Şimdi Ara

MacBook Pro - MacBook Pro with Retina Display[Kullanıcıları Kulubü] (314. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.672
Cevap
130
Favori
282.290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 312313314315316
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • N11 de satılan rubber kılıflardan alan oldu mu? Yorumunuz var mı?

https://urun.n11.com/canta-ve-kilif/macbook-pro-13-2019-a2159-2020-a2251-kilif-rubber-kapak-P375235553

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam fiyatı iyiymiş ya :( ben türkiyede satılanlarda ekran koruyucu hediyesi olduğunu bilmediğimden çinden söyledim paket olarak. Bi 30 lira kadar pahalıya gelmiş oldu. Ama attığınız linkte cihaz modeli seçilmiyor ve bildiğim kadarı ile 2019 ve 2020 modelleri arasında kasa kalınlığı farkı var. Alacak olursanız satıcıya belirtin mutlaka. Onun dışında zaten kılıfların çoğu birebir aynı hocam. Altında ızgara delikleri var kılıfların. Bu da uzun vadede geçmeyen lekeler yapabiliyormuş. Bazı arkadaşlar bilgisayarın altını şeffaf cam filmi ile kaplayız bu lekelerin filme geçmesini sağlayarak çözmüşler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jacktron -- 17 Ekim 2020; 23:18:16 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu kasim ayinda olacak update ile ilgili kafasi karisanlara kendi bakis acim ve kararimi yazmak istiyorum.

Ben de mbp almak durumunda kaldim. Is degisikligin dolayisi ile 27 imac (late2015) satiyorum ve kasimda iste yenisi mi geliyor, yeni islemci mi gibi sorularim vardi.

Tabiki yeni cikan laptoplar bu neslin fiyat olarak yerine gececek ancak atladigimiz bir konu var. Tr de bazi saticilar, su anda usa fiyatini hic kdv yok bilmem ne vergisi eklemeden bile tl ye cevirdiginiz zamandan daha ucuza satiyorlar. Kisacasi stok eritiyorlar.

Eger dolar ya da baska bir doviz kazaniyorsaniz tabiki yeni mbp lari bekleyin ama tl kazaniyorsaniz ciddi bir zam durumunun kapida oldugunu dusunuyorum.

Bu sebeple base model 16 mbp aldim.

• 2 Aralık 2019 da almıştım bilgisayarımı. Şuan pil döngüsü 274 ve batarya sağlığı %85'te. Sizce çok mu kullanmışım?

• quote:

Orijinalden alıntı: SupremeHero

2 Aralık 2019 da almıştım bilgisayarımı. Şuan pil döngüsü 274 ve batarya sağlığı %85'te. Sizce çok mu kullanmışım?

Bir ilginçlik var gibi geldi bana sanki ama. Olması gerekenden daha fazla düşmüş. Hatta sanırım 2 yıllık garantisi içinde %80'in altına düşmesi direkt pilinin garantiden değiştirilmesine sebep oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: omeeeeer

Bir ilginçlik var gibi geldi bana sanki ama. Olması gerekenden daha fazla düşmüş. Hatta sanırım 2 yıllık garantisi içinde %80'in altına düşmesi direkt pilinin garantiden değiştirilmesine sebep oluyor.

Alıntıları Göster

Zaten eskisi gibi şarjı gitmemeye başladı. Bi işkillendim açıkçası.

• Benim de Macbook Pro siparişim geçen haftalarda elime ulaştı, şu ana kadar gayet memnunum :)

Almayı düşünen arkadaşlar için burada bir 4K kutu açılışı videosu bulabilirsiniz.

• Merhabalar herkese, 6 ekimde Appledan mb pro 13 baz model siparişi verdim 4 kasım 14 kasim teslim tarihi verdi bu tarihi Apple sonuna kadar kullanıyormu ben daha erken gönderirler diye dusunuyordum aslında fakat halen işleniyor yazıyor siparişimde.

