakınlık hissettim. Sizce vakit kaybı mı olur yoksa denemeye değer mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: FroZeN`HeLL

Uzun bir kararsızlık evresinden sonra bir denemeye karar verdim. Öncelikle forumdan oyuncular hangi serverda ve ne tarafta? İkinci olarak da Healer kasmayı düşünüyorum. Dungeon falan idare ederiz bi parti buluruz da pvp si nasıl. Yüksek damage de verebiliyor yazısını görünce ilk defa healer a karşı bi yakınlık hissettim. Sizce vakit kaybı mı olur yoksa denemeye değer mi ?

hocam PECTUS serveri SUPERİON MUHAFIZLARI bölümünde basla

healere gelirsek.. şimdi bak anlatiyim sana :D

oyunda rahip karakteri var... her level atladığında sana 5 tane stat puanı verilir, bu puanları atiklik dayanıklılık güç zeka ve bilgelik arasında istediklerine vermen istenir.

bunun yanısıra 25lvlden sonra her lvl aldıgında sana 1 tane talent (yetenek agacı) için puan verilir. toplam 75 puan alıyorsun oyun boyunca.. bu puanlar ile özel skiller açıyorsun, bu skillerin vuruşlarını ya da hasar sürelerini vs artıyorsun....

şinciiii gelelim healere

statü olarak bilgelik ağırlıklı giden ve talentte de alt ve üst olarak 2 kısımdan oluşan bölümde ÜST ağırlıklı giden rahipler HEALER olur.. çünkü üst kısımda HEAL skilleri açıktı, bilgelik statüsü de bastığın HP yi artırır.. yani sen şifacı olursun vuruşun ÇOK DA iyi olmaz

ATAK rahip yapmak istiyosan da zeka ağırlıklı vericek statüyü ve yetenek ağacında alt ağırlıklı gidiceksin. alt kısımda atak skiller var.....

şimdi sorarsan alttan gidince heal basamıcam mı diye.. basıcan tabi

şimdi sana bilgelik ve zekadan bahsettim diye hepsini oraya da vermicen.. misal ben atak rahip kasıyom 2 day 3 zeka veriyom bu şekil... maestia bigpoint forumunda konular var onlara bi göz at.

diğer oyunlarda class var bilmem kaç lvle gelince seçiyosun.. burda o uygulama yok işte böyle kendi yolunu kendin seçiyosun böylesi daha güzel ve şunu söliyim oyun gerçekten diğer mmorpglere benzemiyor,, baya kalıteli ve kısa zamanda baya bi oyuncu geldi oyuna

kasma konusunda sanırım en kolay olay.... %50 exp avantaj paketi alırsanız 1 ayda 100 olursunuz solo kasarak.. yani bi guilde girim de yüksel lvller beni kassın olayına bile girmessiniz. 1 ayda 100 olursunuz hatta 2 haftada da baya 100e yaklasanlar da var

premiumsuz da sanırım 2.5-3 ayda kasarsınız ama abidik gubidik işler ile uğraşmayın.. gereksiz görevleri yapmayın dicem de şimdi oyunu bilmediğinizden bu 2.5 aylık süre belki 4 ay olur.. iyi bi guilde girerseniz oyunu kısa zamanda çözersiniz.

kasarkan slottan çıkmayın.. paso kasın abidikten kastım bu :DD hadi bb

• quote:

Orijinalden alıntı: JUAFLAX

quote:

Orijinalden alıntı: FroZeN`HeLL

Uzun bir kararsızlık evresinden sonra bir denemeye karar verdim. Öncelikle forumdan oyuncular hangi serverda ve ne tarafta? İkinci olarak da Healer kasmayı düşünüyorum. Dungeon falan idare ederiz bi parti buluruz da pvp si nasıl. Yüksek damage de verebiliyor yazısını görünce ilk defa healer a karşı bi yakınlık hissettim. Sizce vakit kaybı mı olur yoksa denemeye değer mi ?

hocam PECTUS serveri SUPERİON MUHAFIZLARI bölümünde basla

healere gelirsek.. şimdi bak anlatiyim sana :D

oyunda rahip karakteri var... her level atladığında sana 5 tane stat puanı verilir, bu puanları atiklik dayanıklılık güç zeka ve bilgelik arasında istediklerine vermen istenir.

bunun yanısıra 25lvlden sonra her lvl aldıgında sana 1 tane talent (yetenek agacı) için puan verilir. toplam 75 puan alıyorsun oyun boyunca.. bu puanlar ile özel skiller açıyorsun, bu skillerin vuruşlarını ya da hasar sürelerini vs artıyorsun....

şinciiii gelelim healere

statü olarak bilgelik ağırlıklı giden ve talentte de alt ve üst olarak 2 kısımdan oluşan bölümde ÜST ağırlıklı giden rahipler HEALER olur.. çünkü üst kısımda HEAL skilleri açıktı, bilgelik statüsü de bastığın HP yi artırır.. yani sen şifacı olursun vuruşun ÇOK DA iyi olmaz

ATAK rahip yapmak istiyosan da zeka ağırlıklı vericek statüyü ve yetenek ağacında alt ağırlıklı gidiceksin. alt kısımda atak skiller var.....

