Şimdi Ara

Maestia Online (rehber) (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
681
Cevap
1
Favori
94.393
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyundaki oyuncular evli çocukları var diyebiiliri kimle tanışsam heop böyleydi en küçükte benimdir yaşım 18 tanıdıkla oynuyoruzz oda 25 yaşında felan :) ortam güzel pvp sistemi zindanlar canvarlar çok güzel zırhlar itemlere laf yok :) oynamınızı öneririm.
  • Oyunda yaş ortalaması 18in üstünde bir kere oyunda küfür eden görmedim ve sadece türkelrde yok ama çoğu türk diyebilirm oyuna gelirsen yardımcı olurum :)
  • Oyunu 1 sene önce oynamıştım biraz lakin pc biraz eski olduğu için Maestianın da grafikleri çok iyi olduğu için özellikle şehirde çok kasılıyodum.yeni pc topladıım.cuma günü rastgele reklamını görüdm hemen indirdim.Lakin bazı şeyler değişmiş.mesela skill talent sistemi.gecen sene oynadığımda 10 lvlde kullandığım skili şuan 20 lvl olunca kullanabiliyorum.eskisinde talent sistemi 25 lvlde başlıyordu.ama bu sefer en baştan başlıyor talent sistem.ve haliyle 20 25 30 lvllere kada sadece 4 skill ile oynamak zorunda kalıyorsunuz. Bu biraz canımı sıktı açıkcası. Oyun şuan ortamı kalitesi en elit olan Türkçe MMORPG'dir.
  • Maestia oynamak oyun hakkında bilgi edinmek isteyenler bana 16 hazirandan itibaren ulaşabililer şu lysyi atlatiyim full oyunlara saldırıcam oynadığım oyunlar:lol,metin 2,maestia,call of duty 8,Sniper elite nazi zombie,Tera Online,Aion.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OtoFuar

Maestia oynamak oyun hakkında bilgi edinmek isteyenler bana 16 hazirandan itibaren ulaşabililer şu lysyi atlatiyim full oyunlara saldırıcam oynadığım oyunlar:lol,metin 2,maestia,call of duty 8,Sniper elite nazi zombie,Tera Online,Aion.
  • Mmorpg yokluğunda oyuna başlasammı karar veremedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LawLess437

Mmorpg yokluğunda oyuna başlasammı karar veremedim.

İşte ve evde kullandığım pc yüzünden boyun fıtığı oldum.Bu şekliyle bile hergün yeni mmorpg varmı yokmu bakıyorum.Maestia oynamıştım 44 levele kadar pve doyurucu ama pvp si o kadar değil.AİON türkçe olarak geliyor Eylül de nasip olursa başlayayım diyorum.Eğer AİON da istediğimi bulamazsam İlk online oyunun olan Shaiya'ya dönüp sadece pvp yapıcam akşamları.
  • PvP konusunda en iyisi AION, eğer istediğin PvP ise hiç kaçırma o oyunu. Doğru arkadaşlıklar kurup, aylık 20 lirayı çok görmezsen emin ol pişman olmazsın.

Şuan piyasada oynanacak oyun pek yok.
    TERA, AION, RIFT, Neverwinter dışında oyunlar oynanacak gibi değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: A.N.E.Y.H.

quote:

İşte ve evde kullandığım pc yüzünden boyun fıtığı oldum.Bu şekliyle bile hergün yeni mmorpg varmı yokmu bakıyorum.Maestia oynamıştım 44 levele kadar pve doyurucu ama pvp si o kadar değil.AİON türkçe olarak geliyor Eylül de nasip olursa başlayayım diyorum.Eğer AİON da istediğimi bulamazsam İlk online oyunun olan Shaiya'ya dönüp sadece pvp yapıcam akşamları.

Skill efektleri fena değil öylesine arada girip oynarım diye indireceğim dursun kenarıda oyunda Türkçe emek vermişler denemek lazım.

quote:

Orijinalden alıntı: Derp

PvP konusunda en iyisi AION, eğer istediğin PvP ise hiç kaçırma o oyunu. Doğru arkadaşlıklar kurup, aylık 20 lirayı çok görmezsen emin ol pişman olmazsın.

Aion içinde çok vakit harcamak gerekiyor diyorlar.Malum öğrenciyiz günde +5 saat ayıracak vaktimiz yok.

• quote:

quote:

quote:

Skill efektleri fena değil öylesine arada girip oynarım diye indireceğim dursun kenarıda oyunda Türkçe emek vermişler denemek lazım.

quote:

PvP konusunda en iyisi AION, eğer istediğin PvP ise hiç kaçırma o oyunu. Doğru arkadaşlıklar kurup, aylık 20 lirayı çok görmezsen emin ol pişman olmazsın.

