Şimdi Ara

MacBook Pro 16 inc M1 Max 10CPU 32GPU 32GB 1TB Gümüş MK1H3TU/A SATILDI.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
2.568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Giresun İlan Türü #Satılık Cihaz Tipi #Dizüstü Kondisyon #Sıfır
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 MacBook Pro 16 inc M1 Max 10CPU 32GPU 32GB 1TB Gümüş MK1H3TU/A SATILDI.

MacBook Pro 16 2021 silver m1 pro max 1tb hdd 32 GB RAM forum dışı satıldı.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 1 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Evet Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Giresun Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Konuştukça batıyorsunuz pt ne zaman 3-4 gün stoğu varmış bu ürünün iyi bakın araştırın. son 5 aydır ürün stokta yok ayrıca isteyen herkes istediği yerden almakta özgür sizin derdiniz nedir? Siz ve sizin gibiler anca kendini küçük duruma düşürür. Kedi misali siz mundar demeye devam edin bakalım.

Sanırım bir çocuk ile tartışıyorum sürekli mesajı değiştirip bir şeyler ekliyorsun 70.000 masaüstü varmış hala idrak edememişsin herkesin ihtiyacı ve kitlesi farklıdır ama sen genelleme yapan amaçsız hedefsiz birisin belli sana tavsiyem kendini geliştirmen ayrıca bloklamışsın ne diye yazıyorsun hala senin bu yaptığın korkaklık acizlik başka bir açıklaması yok maalesef yazık.... benden de sana bir blok ama üzülme senin gibiler çok yalnız değilsin bu forumda.

• kaç model kasa bu

• İlanda ve başlıkta air 2015 diye yazdım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok iyi fiyat

• Satılmadıkça fiyatı artıyor :D bayılıyorum böyle ilanlara, bu parayı veren çıkmayacak, fiyat düşmeyecek.

MacBook Pro 16 inc M1 Max 10CPU 32GPU 32GB 1TB Gümüş MK1H3TU/A  SATILDI.
  • DRHARMLESS kullanıcısına yanıt

satılmadıkça fiyat artmıyor fiyatlar zamlanıyor alım gücü düşüyor bunu bir idrak edemediniz.bu parayı veren var merak etmeyin bende sizin gibilere bayılıyorum kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş. siz resimdeki tarife devam ediniz. Bayılmaya devam...MacBook Pro 16 inc M1 Max 10CPU 32GPU 32GB 1TB Gümüş MK1H3TU/A  SATILDI. 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nuk28 -- 9 Mart 2022; 16:20:33 >
  • Konuştukça batıyorsunuz pt ne zaman 3-4 gün stoğu varmış bu ürünün iyi bakın araştırın. son 5 aydır ürün stokta yok ayrıca isteyen herkes istediği yerden almakta özgür sizin derdiniz nedir? Siz ve sizin gibiler anca kendini küçük duruma düşürür. Kedi misali siz mundar demeye devam edin bakalım.

Sanırım bir çocuk ile tartışıyorum sürekli mesajı değiştirip bir şeyler ekliyorsun 70.000 masaüstü varmış hala idrak edememişsin herkesin ihtiyacı ve kitlesi farklıdır ama sen genelleme yapan amaçsız hedefsiz birisin belli sana tavsiyem kendini geliştirmen ayrıca bloklamışsın ne diye yazıyorsun hala senin bu yaptığın korkaklık acizlik başka bir açıklaması yok maalesef yazık.... benden de sana bir blok ama üzülme senin gibiler çok yalnız değilsin bu forumda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nuk28 -- 10 Mart 2022; 9:38:14 >
  • DRHARMLESS kullanıcısına yanıt

toprağa hıyar yerine elma ekseydik daha cok kazanırmışız :)

• ÖM kapalı :(

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.