Şimdi Ara

macbook format

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, ikinci el bir macbook aldım buna format atmak istiyorum. Aşağıda ki video da nasıl format atıldığını anlatıyor fakat orada appstore kullanıcı id si gibi birşey istiyor. Bu id bende yok, bunu nasıl alabilirim, nerden öğrenebilirim?
    İlk defa mac kullanacağım bu yüzden hiçbir şey bilmiyorum mac hakkında. İnternette sürüm resimlerine baktığımda bazılarında os x yosemite bazılarında maxos sierra yazıyor.
    Benim macim macbook pro, ben bunu formatlarken hangi sürümle formatlamalıyım. Şimdiden teşekkür ederim.
    https://www.youtube.com/watch?v=3WpMFLI4A0w

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaan147 -- 25 Şubat 2017; 2:20:48 >

• Normalde os x utilityden format atiliyo maclere iclerinde kurulu zaten ordan diski silip yeniden kurabilirsiniz veya factory resetten ayni os u fabrika ayarlarindan kullanmaya devam edebilirsiniz. İd sifrede apple hesabi acip girilmesi gerekiyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • takip
  • bedel kullanıcısına yanıt
    ben bu konuda attığım videoda ki gibi yaptım ve sorunsuz format atıldı.
    sierra son sürümmüş ve formatı zaten internetten indirerek atıyor herhangi bir cd ye gerek yok. Tabi bu dediğim sürüm 10 bilmem kaçtaymış heralde tam bilmiyorum, yani yanlış bilgi vermek olmasın.

Yapman gereken mac'inden varsa eğer başka kişilerin appstore id'sini kaldırmak ve kendine ücretsiz olarak bir id oluşturman. Videoda format atarken bu id yi istediğini söylüyor fakat benden istemedi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.