Aion içinde çok vakit harcamak gerekiyor diyorlar.Malum öğrenciyiz günde +5 saat ayıracak vaktimiz yok.

Kesinlikle fakat AION hakkını veren çok nadir oyunlardan.
    Dediğim gibi fazla oyun yok oynanabilir, TERA 'da farm yapmaktan kendini parçalıyorsun, RIFT PvP olarak biraz düşük fakat PvE content olarak çok iyi. Grafikleri de sağlam ama oyundaki mekanlar genelde karanlık hep. Neverwinter open world değil, marketinde satılan eşyalar biraz dengeyi bozmuş ama oynanır gayet zevkli bir oyun.
    Her oyunun kendine has sorunları var fakat ArcheAge ve Blade&Soul gelince rahatlarız diye düşünüyorum.

• quote:

Dediğim gibi fazla oyun yok oynanabilir, TERA 'da farm yapmaktan kendini parçalıyorsun, RIFT PvP olarak biraz düşük fakat PvE content olarak çok iyi. Grafikleri de sağlam ama oyundaki mekanlar genelde karanlık hep. Neverwinter open world değil, marketinde satılan eşyalar biraz dengeyi bozmuş ama oynanır gayet zevkli bir oyun.
    Her oyunun kendine has sorunları var fakat ArcheAge ve Blade&Soul gelince rahatlarız diye düşünüyorum.

Aion'un oynanışı güzeldi.Skil arası geçişler seri ve yürürken bile vurabiliyorsun.Rift'te vuruş hissi denen şey yok o yüzden bıraktım.Neverwinter vuruş hissiyatı olarak güzel lakin boş bir oyun bence.Her görevde sizi zindana yolluyor pvp olarak 1 lvlde neyse 60 lvlde de aynı sistem var.
    Tera grafikleri ve oynanışıyla çok güzel.Non target olması benim hoşuma gitmiyor lakin pve ve pvp sistemi daha hoşuma gitti.Zindanları daha güzel pvp sistemi zaten anlatmaya gerek yok arenalar , kale savaşları ve bayrak savaşları mevcut.Aion'da Türkçe geliyor.Ben açıkçası Türkçe oyunları sevmiyorum.Silahların , giysilerin isimlerini öyle bir çeviriyorlarki orjinali kat be kat daha güzel geliyor kulağa.Yazdıklarım birbirine karıştı Aion ile başladım Aion ile bitirmiş olayım.
    Son olarak Archeage ve BladeSoul güzel oyunlar lakin çok çekici gelmiyorlar.Biran evvel çıksalarda oynasam diye düşünmüyorum.Yeni oyun olarak epey oyun var çıkacak.Everquest Next , Cabal 2 , Core Exile , Bless , Black gold Online(emin değilim) vb oyun bol.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 23 Ağustos 2013; 20:26:05 >

• quote:

quote:

Aion'un oynanışı güzeldi.Skil arası geçişler seri ve yürürken bile vurabiliyorsun.Rift'te vuruş hissi denen şey yok o yüzden bıraktım.Neverwinter vuruş hissiyatı olarak güzel lakin boş bir oyun bence.Her görevde sizi zindana yolluyor pvp olarak 1 lvlde neyse 60 lvlde de aynı sistem var.
    Tera grafikleri ve oynanışıyla çok güzel.Non target olması benim hoşuma gitmiyor lakin pve ve pvp sistemi daha hoşuma gitti.Zindanları daha güzel pvp sistemi zaten anlatmaya gerek yok arenalar , kale savaşları ve bayrak savaşları mevcut.Aion'da Türkçe geliyor.Ben açıkçası Türkçe oyunları sevmiyorum.Silahların , giysilerin isimlerini öyle bir çeviriyorlarki orjinali kat be kat daha güzel geliyor kulağa.Yazdıklarım birbirine karıştı Aion ile başladım Aion ile bitirmiş olayım.

Blade & Soul NCSoft 'tan çıkma, bizim ilacımız bu, resmen AION kardeş oyun çıkarmış.
    Bu arada konuyu sabah görüp indirdim Maestia 'yı, AION 'a benziyor ve level atlaması kolay. Nerdeyse baktığım çoğu oyun 1-2 ay sonra shutdown oluyor.
    Perfect World indirmiştim o oyunda saçma sapan uçuyorsun bana göre değil. Varsa adam akıllı playerbase yüksek olan, end game content boş olmayan ve sürekli olarak aynı haltı yaptırmayan bir oyun söyleyin, gece gündüz oynarım.

