Şimdi Ara

MACBOOK BİLGİSAYARLARA KOLAYCA EKRAN KORUYUCU NASIL TAKILIR ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Telefonların ekranına bile tozsuz ve kabarcıksız ekran koruyucu takmak oldukça zor.

Cam olan ekran koruyucular kalınlıkları dolayısıyla sıkıntı çıkarıyormuş diye okudum ancak bu konuda bir tecrübem yok, bu nedenle bu konuda soru soracaklara cevap veremiyorum.

Ben kendim klasik ekran koruyuculardan aldım ve cillop gibi taktım, isteyen herkes 0 toz ve kabarcıkla ekranlarına koruyucu takabilir.

Aşağıdaki linkteki üründen aldım, paketten 2 adet koruyucu çıktığından 1 tanesini çok özenmeden ekrana yapıştırdım.

Böylelikle ekrandaki tüm toz ve pislikler bu koruyucuya yapıştı.

Sonra yavaşça ekranında köşesinden kaldırarak eş zamanlı olarak diğer koruyucuyu ekrana takmaya başladım, böylelikle ekrana düşecek tozların önüne geçmiş oldum.

Ekranda kalan ufak tefek kabarcıkları ise koruyucu ufak ufak kaldırarak tekrardan aldım, 2 kişi olursanız takarken aynı zamanda kabarcık olmamasına da dikkat edebilirsiniz.

Çok dikkatli bakmadıkça ekranda koruyucu olup olmadığı bile anlaşılmıyor ancak çok azda olsa görüntü kalitesi etkilendi gibi hissettim.

Ekranın çizilmesinden veya zarar görmesindense görüntü kalitesinin biraz düşmesi çokta problem değil diye düşünüyorum.

https://www.n11.com/urun/macbook-pro-14-2021-ekran-koruyucu-142-a2442-uyumlu-2-adet-28062069?magaza=aktarmobile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B-veritas -- 16 Şubat 2023; 23:1:48 >

• Hocam telefon değilii bu elinizi deydifesiniz habire gereksiz bence

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ucuzcufiko U kullanıcısına yanıt

Ekranı silerken çizmek çok kolay hocam, sadece ekstrem durumlar olarak düşünme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B-veritas -- 19 Şubat 2023; 0:31:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.