Şimdi Ara

MacBook Pro - MacBook Pro with Retina Display[Kullanıcıları Kulubü] (315. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.672
Cevap
130
Favori
282.286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 313314315316317
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HandK -- 20 Mart 2021; 15:15:8 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar,

2018 Macbook Pro Touchbar' ında uyuma modunda ışık parlaması sorunu çıktı. İnternette araştırma yaptım, bir çok kişide aynı sorun çıkmış ama çözüm yolu bulamadım, Var mı başına gelen?

Çift basma işleminden dolayı klavye değişimine göndersem, Touchbar değişimi de yaparlar mı?

Teşekkürler

• Arkadaşlar birşey merak ettim yeni bir mac almayı düşünüyorum şuan ama malum arm işlemci makineler gelerek bu yıl sonuna doğru. Sizce onlar çıkınca şuan satılan (10.526₺ ) Mac Pro nun fiyatı düşer mi yoksa bu kur artışına bağlı olarak çıkar mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: efesb

Merhaba ısınma olayı ne durumda acaba ? Bende şuan 2010 MBP 13 var ve i5 8. nesil olan MBP ile yenilemeyi düşünüyorum. Tavsiye eder misiniz? 8. nesil olması ve belleğin DDR3 olması kafama takılıyor.

Alıntıları Göster

Merhaba. Benim kullandığım 10. nesil. İlk aldığımda Chrome'da gezerken bile inanılmaz derecede ısınıyordu ama şuan ısınma sorunu yaşamıyorum. İlginç bir şekilde dile getirildiği gibi 2-3 gün sonra bu sorun ortadan kalkıyor. Bana çok mantıklı gelmedi ama durum bu. Söylenene göre ilk açılan cihaz arkaplanda güncelleme, kurulum vs yapıyormuş. Eski 2015 MBP'imde böyle bir sorun yaşamamıştım.

• quote:

Orijinalden alıntı: efesb

Arkadaşlar birşey merak ettim yeni bir mac almayı düşünüyorum şuan ama malum arm işlemci makineler gelerek bu yıl sonuna doğru. Sizce onlar çıkınca şuan satılan (10.526₺ ) Mac Pro nun fiyatı düşer mi yoksa bu kur artışına bağlı olarak çıkar mı?

Düşmez hocam. Yükselecek.

• MacBook Pro ile kullanmak için mouse tavsiye eder misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bodysolid -- 1 Kasım 2020; 18:51:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bodysolid

MacBook Pro ile kullanmak için mouse tavsiye eder misiniz?

Merhaba. Bir gariplik var gibi. Benim 2012 late Macbook Pro 13'üm var (neredeyse 7 yıldır kullanıyorum) ve coconut battery'de baktığımda pil sağlığı %89'da gösteriyor. Şarj döngüsü de yanılmıyorsam 400 küsürlerdeydi hatta neredeyse 500'e yakındı. Tabii benim Mac'in ekranı kırıldığı için yaklaşık son 1,5 yıldır monitöre ve şarj aletine bağımlı şekilde kullanıyorum.

• Usb C > Usb3.0 , HDMI, Ethernet dönüştürücü olarak F/P ürünü ne önerirsiniz ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• jacktron kullanıcısına yanıt

gerçekten baya zenginmiş girişler ısınma sorunu oluyor mu kullanırken veya HDMI dan bir film izlediniz mi?

• efesb kullanıcısına yanıt
    Hocam, ısınma özellikle hdmi takılıyken elbette oluyor ancak el yakacak seviyede olduğunu hissetmedim hiç. Araştırdığım kadarıyla da bu cihazlar genel olarak ısınıyormuş zaten. Hdmi üzerinden de görüntü aktarip 20 dk kadar kullandım ancak film izlemedim ne yazıkki.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

Evet okadar ısınma normal, bir sorun olmuyorsa problem yok. gayet güzel bir Hub.

• Mac kervanına yeni giriş yapıyorum  MacBook Pro - MacBook Pro with Retina Display[Kullanıcıları Kulubü] Macbook Pro 13 inç base modelini sipariş ettim. Kullanım amacım gündelik işlerimi halletmek olacak, üniversite öğrencisiyim. Air almama sebebim ısınma sorunuydu, bir de amatör de olsa video editle uğraşıyorum biraz biraz. O yüzden pro daha iyi olur diye düşündüm. Umarım mahcup etmez, bir aksilik olmaz ve mutlu mesut kullanırım.

Bir link arıyordum o sandım. Yine aliexpressten benzer fiyatlar 7in1 model vardı greenli bi şeydi sanırım markası hatırlayan var mı ya da mesaj sahibi görür mü diye bi umut yazayım dedim.

———-

türkiyeden cover alan arkadaşlar memnun musunuz? Bu ürünü yine çinden almanın bi espirisi var mıdır?

• Worm Holes kullanıcısına yanıt
    Aradığınız marka ugreen olabilir hocam ama eğer fiyat benzerse daha çok port daha iyi değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jacktron -- 1 Kasım 2020; 20:6:40 >

7 giriş de yeterli olacağı için belki daha az ısınma vs oluyordur bağlantı hızlarında yavaşlama olmuyordur diye düşünmüştüm.

• Merhaba arkadaşlar, macbook pro 16 kullanıyorum.Yükseltici standa ihtiyacım var. Hangi modelleri tavsiye edersiniz?

• Evolution E kullanıcısına yanıt

dj lerin kullandigi marka modellere bakabilirsin. Onlar saglam ve stabile olur

Aliexpress ten bekleyemeyeceğim o yüzden Türkiye’den f/p ürünü bir hup tavsiyeniz var mı??

• efesb kullanıcısına yanıt
    Maalesef hocam, burada satıcılar çok yüksek karla sattığı için bir kaç ürüne bakıp, kapatmıştım sayfayı. O nedenle türkiyedeki ürünler arasından tavsiye vereyemeceğim ne yazıkki.

• 
Sayfa: önceki 313314315316317
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.