Şimdi Ara

Maçın seyircisiz oynanması hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
1.303
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kararı federasyon verse de böyle bir nedenden dolayı seyircisiz oynatmak Tff'nin boyunu aşan bir karar. İçişleri Bakanlığından emir gelmiştir büyük ihtimal. Birine kıyak olsun diye olduğunu da düşünmüyorum. Devlet kendi stadyumunu korumaktan aciz olay budur. Ama bre akılsızlar madem güvenlik sorunu vardı maça 2 saat kala mı açıklanır, o kadar insanı neden yollara koydunuz, topladınız oraya? Bu insanlar şimdi stadyumdan dönerken evlerinin kapısından içeri girene kadar yine hayati tehlikeleri olacak. Hiç kafaları çalışmıyor yemin ederim ben böyle saçmalık görmedim.

• saimertug kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle katılıyorum ya ertelenecekti ya seyircisiz oynanacaktı. Ama bunu 1 gün önceden söylenmeliydi. Buradaki bazı dangalaklar dışarı çıkamayor korkudan ama maç niye seyircisiz diye ağlıyor. Maç ertelense aynı kişiler Fenerli futbolcular yorgun, dinlensinler diye maçı ertelediler diye bilecek kadar iki yüzlüler. Bizim takımın işine maçın ertelenmesi gelirdi. Ki ben bunları yazarken derbi ertelendi şimdi bunu demeye başlarlar...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.