Şimdi Ara

Avatar: The Way of Water filminin Disney Plus'a ekleneceği tarih açıklandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Avatar: The Way of Water filminin Disney Plus'a ekleneceği tarih açıklandı
    Yıllardır beklenen ve pandemi nedeniyle gecikmeli olarak 26 Aralık 2022’de vizyona giren Avatar: The Way of Water (Avatar: Suyun Yolu) filmi Disney Plus platformuna ekleniyor. Disney+ Türkiye, Avatar: Suyun Yolu filminin yayın tarihini açıkladı.

Avatar: Suyun Yolu filmi ne zaman Disney Plus’a eklenecek? ??

Avatar: The Way of Water filmi 7 Haziran 2023 tarihinde Disney Plus platformuna eklenecek.

Türkiye’deki kullanıcılar aboneliklerine ek bir ücret ödemeden Avatar’ın yeni filmini 4K çözünürlüğünde seyredebilecek. Filmin kamera arkası sahnelerinin yer aldığı ve film ekibinin röportajlarının yer aldığı özel bir içerik de 7 Haziran 2023 tarihinde Disney+’ta gösterime girecek.

Ayrıca Bkz.Oldboy filmi restore edilmiş haliyle beyaz perdeye dönüyor: İşte fragmanı

Pandemi sonrasının en çok izlenen yabancı filmi

Avatar: The Way of Water, Türkiye’de 2.672.081 milyon gişe gösterimiyle Covid-19 pandemisi başlangıcından itibaren en çok izlenen yabancı sinema filmi unvanını elde etti. Ayrıca dünya genelinde 2,32 milyar dolar hasılat ile tüm zamanların en çok hasılat elde eden üçüncü filmi oldu.

Avatar filminin devamı olarak 13 yıl sonra gösterime giren James Cameron imzalı Avatar: Suyun Yolu, Pandora gezegeninde Na'vi halkına dahil olup Neytiri ile bir aile kuran Jake Sully'nin, tanıdık bir düşmanın yeniden gezegenlerine tehdit oluşturması sonrası Na'vi halkıyla birlikte verdiği mücadeleyi konu ediniyor.

• İlk film efsane, bu ise yoklukta izlenir derecede..

• vozy kullanıcısına yanıt
    Üç dört gün sürer bunu izlemek ;)

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 3 boyutlu olarak izlemek gerek. Bir de umarım Türkiye 'de geçerli "vizyondan sonra 5 ay geçmeli" kuralına takılmaz.

• msegmx M kullanıcısına yanıt
    Disney+ tr yayın tarihi 7 haziran denmiş. Demek ki takılmadan yayınlanacak film.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bir ben mi sevmedim bu filmi. İlki de ikincisi de hoşuma gitmefi. D.Cameron filmlerini de severim oysaki

• Filmin vizyona giriş üzerinden 5 ay geçmiş zaten .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok animasyon filmi olmuş, fizikler falan kötü, o botların suda hareketi 2010 oyunları gibi duruyor. Böyle büyük bütçeli bir filme yakışmıyor.

• msegmx M kullanıcısına yanıt

saçma sapan bir kural yüzünden dolayı filmleri geç izliyoruz

• LuqueTr kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum. Vpn ile geçen aykarda izleyebilmiştim, ancak bugünlerde sanki vpn işe yaramıyor. Gerçi disneye gelmemiş görünüyor.

Avatar: The Way of Water filminin Disney Plus'a ekleneceği tarih açıklandı

• Esxici E kullanıcısına yanıt
    Tabi illâki seveceksin diye bir şey yok. Bi terminatör, Aliens, true lies, abbys olacak değil tabi.

• Senaryosu bu kadar çocuk işi olamazdı. Zaten 30-40 dk natgeo su altı belgeseli.

Cameron bizim okyanus canlılarını almış pandoraya modlamış. Hele o balina çakması tam rezillikti.

Görsel şovdan başka birşey değil. Senaryo o kadar dandik ki sıkıntıdan patladım bitene kadar.

• Disneye gelse ne olur ki görüntü çamur gibi kaçak izlerim daha iyi

• İlk filmin yanında çok sönük kalan bir yapım olmuş bana göre.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.