Şimdi Ara

Az yer kaplayan mini PC mi düşük fiyatlı laptop mu?

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5
Cevap
0
Favori
222
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Sistem Tavsiyeleri >> Az yer kaplayan mini PC mi düşük fiyatlı laptop mu?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
  • Uzaklaştırılmış 2 gün cezanın, 1 gün 6 saat 58 dakika kadarı kaldı.
    5 Not
    İyi günler. Media PC ve lol-pes-fifa tarzı oyunlarda akıcılıktan kayıp vermeden mini bir PC toplamak mi?

Ucuz yollu ayni islemleri yapabilecek laptop mu?
    TavsiyeleriniZ nelerdir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
    Mini bir sistem toplamak kucağa daha mantıklı geliyor zira 2000 lira altında doğru dürüst grafik birimi barındıran notebook yok.
    |
    |
    |
    |
    Eğer sürekli geziyorsan laptop daha mantıklı olur. Çünkü Mini PC kursan bile sana bir adet monitör lazım olacak. GTX 1050 ekran kartlı bir laptop, lol-pes-fifa tarzı oyunları ve üstünü rahatlıkla oynatır.

https://www.hepsiburada.com/msi-gv62-7rd-2003xtr-intel-core-i5-7300hq-8gb-1tb-gtx1050-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV000008R464?magaza=Hepsiburada
    |
    |

öncelikle geç cevap verdiğim için özür dilerim banlanmıştım 4 gün.

Şimdi konuya gelirsek bu son çıkan amd apuları videosun da 2bin tl altı ufak az enerji harcayan bir sistem toplama konusu konuşuldu.

elimdeki sistem şu şekilde:

1 x Akasa Genesis 600W Mid-Tower Siyah Kasa
    1 x AMD Phenom II X4 955 Black Ed. AM3 8MB 3.2GHz Dört Çekirdekli İşlemci
    1 x Kingston HyperX 4GB DDR3 1600MHz CL9
    1 x WD Caviar Blue 320 GB 7200 RPM 16 MB Ön Bellek 3,5" SATA III DISK
    1 x seagate 1tb disk
    1 x MSI ATI HD6850 Cyclone Power Edition 1GB DDR5 256 Bit PCI Ekspres Ekran Kartı
    1 x MSI 870A-G54 AMD 870 AM3 DDR3 ATX Anakart

2011 yılında topladığım bir sistem bu. Artık enerji kullanımı olarakta yüksek hantal hale geldi. Film izlemek iin koca kasayı açıyorum , oynadığım oyunlar lol- pes - fifa -fm.
    Daha az yer kaplayan daha az elektirk tüketen birşeylere yönelmem gerek. 2bin altı laptopların bunları yapabilecek güçü var mı yada böyle bir laptop var mı bilemiyorum.

2bin altı az yer kaplayan bir sistem tavsiyesi istiyorum.

Edit: En son kasa içi temizlik yaparken ekran kartına zarar verdim galiba fan hızını düşemiyorum. Speed fan programında ısı ya +245 yada -11 görünüyor fan son devir çalışıyor sinir oluyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trakyAli-1986 -- 20 Şubat 2018; 12:8:24 >
    |
    |
    Bahsedilenler: Mugetsuga , Whippoorwill , Ayberk1456

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
SEO
kolayoto.com
bankalar.org
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.