Şimdi Ara

Macro Recorder Hakkında...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.761
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba steamko da oynuyorum 72 lvl archer var. 80'e kasmayı düşünüyorum fakat maliyet çok yüksek e haliyle öğrencilik durumları var bütçe kısıtlı. 1000kc 10$ , oda bizim parayla 40 tl civarı. Bronze alsam 824kc, geriye kalanla hiçbir şey alamıyorum. Geçen günlerde macro recorder diye bi program duydum koxp değil sadece klavye hareketlerini tekrarlıyormuş, ilgimi çekti yapayım bari hiç olmazsa genieden yırtalım dedim. Fakat çalışmıyor , program açıkken oyuna girmiyor, girdikten sonra çalıştırıyorum bu sefer oyun donuyor fixlenmiş galiba geç kalmışız belliki. Sizden yani bilgili tecrübeli arkadaşlardan tavsiye öneri vb. yol göstermenizi bekliyorum. Herkese iyi oyunlar...

• O tarz şeyler yasak ban yersin. İlla kullanıcam dersen makrolu mause lar var onları deneyeblirsin.
  • iws macro youtubeden izliyp indirebilirsin virus totalde tarat temiz dosya ama ginede tarat oyle kullan sonra macro kullandim char calindi olmasin dosya temiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam makro mousede tavsiye etmiyorum çünkü kendimden biliyorum 1-2 saat afk bıraktıgınızda direk hapsi boyluyorsunuz çıkartmak içinse 700 kc küsürlük kazma almak zorunda kalıyosunuz tavsiye etmem acıkcası.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.