Şimdi Ara

Macbook Pro 2016-2017 Touchbar - Touchid / Without Touchbar Kullanıcıları Derneği [ANA KONU] (84. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.218
Cevap
54
Favori
143.141
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Asus zenbook olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lenovo y710 aklıma yattı gibi. Zenbooklar çok hoşuna gidemedi.

• Konu yeni nesil macbook pronun oldukca disina tasiyor. Laptop forumlarinda alim tavsiyesi bolumune baksaniz daha iyi olur. Sahip oldugum makineyle ilgili gelismeleri bu basliktan takip etmek istiyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Berkutt0606 B kullanıcısına yanıt
    Cihazlar tr klavye mi? Gümüştü değil mi renkleri?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • alekiss A kullanıcısına yanıt
    Hayir ingilizc klavye gumus evet.

• 512 SSD ' li i5 6. Nesil işlemcili cihazım satılık.

Şubat ayında alınma faturalı Apple TR garantilidir. Fatura ve kutu içeriği eksiksizdir.

İlgilenen arkadaşlar PM'den iletişim kurabilir.
  • Arkadaşlar bende MacBook 12 inç 2016 early Intel M3 1.1 ghz rose gold cihaz var. MacBook Pro touchbarsız veya touchbarlı takaslamak isteyen olur mu? Üstüne nakitte vereceğim, konuşup anlaşmaktan yanayım. İlgilenenler bana mesaj yolu ile ulaşabilir. Cihazımdan çok memnunum değişiklik olsun diye istiyorum. Saygılarımı sunarım
  • nurikaan N kullanıcısına yanıt
    Merhaba sizin gibi bende aynı 2 model ve donanım'da kararsız kaldım.Siz hangi model tercih etiniz.
    Ekstradan 2 typeC olmaması 2 gün sonra ihtiyaç duyura bilir mi veya
    Intel Iris Plus Graphics 640 ile Intel Iris Plus Graphics 650 çok fark var mıdır ?
    Fiyat bakımından malum uzun ömürlü gitmesini planlıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: asinab

Merhaba sizin gibi bende aynı 2 model ve donanım'da kararsız kaldım.Siz hangi model tercih etiniz.
    Ekstradan 2 typeC olmaması 2 gün sonra ihtiyaç duyura bilir mi veya
    Intel Iris Plus Graphics 640 ile Intel Iris Plus Graphics 650 çok fark var mıdır ?
    Fiyat bakımından malum uzun ömürlü gitmesini planlıyorum.

640 ile 650 arasında fark yok .

Type C ihtiyacı sizin belirleyebileceğiniz birşey , buradan kimse sizi bilmeden yeter veya yetmez diyemez . Kendi şahsımca bana yetiyor , ben HDMI ve normal USB kullanıyorum onun için bir tane Apple resmi sitesinden üçü bir arada çoklayıcı aldım ve bana yeterli oldu .

• Selamlar, geçtiğimiz hafta macbook pro baz modeli 16 gb yapıp sipariş etmiştim. Dün kargoya verilmiş ama çinden geliyor gözüküyor. Bu doğru mudur? :S Daha önce apple'dan ürün almışlığım oldu da ilk defa çinden gelen bir şey gördüm. Acaba konfigüre ettiğim için mi? Gümrük geçişi filan benim sorunum mu olacak?
  • 640 ile 650 dinamik frekansları arasında uçurum diye bileceğimiz fark var. Biri 1,00 ghz diğeri 1,05 ghz :DD

Temel - Turbo frekansları - 2,3 - 3,6 / 3,1 - 3,5 ghz
  • quote:

Orijinalden alıntı: aytaccgl

Selamlar, geçtiğimiz hafta macbook pro baz modeli 16 gb yapıp sipariş etmiştim. Dün kargoya verilmiş ama çinden geliyor gözüküyor. Bu doğru mudur? :S Daha önce apple'dan ürün almışlığım oldu da ilk defa çinden gelen bir şey gördüm. Acaba konfigüre ettiğim için mi? Gümrük geçişi filan benim sorunum mu olacak?

Özel konfigürasyonlar stokta hazır tutulmadığından çindeki fabrikada üretilip gönderilir. Tüm gümrük süreçlerini apple yürütüyor sizin bir şey yapmanıza gerek yok. Yine ups ile kapınıza kadar gelecek macbookunuz.

• donanımcı123 kullanıcısına yanıt
    çok teşekkürler. gerildim bir an sorayım dedim
  • Touchbar daki sliding işlemiyle ses kısma açma parlaklık ayarı falan donma yapıyor. İnternette bi kaç yöntem var. Bazen işe yarıyor bazen yaramıyor ve pc yi restart ediyorum. 13 touchbarlı 2016 model. Son sürüm yüklü. Sebebi ne olabilir ? Steam biraz garip davranıyor onumu kaldırsam diye düşünüyorum.

• Selamlar,

Baz model 13" kullanıyorum. 1000 TL bütçeyle bir monitor arıyorum. Tavsiyeleriniz var mı? 1000 TL biraz esneyebilir eğer güzel bir ekran önerisi varsa.

Bir de, alacağım ekranın çözünürlüğü kaç olmalı? Malum retina ekran var bunda, ötekisinde piksel piksel görülmesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrKoenig

Selamlar,

Baz model 13" kullanıyorum. 1000 TL bütçeyle bir monitor arıyorum. Tavsiyeleriniz var mı? 1000 TL biraz esneyebilir eğer güzel bir ekran önerisi varsa.

Bir de, alacağım ekranın çözünürlüğü kaç olmalı? Malum retina ekran var bunda, ötekisinde piksel piksel görülmesin.

Bende ipad var 35 tl ye duet uygulamasını aldım.2. Monitör olarak kullanıyorum işimi görüyor ve oldukça kaliteli. İşini görücekse ipad alarak hem işini çözersin hemde tabletin olur

• quote:

Orijinalden alıntı: keopsdd

quote:

Orijinalden alıntı: MrKoenig

Selamlar,

Bende ipad var 35 tl ye duet uygulamasını aldım.2. Monitör olarak kullanıyorum işimi görüyor ve oldukça kaliteli. İşini görücekse ipad alarak hem işini çözersin hemde tabletin olur

Hocam 24-27" civarı bir monitor düşünüyorum. Yazılım amacıyla alıyorum, o yüzden tablet kurtarmaz. Ama güzel öneriymiş işine yarayacaklar için. Teşekkür ederim.

• MacBook Pro 13 modelini sarj edebilcek powerbank varmi bildiginiz xiaomi nin 10000mah pro modeli yada 20000 mah lik modeli sarj edermi kullanan eden varmi acaba ?

• keopsdd kullanıcısına yanıt
    ben xaominin 20.000 mahlık powerbankini kullanıyorum. Aldığım kablodamı sıkıntı var tam olarak anlamadım ama şarj etmedi. Ama benim aldığım orijinal değil. Bunun da etkisi olabilir. Powerbankte ipad, iphone vb ürünleri sarj edebiliyorum.
  • Merhaba Arkadaşlar yeni Macbook Pro'nun nihayet elime ulaşmasıyla birlikte ben de aranıza katılmış oldum. İlk kez MacBook Pro kullanıyorum. Sizlere sorum fotoğraf edit için hangi programları kullanıyorsunuz? Photoshop öğrenme gibi bir niyetim de olduğu için Adobe Photoshop almaya bile niyetlendim fakat sadece Adobe Photoshop Element 15 programını görebildim AppStore'da. Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.