Şimdi Ara

Mad Men (2007-2015) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
393
Cevap
7
Favori
14.313
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Christina Hendricks halâ oynuyor mu bu dizide?

Oynuyor.

Yeni sezondan kareler... Çekimler Hawaii'de... Spoiler içerikli olabilir, bu yüzden gizliyorum.

Mad Men (2007-2015)  Mad Men (2007-2015)  Mad Men (2007-2015)

• quote:

Orijinalden alıntı: smyrna

quote:

Oynuyor.

Yeni sezondan kareler... Çekimler Hawaii'de... Spoiler içerikli olabilir, bu yüzden gizliyorum.

Christina Hendricks'e pek benzemiyor bu kareler. Karşık yani kolaj kareler galiba. :)

• quote:

quote:

Oynuyor.

6. sezon ne zaman başlıyor bilginiz var mı bu konuda? özledik diziyi

don da yakıyor ortalığı yine bu arada

• 2 saat sonra baslicam diziye umarım severim
  • 6. sezon ne zaman başlayacak yav
  • quote:

Orijinalden alıntı: M@rvelous

6. sezon ne zaman başlıyor bilginiz var mı bu konuda? özledik diziyi

quote:

Orijinalden alıntı: LiveForSpeed

6. sezon ne zaman başlayacak yav

Henüz açıklanmadı arkadaşlar. AMC duyuru yaptığında konu altında bildiririm.

• ilk sezonunu indirdim fırsat buldukça bir bölüm izliyorum.Genel anlamda başarılı buldum.
  • Hayatımda izlediğim en iyi diziler arasında ben bu kadar güzel bir dram dizisi izlemedim. Ha bir de Deadwood ve Six Feet Under var. Mad Man ne kadar sigaraya özendiriyorsa Deadwood da o kadar küfüre özendiriyor. Tam bir vahşi batı dizisi üstelik karakterler ve hikaye de gerçek...

Mad Men'in yeni sezonunu bekleyen arkadaşlar mutlaka bu arada Deadwood'a baksın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi justpassenger -- 27 Kasım 2012; 22:57:50 >

• Tüm sezonları bilgisayarında izleyen arkadaşlar p.m ile iletişime geçebilirler mi benle?
  • 4. sezonu yarıladım ben böyle mükemmel bir dizi görmedim. Bitirmemek için az az izlemeye çalışıyorum ama acayip sarıyor 2-3 bölüm peş peşe gidiyor. Bu bittikten sonra önerebileceğiniz bir dizi var mı bu tarz? Büyük bir boşluk da olacağım bitince..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Litminov

4. sezonu yarıladım ben böyle mükemmel bir dizi görmedim. Bitirmemek için az az izlemeye çalışıyorum ama acayip sarıyor 2-3 bölüm peş peşe gidiyor. Bu bittikten sonra önerebileceğiniz bir dizi var mı bu tarz? Büyük bir boşluk da olacağım bitince..

Boardwalk Empire, The Sopranos ve The Wire dizilerine mutlaka bak. Üçünü de seveceksiniz.
  • quote:

quote:

4. sezonu yarıladım ben böyle mükemmel bir dizi görmedim. Bitirmemek için az az izlemeye çalışıyorum ama acayip sarıyor 2-3 bölüm peş peşe gidiyor. Bu bittikten sonra önerebileceğiniz bir dizi var mı bu tarz? Büyük bir boşluk da olacağım bitince..

Boardwalk Empire, The Sopranos ve The Wire dizilerine mutlaka bak. Üçünü de seveceksiniz.

Boardwalk ile Sopranos'a bakacağım öncelikle Wire nasıl bir dizidir bu seçtiğim iki diziden önce mi izlemeliyim sizce?
  • quote:

quote:

quote:

Boardwalk ile Sopranos'a bakacağım öncelikle Wire nasıl bir dizidir bu seçtiğim iki diziden önce mi izlemeliyim sizce?

Sonra izle bence. Suç üzerine polisiye dram dizisidir. Türünün en kalitelisi diyebilirim, çok gerçekçi.

