Şimdi Ara

MacBook Pro - MacBook Pro with Retina Display[Kullanıcıları Kulubü]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6.471
Cevap
142
Favori
261.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 1 sa.
  • Cevaplayan Üyeler 1130
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 341
  • Ortalama Mesaj Aralığı 11 saat 55 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 159
  • Favoriye Eklediklerim 142
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • treko (341 mesaj) eyoruk (256 mesaj) root- (202 mesaj) visiotech.gen.tr (112 mesaj) monoblaine (83 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2382 mesaj) Mobil (1249 mesaj) Tablet (292 mesaj) Mini (200 mesaj) Uygulama (195 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Taşınabilir Bilgisayarlar >> Notebook - Ultrabook >> Apple >> MacBook Pro - MacBook Pro with Retina Display[Kullanıcıları Kulubü]
Giriş
    653 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Carlsén

hocam hangi kargodan geliyor peki bir bilginiz var mı

ups hocam.

|
    |

https://urun.n11.com/canta-ve-kilif/macbook-pro-13-2019-a2159-2020-a2251-kilif-rubber-kapak-P375235553

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Hocam fiyatı iyiymiş ya :( ben türkiyede satılanlarda ekran koruyucu hediyesi olduğunu bilmediğimden çinden söyledim paket olarak. Bi 30 lira kadar pahalıya gelmiş oldu. Ama attığınız linkte cihaz modeli seçilmiyor ve bildiğim kadarı ile 2019 ve 2020 modelleri arasında kasa kalınlığı farkı var. Alacak olursanız satıcıya belirtin mutlaka. Onun dışında zaten kılıfların çoğu birebir aynı hocam. Altında ızgara delikleri var kılıfların. Bu da uzun vadede geçmeyen lekeler yapabiliyormuş. Bazı arkadaşlar bilgisayarın altını şeffaf cam filmi ile kaplayız bu lekelerin filme geçmesini sağlayarak çözmüşler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jacktron -- 17 Ekim 2020; 23:18:16 >
    |
    |
    omerakcakaya kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1885 Mesaj
    Bu kasim ayinda olacak update ile ilgili kafasi karisanlara kendi bakis acim ve kararimi yazmak istiyorum.

Ben de mbp almak durumunda kaldim. Is degisikligin dolayisi ile 27 imac (late2015) satiyorum ve kasimda iste yenisi mi geliyor, yeni islemci mi gibi sorularim vardi.

Tabiki yeni cikan laptoplar bu neslin fiyat olarak yerine gececek ancak atladigimiz bir konu var. Tr de bazi saticilar, su anda usa fiyatini hic kdv yok bilmem ne vergisi eklemeden bile tl ye cevirdiginiz zamandan daha ucuza satiyorlar. Kisacasi stok eritiyorlar.

Eger dolar ya da baska bir doviz kazaniyorsaniz tabiki yeni mbp lari bekleyin ama tl kazaniyorsaniz ciddi bir zam durumunun kapida oldugunu dusunuyorum.

Bu sebeple base model 16 mbp aldim.

|
    |

2 Aralık 2019 da almıştım bilgisayarımı. Şuan pil döngüsü 274 ve batarya sağlığı %85'te. Sizce çok mu kullanmışım?

• Yüzbaşı
    328 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: SupremeHero

2 Aralık 2019 da almıştım bilgisayarımı. Şuan pil döngüsü 274 ve batarya sağlığı %85'te. Sizce çok mu kullanmışım?

Bir ilginçlik var gibi geldi bana sanki ama. Olması gerekenden daha fazla düşmüş. Hatta sanırım 2 yıllık garantisi içinde %80'in altına düşmesi direkt pilinin garantiden değiştirilmesine sebep oluyor.

Orijinalden alıntı: omeeeeer

Bir ilginçlik var gibi geldi bana sanki ama. Olması gerekenden daha fazla düşmüş. Hatta sanırım 2 yıllık garantisi içinde %80'in altına düşmesi direkt pilinin garantiden değiştirilmesine sebep oluyor.

Alıntıları Göster

Zaten eskisi gibi şarjı gitmemeye başladı. Bi işkillendim açıkçası.

|
    |

• Yüzbaşı
    495 Mesaj

Benim de Macbook Pro siparişim geçen haftalarda elime ulaştı, şu ana kadar gayet memnunum :)

Almayı düşünen arkadaşlar için burada bir 4K kutu açılışı videosu bulabilirsiniz.

Merhabalar herkese, 6 ekimde Appledan mb pro 13 baz model siparişi verdim 4 kasım 14 kasim teslim tarihi verdi bu tarihi Apple sonuna kadar kullanıyormu ben daha erken gönderirler diye dusunuyordum aslında fakat halen işleniyor yazıyor siparişimde.

|
    |
    .Space.

