Şimdi Ara

Macbook Pro aldım Olmazsa olmazlar nedir ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar kısa bir süre önce Air almıştım sonra şeytan dürttü 2. el pro aldım olmazsa olmaz aplikasyonlar nelerdir ? utilities ya da entertaintment, ayrıca ram 4 gb , 1067 mhz frekanslı 4 gb yok heralde piyasada ileride 8 gb yaparsam onunla ilgili önerinizi de bekliyorum ,teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yüksel69 -- 25 Mayıs 2014; 11:37:07 >

• quote:

Orijinalden alıntı: yüksel69

Merhaba arkadaşlar kısa bir süre önce Air almıştım sonra şeytan dürttü 2. el pro aldım olmazsa olmaz aplikasyonlar nelerdir ? utilities ya da entertaintment, ayrıca ram 4 gb , 1067 mhz frekanslı 4 gb yok heralde piyasada ileride 8 gb yaparsam onunla ilgili önerinizi de bekliyorum ,teşekkürler

Apps olarak bu birazcik size bali ne kullanmak istediginiz ama sunlari onerebilirim: Apeture, image resizer, paint fx, pdf squeezer, simple currency converter, clear day, Clean my mac ve tweet deck'i onerebilirim simdilik ama tamamiylen size bagli.
  • Sitede buna benzer birçok konu var.Oraya bakarsanız daha ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.
  • MEsleğiniz nedir ?

www.sokrateskreatif.com
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.