• quote:

Blade & Soul NCSoft 'tan çıkma, bizim ilacımız bu, resmen AION kardeş oyun çıkarmış.
    Bu arada konuyu sabah görüp indirdim Maestia 'yı, AION 'a benziyor ve level atlaması kolay. Nerdeyse baktığım çoğu oyun 1-2 ay sonra shutdown oluyor.
    Perfect World indirmiştim o oyunda saçma sapan uçuyorsun bana göre değil. Varsa adam akıllı playerbase yüksek olan, end game content boş olmayan ve sürekli olarak aynı haltı yaptırmayan bir oyun söyleyin, gece gündüz oynarım.

Blade Soul'un oynanışı non targetin targetli versiyonu gibi bir şeydi galiba.
    Maestia skill efektleri fena değil gibi geldi.Işıklandırmalar hoş.Lakin pve , pvp sistemleri nasıl onu öğrenmek lazım.Perfect World eski oyun zaten.Neverwinter'den sonra firmanın en yeni oyunu Forsaken World.Oda Türkçe dil desteğine sahip.Mount combat sistemi çok hoşuma gitmişti.
    Güzel bir oyun bulursan banada söyle.

• quote:

quote:

Blade Soul'un oynanışı non targetin targetli versiyonu gibi bir şeydi galiba.
    Maestia skill efektleri fena değil gibi geldi.Işıklandırmalar hoş.Lakin pve , pvp sistemleri nasıl onu öğrenmek lazım.Perfect World eski oyun zaten.Neverwinter'den sonra firmanın en yeni oyunu Forsaken World.Oda Türkçe dil desteğine sahip.Mount combat sistemi çok hoşuma gitmişti.
    Güzel bir oyun bulursan banada söyle.

AİON çıkana kadar BASKETDUDES ONLİNE oyununa takılıyorum benim çocukla beraber çok güzel vakit geçiriyorum.Tavsiye ederim eğer basket oynamayı seviyorsan

• quote:

AİON çıkana kadar BASKETDUDES ONLİNE oyununa takılıyorum benim çocukla beraber çok güzel vakit geçiriyorum.Tavsiye ederim eğer basket oynamayı seviyorsan

2 metre boy var ama hiç basket oynamadım.
    Basket Dudes'i indirmeyi düşünüyorum lakin oyun hakkında pek bilgim yok.Bakalım inşaAllah güzeldir.
  • Pectus serverında yaklaşık 3 senedir oynuyorum. Öyle gece gündüz başından ayrılmadan oynadığım bir dönem hiç olmadı. Gerek de duymadım.
    Bu oyunu hep kötülerler lakin oyuncuların yaş ortalaması yüksektir. Online oyun geçmişi olmayan birisi bu oyunda kısa vadede başarı sağlayamaz. Oynaması kolay gibi görünse de son level(100) ulaştıktan sonra kendi yetenekleriniz ortaya çıkar. Skillerinizi doğru zamanda kullanmanız ve doğru bir skill ağacına sahip olmanız gerekir ve iyi bir ekip şart. Genelde 100 lvl olan arkadaslar pvpde başarısız oldukları için bırakırlar.
    Premium itemleri kafanıza takmanıza gerek yok. Eğer oyunda zaman geçirmeyi seviyorsanız tek kuruş lira harcamadan üst düzey bir karakteriniz olabilir. Herşey sizin elinizde... Tek fark birisi 1000 euro harcayarak bi kaç günde yaptıgı zırh güçlendirmesini siz bir iki ayda yaparsınız ya da elde ettiğiniz bir silahı + basarak güçlendirmeniz biraz zaman alır vs vs. Ha bu bin euroluk fark sizi diger oyunlardaki gibi ölümsüz yapmaz sadece 3-5 saniye daha fazla yaşamanıza sebep olur gibi gibi...

Bunun dışında kalabalık bir oyun değil. Türkler olduğu kadar yabancıların sayısı da iyi. Pvp ve pve için gayet uygun bir oyun. Sadece sabırlı olmanız gerekli.

Sorusu olan arkadaşlara ya da başlamak isteyenlere soruları varsa yardımcı olabilirim.

• CılqınBoys kullanıcısına yanıt
    sen başla arkadşım biz başlamicaz sonra kehanettende sıkılrsın sende neyse
  • ARKADASLAR MAESTİA OYUNUNDA YENIYIM VE KENDIME ARKADAS ARIYORUM. OYUNDAKI İSMİM burak27 ve pectus (1) deyım. yalnız cekılmıyor ya la :)
  • ARKADASLAR MAESTİA OYUNUNDA yeniYIM VE KENDIME ARKADAS ARIYORUM. OYUNDAKI İSMİM Artemur1982 ve pectus (1) deyım. özellikle expert dg ler için yüksek lvl arkadaşlar gerekiyor.
  • Bu oyun sayesinde ne guzel insanlar tanidim.Benim icin yer ayridir.Kapandigina çok uzulmustum.Olmadi be

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.