Şimdi Ara

MacBook Air M2 HUB Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6
Cevap
0
Favori
781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba. En az 2 USB girişi ve 1 HDMI girişi olan bir HUB arayışı içindeyim. Biraz araştırma yaptığımda Daytona, UGreen, Baseus gibi markalar olduğunu gördüm. Bu markalara çok fazla kulak aşinalığım yok. Öte yandan Kingston Nucleum diye bir HUB daha gördüm. Bazı forumlarda HUB alırken dikkat etmek gerektiği, olası bir kısa devrede Mac'i kullanılmaz hale getirebileceğini okudum. Dolayısıyla Kingston'ı almak daha güvenli geliyor. Bu konuları tecrübe etmiş birileri varsa fikir verebilir mi?

• Hocam hub aldınız mı? Memnun musunuz?

Bende nucleum siparişi verdim. Dün geldi henüz açıp denemedim.

• Hocam Nucleum aldım. Memnun musun dersen henüz çok deneyimleme fırsatım olmadı. HDMI taktım, biraz ısınma yaptı. USB tarafında ise bluetooth mouse takınca bir sorun olmadı ancak Logitech'in kablolu ve RGB bir mouse'unu taktım, ısındı. Normal mi bilmiyorum.

• Teşekkürler hocam. Ben de hdmi bağladım 2k da 60 hz verdi ve renkler kötüydü. İade edeceğim galiba.

Bir de ayriyeten type c to dp kablosu almıştım. Kabloyu direkt pc ye bağladım 144 hz verdi.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • eoktay kullanıcısına yanıt

Hocam alacağınız hub'a iyi karar verin. Ne kadar doğru bilmiyorum ancak sanırım M2'lerde mi neydi, type-c'de oluşabilecek bir kısa devrenin bilgisayarı kullanılamaz hale getireceğinden bahsediliyordu. Bu bilgiye nerede denk geldim, aslı astarı ne bilmiyorum ama kısa devre korumalı veya kalitesine güvendiğiniz markalar tercih etmek daha güvenli olacaktır diye düşünüyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.