Şimdi Ara

MacBook Pro 15'' İçin Çanta

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar.Bir süredir MacBook için sağlam,uzun süre kullanacağım kaliteli bir çanta araştırması içerisindeyim.Benim aklıma marka olarak en çok Incase yattı.Fiyat olarak çok çok uçmamakla birlikte esnek olmaya çalışıyorum.

Model ve renk olarak şu modelleri düşünüyorum

Bu modele sıcak bakıyorum :http://www.sanalmarketim.com/urun/450d11db4fa3ab7e81648902c6b29246/INCASE-Nylon-Sling-15-inc-MacBook-Pro-Cantasi-(Abanoz-Siyahi,-Yonca-Yesili)

Bir başka alternatif.Renkleri hoşuma gitti fakat açık olduğundan dolayı vazgeçtim.Leke ve kiri çabuk belli eder diye düşünüyorum.Ayrıca stoklarda bulmak zor :) :http://www.sanalmarketim.com/urun/57a70606fc70a0f6a6ba72bf851b56ad/INCASE-Nylon-Sling-Omuz-Askili-15-inc-MacBook-Pro-Cantasi-(Sari,Cam-Yesili)

Kırmızı nasıl durur bilmiyorum.Erkek adama yakışır mı dersiniz ? :)http://www.elmacipazari.com.tr/Incase-Nylon-Sling-Omuz-Askili-15-inc-MacBook-Pro-Cantasi-Kirmiz_10945.html

Biraz hantal duruyor fakat,kapasite ve kullanılan malzemesi cezbediyor.Yalnız fiyatı biraz fazla :http://www.sanalmarketim.com/urun/28ca8ef5e1f76e7510dcc2f70610ad53/INCASE-Coated-Canvas-Omuz-Askili-15-inc-MacBook-Pro-Cantasi-(Kestane)

Başka marka ve modellere açığım.Incase markasını kullanan arkadaşlar yorumlarını eksik etmezlerse mutlu olurum.

• eastpak in klasik cantalarina sigiyomu acaba oluyosa onu kullanirim ben

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilk sıcak baktığın çantayı ben kullanıyorum. içi gayet güzel incelersen görürsün öyle hantal bi çanta değil. yağmur da geçirmiyor. yan cırt cırtlı gözü fermuarlı yapsalar çok daha iyi olurmuştu bana göre yan gözü iyi değil. bilgisayarı, sarj aletini, mouse gibi şeyleri ceplere koyarsın onun dışında da yer kalmıyor. Yeterli ve iyi bir çanta ben memnunum..

edit: link :http://www.dr.com.tr/Elektronik/Incase-Nylon-Sling-15-inc-MacBook-Pro-Cantasi-Abanoz-Siyahi-Yonca-Yesili-//Bilgisayar/Aksesuarlar/Notebook-Cantalari/urunno=0000000394756

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bydemirci -- 31 Mayıs 2013; 19:17:46 >

• @t9r Baktım,çantaları hoşuma gitti ama macbook için uygun mu bilemedim :)

@bydemirci Cevabınız için teşekkürler.Bir kullanıcıdan yorum almam iyi oldu gerçekten.D&R'ın linkini vermişsiniz.Geçen hafta Pazartesi oradan aynı çantayı sipariş ettim.Belirtilen süre içerisinde kargolanmayınca geçen gün siparişimi iptal ettim.Ve param bugün hesabıma iade edilmiş.İade edilmişken hemen almayım,sizlerin fikrini almak istedim.

Ayrıca geçen gün ram aldım Sanalmarketim'den.Çantayı alırken de Sanalmarketim'i tercih edicem büyük ihtimal.D&R'dan sonra sipariş verdiğim halde kargo elime daha erken ulaştı.Oldukça da ilgililer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahm-@

@t9r Baktım,çantaları hoşuma gitti ama macbook için uygun mu bilemedim :)

@bydemirci Cevabınız için teşekkürler.Bir kullanıcıdan yorum almam iyi oldu gerçekten.D&R'ın linkini vermişsiniz.Geçen hafta Pazartesi oradan aynı çantayı sipariş ettim.Belirtilen süre içerisinde kargolanmayınca geçen gün siparişimi iptal ettim.Ve param bugün hesabıma iade edilmiş.İade edilmişken hemen almayım,sizlerin fikrini almak istedim.

Ayrıca geçen gün ram aldım Sanalmarketim'den.Çantayı alırken de Sanalmarketim'i tercih edicem büyük ihtimal.D&R'dan sonra sipariş verdiğim halde kargo elime daha erken ulaştı.Oldukça da ilgililer.

ben de dr dan sipariş verdiğimde 2 gün bekledim baktım sipariş durumunda bir değişme yok müşteri hizmetlerini aradım tedarikçi firmadan ürün bekliyorlarmıştı biraz baskılayınca hemen siparişi gönderdiler sende de öyle olmuştur büyük ihtimalle stokta yoktur ondan bekletmişlerdir. .

• quote:

Orijinalden alıntı: bydemirci

quote:

@t9r Baktım,çantaları hoşuma gitti ama macbook için uygun mu bilemedim :)

ben de dr dan sipariş verdiğimde 2 gün bekledim baktım sipariş durumunda bir değişme yok müşteri hizmetlerini aradım tedarikçi firmadan ürün bekliyorlarmıştı biraz baskılayınca hemen siparişi gönderdiler sende de öyle olmuştur büyük ihtimalle stokta yoktur ondan bekletmişlerdir. .

2 kere aradım ayrı ayrı günlerde. 2.sinde ilgili yerlere bildiriyoruz dediler ama değişen bir şey olmadı.Bende iptal ettirmek zorunda kaldım doğrusu.

• ürünle ilgili sorunlar, ben akşamdan kitap siparişi veriyorum sabah kargoya veriliyor. ön sipariş tarihi varsa o gecikiyor tabi ama oda artık geciksin zaten, bunun haricinde bir defa çanta almışlığım var d&r dan. 15"için tucano expanded Work
  • Sanırım stok sıkıntısı olduğundan dolayı gecikti benim siparişim.Ama sitede bu durumun belirtilmesi gerekirdi en azından.
  • @bydemirci

Bir şey sormak istiyorum.Kullandığınız çantanın rengi abanoz siyahı olarak geçiyor.Nasıl bir tonu var acaba ? Çok soluk değildir umarım.
  • quote:

@bydemirci

Bir şey sormak istiyorum.Kullandığınız çantanın rengi abanoz siyahı olarak geçiyor.Nasıl bir tonu var acaba ? Çok soluk değildir umarım.

nasıl tarif edeceğimi bilemedim soluk değil, koyu gri olarak düşün siyaha çok yakın
  • quote:

Orijinalden alıntı: bydemirci

quote:

@bydemirci

nasıl tarif edeceğimi bilemedim soluk değil, koyu gri olarak düşün siyaha çok yakın

Anladım.Büyük ihtimal sizdeki modelden alırım.

Edit : Düzeltme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ahm-@ -- 1 Haziran 2013; 11:48:40 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.