• Dün 5. sezona geçtim dizi çok güzel ilerliyor. Merak ettiğim birkaç şey var. Dizi daha kaç sezon devam edecek belli mi? Bir de 3. sezon ile 4. sezon arasında neden 1.5 seneden fazla var? Dizinin 6. sezonu yine temmuzda mı çıkacak?
  • quote:

Dün 5. sezona geçtim dizi çok güzel ilerliyor. Merak ettiğim birkaç şey var. Dizi daha kaç sezon devam edecek belli mi? Bir de 3. sezon ile 4. sezon arasında neden 1.5 seneden fazla var? Dizinin 6. sezonu yine temmuzda mı çıkacak?

Yeni sezonun yayın tarihi henüz açıklanmadı. En son çekimler devam ediyordu. Amc kanalı muhtemelen yaz sezonu takvimini açıklarken belli olur. Özetle yaz aylarında dizinin güncel bölümlerini izleyebiliriz.

3 ve 4 sezonları arasında fazla ara olması dizinin geleceği ile alakalıydı sanırım. Tam hatırlayamadım. Bu sezon son olabilir belki. Kesin bir durum yok henüz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5. sezonu da bitirdim büyük boşluktayım şu an..

Arkadaşlar merak ettiğim bir şey var. Bu Mad Men gerçek olaylardan esinlenmiş bir dizi mi? Çünkü bazı reklamlar, olaylar ve bazı karakterler gerçek
    O dayak yiyen komedyen gibi..
    Don Draper vs bu karakterler gerçekte var mıydı yoksa hepsi kurgu mu? Dizinin tanıtımında da "1960'lı yıllarda büyük sükse yaratan kendilerine m-ad men diyen bir grubun hayatı.." vs şeklinde geçiyordu yanlış hatırlamıyorsam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi justpassenger -- 24 Aralık 2012; 23:37:01 >
  • 6. sezonun 7 Nisan'da başlayacağı AMC tarafından duyuruldu.
  • o değil de bu sene emmy alamamışlar... ne güldüm buna ya gerçi öyle bir dizi ki emmy de almaması lazım, diğerlerinden çok farklı bir boyutta bir yapım. mad men ödülü denen bir şeyin olup bu dizinin yapımcılarının ödül vermesi falan gerekiyor

4. defa başlayayım diziye, 7 nisana 5 sezon biter heralde
  • quote:

5. sezonu da bitirdim büyük boşluktayım şu an..

Arkadaşlar merak ettiğim bir şey var. Bu Mad Men gerçek olaylardan esinlenmiş bir dizi mi? Çünkü bazı reklamlar, olaylar ve bazı karakterler gerçek
    Don Draper vs bu karakterler gerçekte var mıydı yoksa hepsi kurgu mu? Dizinin tanıtımında da "1960'lı yıllarda büyük sükse yaratan kendilerine m-ad men diyen bir grubun hayatı.." vs şeklinde geçiyordu yanlış hatırlamıyorsam.

bazı şeyler kurgu, bazıları da gerçek tabi.. keneddy suikasti, bazı ufak ayrıntılar (ilk aklıma gelen fotokopi makinasının icadı), dizide geçen zaman dilimini düşünürsek japonlara karşı olan bir tutum vs.. dizinin kurgusuyla harmanlanmış. mükemmel bir biçimde bize veriyorlar, 60-70 li yılların amerika sına gitsem yabancılık çekmem heralde

mad men, madison avenue - advertising men gibi bir şeyden geliyor heralde...

• quote:

Orijinalden alıntı: M@rvelous

quote:

5. sezonu da bitirdim büyük boşluktayım şu an..

bazı şeyler kurgu, bazıları da gerçek tabi.. keneddy suikasti, bazı ufak ayrıntılar (ilk aklıma gelen fotokopi makinasının icadı), dizide geçen zaman dilimini düşünürsek japonlara karşı olan bir tutum vs.. dizinin kurgusuyla harmanlanmış. mükemmel bir biçimde bize veriyorlar, 60-70 li yılların amerika sına gitsem yabancılık çekmem heralde

mad men, madison avenue - advertising men gibi bir şeyden geliyor heralde...

Evet onlar belli zaten mesela çevre kirliliğini de güzel yansıtmışlar merak ettiğim karakterler gerçek mi mesela utz reklamını oynayan komedyen karakteri gerçek. Ben scdp gerçek mi donald draper, roger karakterleri de gerçek mi onu merak ettim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.