Arkadaşlar merhaba;

Mbp 13 alma durumundayım.Bekleyelim mi? yoksa eğitim indirimi ile alayım 29 una kadar? normalde pro kulaklık 900TL ekstra vereyim dedim, sonradan aklıma 16Gb ram yapıp, normal airpods alırım diye düşündüm. Önerisi olan varmı? pek bilgim yok suanda,birde macrumors muydu, nötral vs alınır, yenileme olacak gibi site vardı bulamadım.PT de 11.499 a geliyor. Apple da 12031tl.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HandK -- 23 Ekim 2020; 6:20:23 >

Orijinalden alıntı: makel

Benim de Macbook Pro siparişim geçen haftalarda elime ulaştı, şu ana kadar gayet memnunum :)

Almayı düşünen arkadaşlar için burada bir 4K kutu açılışı videosu bulabilirsiniz.

normal mi aldınız yoksa eğitim kampanyası ile mi?

Mac inizin donanımı nasıl?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efesb -- 22 Ekim 2020; 22:32:21 >

Orijinalden alıntı: Yılmaz

Ben de dün sonunda 2015 MBP'mi emekli edip Akasya AVM'den 10. nesil işlemcili 13" MBP aldım. Dikkatimi çeken ilk şey cihazda aşırı bir ısınma problemi var gibi duruyor. Eski laptopumda ısınma yapıyordu ama özellikle touchbar kısmı normal kullanımda bile sıcacık oluyor. Bu normal mi?

Ayrıca eski tip usb 3.1 kullanmak için https://urun.n11.com/cevirici-ve-donusturucu/usb-disi-to-type-c-erkek-donusturucu-otg-cevirici-adaptor-metal-P187496224

Şöyle ucuz yollu bir adaptör alsam iş görür mü?

Şimdiden teşekkürler.

Merhaba ısınma olayı ne durumda acaba ? Bende şuan 2010 MBP 13 var ve i5 8. nesil olan MBP ile yenilemeyi düşünüyorum. Tavsiye eder misiniz? 8. nesil olması ve belleğin DDR3 olması kafama takılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efesb -- 22 Ekim 2020; 22:35:15 >

• Yüzbaşı
    495 Mesaj

Eğitim kampanyasıyla aldım, 256gb ssd 16gb ram i5 13”

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    efesb kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    495 Mesaj

Şu ana kadar ısınmayla ilgili bir problem yaşamadım.

|
    |
    efesb kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2446 Mesaj

Macrumors buyers' guide a girin

|
    |
    .Space. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1629 Mesaj

2015 Retina 13" cihazım son zamanlarda fazla ısınmaya başladı. Apple Store'larda fan temizliği ve termal macun değişimi yapıyorlar mı? Ne kadar ücret alırlar?

|
    |
    .Space.

Saolun hocam buldum. Nötral konumda şuan. Aksilik çıkmazsa bugün özel konfigürasyon ile 8 gb ram’i 16 gb yükseltme ile mbp basic almayı planlıyorum. 900tl AirPods ile 12.900tlye gelicek. Bekleyelim mi? Alayım mı? Önerisi olan varmı arkadaşlar? Alma 1-2 ay bekle veya şöyle yap diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HandK -- 23 Ekim 2020; 12:34:28 >
    |
    |
    NevNiyaz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Macbook pro 2015 kullanıcısıyım.Paralel windows işletim sistemi kurulu.3ds max yüklemek istiyorum fakat sıkıntı yaşıyorum.Yüklemede sorun yaşayan varmı?En stabil bunu nasıl çalıştırabilirim macbook’umda?

|
    |

Merhaba arkadaşlar. PT den 16 inç base modeli aldım şu an cihazdan yazıyorum. Öncelikle cihaza yapacağım bir test var mı acaba yani piksel ya da başka bir sorun var mı diye . Ve önereceğiniz kullanışlı programları söylerseniz çok sevinirim . Acemiyim Mac konusunda

|
    |

merhaba arkadaşlar.

safarinin kendi parolalar uygulaması var biliyorsunuz.

güçlü parola öneriyor. abone olduğunuz ne kadar site forum varsa hepsine ayrı ayrı parola önerip kaydediyor kullanıcı adı ve şifresini. safari tarayıcısında iken tercihler - parolalara girdiğimizde hepsini görebiliyoruz.

Kaspersky password manager gibi ücretli satılan uygulamalar var . ne farkı bizim safari parola yöneticisinden bunun?

|
    |
Cancer Clinical Trials
Sohbet
ankara gülüş tasarımı
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,891
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.