• [Bu mesaj üye isteğiyle silinmiştir.]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HandK -- 20 Mart 2021; 21:12:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: makel

Benim de Macbook Pro siparişim geçen haftalarda elime ulaştı, şu ana kadar gayet memnunum :)

Almayı düşünen arkadaşlar için burada bir 4K kutu açılışı videosu bulabilirsiniz.

normal mi aldınız yoksa eğitim kampanyası ile mi?

Mac inizin donanımı nasıl?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efesb -- 22 Ekim 2020; 22:32:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yılmaz

Ben de dün sonunda 2015 MBP'mi emekli edip Akasya AVM'den 10. nesil işlemcili 13" MBP aldım. Dikkatimi çeken ilk şey cihazda aşırı bir ısınma problemi var gibi duruyor. Eski laptopumda ısınma yapıyordu ama özellikle touchbar kısmı normal kullanımda bile sıcacık oluyor. Bu normal mi?

Ayrıca eski tip usb 3.1 kullanmak için https://urun.n11.com/cevirici-ve-donusturucu/usb-disi-to-type-c-erkek-donusturucu-otg-cevirici-adaptor-metal-P187496224

Şöyle ucuz yollu bir adaptör alsam iş görür mü?

Şimdiden teşekkürler.

Merhaba ısınma olayı ne durumda acaba ? Bende şuan 2010 MBP 13 var ve i5 8. nesil olan MBP ile yenilemeyi düşünüyorum. Tavsiye eder misiniz? 8. nesil olması ve belleğin DDR3 olması kafama takılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efesb -- 22 Ekim 2020; 22:35:15 >

• efesb kullanıcısına yanıt
    Eğitim kampanyasıyla aldım, 256gb ssd 16gb ram i5 13”

• efesb kullanıcısına yanıt
    Şu ana kadar ısınmayla ilgili bir problem yaşamadım.

• Macrumors buyers' guide a girin

• 2015 Retina 13" cihazım son zamanlarda fazla ısınmaya başladı. Apple Store'larda fan temizliği ve termal macun değişimi yapıyorlar mı? Ne kadar ücret alırlar?

• NevNiyaz N kullanıcısına yanıt

[Bu mesaj üye isteğiyle silinmiştir.]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HandK -- 20 Mart 2021; 21:10:40 >
  • Macbook pro 2015 kullanıcısıyım.Paralel windows işletim sistemi kurulu.3ds max yüklemek istiyorum fakat sıkıntı yaşıyorum.Yüklemede sorun yaşayan varmı?En stabil bunu nasıl çalıştırabilirim macbook’umda?

• Merhaba arkadaşlar. PT den 16 inç base modeli aldım şu an cihazdan yazıyorum. Öncelikle cihaza yapacağım bir test var mı acaba yani piksel ya da başka bir sorun var mı diye . Ve önereceğiniz kullanışlı programları söylerseniz çok sevinirim . Acemiyim Mac konusunda

• merhaba arkadaşlar.

safarinin kendi parolalar uygulaması var biliyorsunuz.

güçlü parola öneriyor. abone olduğunuz ne kadar site forum varsa hepsine ayrı ayrı parola önerip kaydediyor kullanıcı adı ve şifresini. safari tarayıcısında iken tercihler - parolalara girdiğimizde hepsini görebiliyoruz.

Kaspersky password manager gibi ücretli satılan uygulamalar var . ne farkı bizim safari parola yöneticisinden bunun?

• YouTube dan video indirmek için 4k video downloader kullanıyorum oldukça güzel.bir de Downie 4 var.ücretli ama o

https://www.cnnturk.com/video/dunya/son-dakika-ortadogunun-karanlik-aktoru-bae

mesela cnntürkün şu sitesindeki videoyu indirmek için ne yapılabilir macbookta? ben bir türlü indiremiyorum bunu. umarım bir yöntemi vardır

• 
Sayfa: önceki 312313314315316
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.