Şimdi Ara

Macbook öneri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.157
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. evdeki sistemimin ayarında bir apple almak istiyorum. Aşağıda sistemimi belirttim. laptoplarda kartlar vs değiştiği için pek bir bilgim yok nasıl bir sistem almalıyım aşağa yukarı aynı seviyede olmasını istiyorum. yani evdeki bilgisayarı çok aramayayım.

i7 3770 k
    asrock extreme 6
    8 gb ram
    120 gb corsair ssd
    7870 ekran kartı
    creative fatality 3d recon champion ses kartı.
    1 tb hdd.

kısacası ana hatlar bunlar. bu seviyeye yakın bir mac almayı düşünüyorum ne önerirsiniz teşekkürler. pcyi oyun oynamak içinde kullanacağım günlük işler içinde dip not olarak belirteyim.

• ben de macbook pro 17" var.
    su sekilde. ve soyledigine biraz uyuyor belki ? ben cok memnunum. bi de isinmasa su macbook lar fdsfs :)
     Macbook öneri
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reaper08

ben de macbook pro 17" var.
    su sekilde. ve soyledigine biraz uyuyor belki ? ben cok memnunum. bi de isinmasa su macbook lar fdsfs :)
     Macbook öneri

bakayım hocam teşekkürler.
  • ben bu aleti gecen sene aldim. tabii yeni surum superdir muhtemelen ama pro surumler de 1-2 senenin cok buyuk bir farki olmuyor bence. ben ram i degistirdim normalinde 4 gb idi.

rica ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reaper08

ben bu aleti gecen sene aldim. tabii yeni surum superdir muhtemelen ama pro surumler de 1-2 senenin cok buyuk bir farki olmuyor bence. ben ram i degistirdim normalinde 4 gb idi.

rica ederim.

17 inch üretilmiyor artık. sizin aldığınız son 17 inch muhtemelen
  • Yapma ya
    Vaay ilginc :) iyi oldu eheh

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.