şimdi sorarsan alttan gidince heal basamıcam mı diye.. basıcan tabi

şimdi sana bilgelik ve zekadan bahsettim diye hepsini oraya da vermicen.. misal ben atak rahip kasıyom 2 day 3 zeka veriyom bu şekil... maestia bigpoint forumunda konular var onlara bi göz at.

diğer oyunlarda class var bilmem kaç lvle gelince seçiyosun.. burda o uygulama yok işte böyle kendi yolunu kendin seçiyosun böylesi daha güzel ve şunu söliyim oyun gerçekten diğer mmorpglere benzemiyor,, baya kalıteli ve kısa zamanda baya bi oyuncu geldi oyuna

kasma konusunda sanırım en kolay olay.... %50 exp avantaj paketi alırsanız 1 ayda 100 olursunuz solo kasarak.. yani bi guilde girim de yüksel lvller beni kassın olayına bile girmessiniz. 1 ayda 100 olursunuz hatta 2 haftada da baya 100e yaklasanlar da var

premiumsuz da sanırım 2.5-3 ayda kasarsınız ama abidik gubidik işler ile uğraşmayın.. gereksiz görevleri yapmayın dicem de şimdi oyunu bilmediğinizden bu 2.5 aylık süre belki 4 ay olur.. iyi bi guilde girerseniz oyunu kısa zamanda çözersiniz.

kasarkan slottan çıkmayın.. paso kasın abidikten kastım bu :DD hadi bb

Anlattıkların için çok teşekkürler. Bu talent işi falan güzelmiş. Benim rahip seçme nedenim (ki normalde okçu tarzı seçerim ve çok çabuk ölürler vs de) vs de ort. üstünde damage vereyim, solo kasabileyim. Yani kendi kendimi geçindireyim yeter mantığındayım. O yüzden de biraz atak ağırlıklı gitmek istiyorum. Oyuna para yatırma konusuna pek sıcak bakmıyorum. Senin deyişinle abidikten işler ( ) yaparak idare ederim bi müddet

• Arkadaşlar ben oyunu alaplayadan indirmeye çalışıyorum ama indirince yükleme yeri stop da kalıyor başka bir şekilde nasıl indirebilirim :(
  • Valla oyun güzelleşmiş baya.Kasmak kolaylaşmış.Gerçi uzun zaman oldu oynamayalı :D
  • Aizen sen oyunu indirirsen dosyayı bana uploadlaya bilir misin ?
  • Bilgi verildimi bilmiyorum 4 server var 3 tanesi eski server çoğu 100 olmuş zaten en alttaki Yohuntiem serveri yeni açıldı.Benim pectus serverde karakter vardı 47 seviye ama yeni serveri tercih ettim,orda devam ediyorum.
    20 seviye oldum : ALPEREN

Saygılar...
  • arkadaş şöyle gerizekalı bir firma yok 4 tane account aldım servera girdiği filan yok dayanamadım 1 tane daha aldım oda 3. gün gene gırmıyordu en sonunda eyvallah dedim direk sildim alaplaya hesap taşı filan diyorda ayıptır sorması ona kim uğraşcak ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GangstaCity

arkadaş şöyle gerizekalı bir firma yok 4 tane account aldım servera girdiği filan yok dayanamadım 1 tane daha aldım oda 3. gün gene gırmıyordu en sonunda eyvallah dedim direk sildim alaplaya hesap taşı filan diyorda ayıptır sorması ona kim uğraşcak ?

http://maestia.de.alaplaya.net/session/new

Zor bişey değil hocam.

@Pegasus95 clienti silmiştim üzgünüm.

• arkadaşlar bu yeni gelen pact içinde PVP ile ilgili yeni bir şey eklendimi? bu konuda ben bir şey göremedim bilen bilgilendirebilirmi?
  • Herkese Mrb öncelikle oyunu beğenmeniz güzel bende beğendim savaşçı oynuyorum ve artık oynamıcam sıkılmaktan değilde başka bir sebepten şimdi çarı satmaya karar verdim ilgilenen olursa bu konuya cvp yazsın.savaşcı çarımın özellikleri
    TAPINAK ŞOVALYELERİ
    LEVEL:86 İTEMLER:83lvlik KUTSAL ANTİK BIÇAK +8(ÇİFT ELLİ)
    SERVER:PECTUS 83lvlik MOR SET İTEM FULL.
    GOLD:3.000.000 Anahtarların hepsi açık durumda.
    LUMA:4250
    SINIF:SAVAŞÇI
    ŞUAN FİYATINI YAZMIYORUM CİDDİ ALICI OLURSA O ZAMAN YAZARIM.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kpeli -- 8 Şubat 2012; 13:57:03 >
  • Zamanında azmı oynamazdım bu oyunu savaşcı karakterimi map bosslarında channel değiştire değiştire kasıyordum cok rahat oluyordu böyle kasmak
  • bu oyunu ilk cıktıgında indirip denemiştim. daha sonra grafikleri, karakterleri fln pek ilgimi cekmedigi için sildim. gecenlerde duydum ki, oyun el degiştirmiş, yeni yama gelmiş ve baya bi güzel olmus. suan oyun nasıl, sizce oynanmaya deger mi? lvl kasması, tl yatırma olayları fln ne durumda?
  • Ben oyunun pve sini sevmiştim ama pvp si hiç hoşuma gitmemişti.Tekrar indirip deneyeceğim.
  • beyler ben okçu oldum agi gittim agi şuanda 67 ama canı az diye birazda vit yani dayanıklılık verdim o da 35 de şimdi 13 lvl im 3 agi 2 vit mi gitsem diye düşünüyorum ama str verin diyorlar karar veremedm stat sıfırlamak için oyuna para yatırıp parşömenmi alsam yada 3 agi 2 vit ile mi devam etsem bir yardım edin lütfen :(
  • bi yardım edin lütfen bana :(
  • Dayanıklılık vermemen lazım.4 atik 1 güç yada 3 atik 2 güç gitmen lazım.
  • of ya :( burda bi adam vit e de verin demiş bende ona göre yaptım şimdi yeni çar açması var kasması var ama olsun kasılır sen ne önerirsin aizen? yani karakter olarak? ve de son olarak soruyorum hangi serverdasınız?
  • 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.