Şimdi Ara

Macbook pro 2012 13' alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
905
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba sinema öğrencisiyim. Adobe premiere üzerinden çalışıyorum ve düşük bütçeyle bilgisayar ça ihtiyacım var. Arkadaşım bişgisayarını 2500 fiyatına satacağını söyledi fakat o da ikinci el olarak almıştı. Kasma yok diyor, bilgiaayarı görebilecrk durumda değilim Şehirdışında. Sizce alınabilitesi var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sakın.2012 15 lerde sorun vardi 13 lerde olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: expressimo

Sakın.2012 15 lerde sorun vardi 13 lerde olabilir
    Nasıl bir sorun kardeş? Açıklarmısın?

• kaddafi K kullanıcısına yanıt
    Amd gpu yuzunden video izlerken 95c goren var. Sonra amd gpu yu iptal etmekle ugrasirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expressimo -- 2 Ekim 2018; 19:25:29 >
  • Macbook pro 13 retina (mid 2014) sahibiyim premiere donmalar oluyor. İşinizi görmez diye düşünüyorum. Bende yeni bir pc bakıyorum.

• Tam model bilmek gerekir ama, 2012 lerde ssd ve Ram yükseltmesine gidilince güzel bir artış elde ediliyor. Ps ve afiyet çok ağır iş yapmadığım sürece kasmıyordu en azından. (Adobe 2015 ler)

• Bendeki mac özellikler ve premiere pro da video düzenlerken oynat dediğimde donmalar yaşıyorum. Bu mac ten mi yoksa başka bir durumdan mı kaynaklı bilemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atagun Baltacioglu -- 6 Ekim 2018; 12:2:5 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.