Şimdi Ara

Macbook pro 13 İnç M1 İşlemci Yazıcı Problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. Forumda acemiyim. Kusurum olursa affola. Yoğun çalışma tempomdan ötürü windows 10'dan macOS monetry'e geçiş yaptım. Programları yükleyip microsoft office kullanmaya başladıktan sonra çıktı alma ihtiyacı hissettim. Yazıcım (Hp NeverStop 1200a) çift taraflı yazdırmaya uygun olmasına karşın ne office de ne de pages da çift taraflı yazdır seçeceğini aktive edemedim. Çift taraflı yazdır seçeneği var ama aktive olmuyor. Apple müşteri hizmetleri de yardımcı olamadı. Sistemi yeniden kurmama rağmen gene sonuç alamadım. Windows'ta iken yazıcım çift taraflı yani kağıdın arkasına ve önüne yazdırabiliyordu. macOS ta olmuyor sadece kağıdın bir yüzüne baskı alabiliyorum. Ormanların ve doğanın bu kadar tahrip olduğu bir çağda kağıdı tek taraflı kullanmak hoşuma gitmiyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Saygılarımla

• Yazıcı sürücülerinin güncellenmesi gerekebilir.

support.hp.com
    HP Neverstop Laser MFP 1200 Yazıcı serisi Yazılım ve Sürücü İndirmeleri | HP® Müşteri Desteği
    https://support.hp.com/tr-tr/drivers/selfservice/hp-neverstop-laser-mfp-1200-printer-series/22955699

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JUNE8O -- 14 Kasım 2021; 23:25:37 >
  • merhaba, bende de m2 işlemcili MacBook Air var. aynı sorunu bende yaşıyorum. Canon ve Xerox yazıcılarda denedim maalesef olmadı. apple destek yazıcının yazılımı ile ilgilidir dedi bişey yapmadı başka ama görüyorum ki üç farklı yazıcıda da böyle bişey olamaz. silikon işlemcilerle ilgili bir sorun olduğunu düşünüyorum bunun. herhangi bir çözüm yardımı olursa bende çok sevineceğim..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.