Şimdi Ara

MACBOOK AİR 11''

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba,ben 11 inç 128gb MacBook Air almayı düşünüyorum..polonyada psikoloji okuyacağım,oyunlarla programlarla işim yok..dizi,film,sosyal ağlar,müzik için kullanıcam.aynı zamanda iphone kullanıcısıyım bu yüzdende mac çok çekici geliyo,windowstan gerçekten çok sıkıldım.sorum ise;o kadar para verme kendi isteklerin dahilinde güzel uygun bir windows bilgisayar bulabilirsin diyen varmı ve varsa öneri varmı..

• quote:

Orijinalden alıntı: khal1903

Merhaba,ben 11 inç 128gb MacBook Air almayı düşünüyorum..polonyada psikoloji okuyacağım,oyunlarla programlarla işim yok..dizi,film,sosyal ağlar,müzik için kullanıcam.aynı zamanda iphone kullanıcısıyım bu yüzdende mac çok çekici geliyo,windowstan gerçekten çok sıkıldım.sorum ise;o kadar para verme kendi isteklerin dahilinde güzel uygun bir windows bilgisayar bulabilirsin diyen varmı ve varsa öneri varmı..

mac iyidir. Boşver windows falan, yıl 2014 oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: sharky25ant

quote:

Orijinalden alıntı: khal1903

Merhaba,ben 11 inç 128gb MacBook Air almayı düşünüyorum..polonyada psikoloji okuyacağım,oyunlarla programlarla işim yok..dizi,film,sosyal ağlar,müzik için kullanıcam.aynı zamanda iphone kullanıcısıyım bu yüzdende mac çok çekici geliyo,windowstan gerçekten çok sıkıldım.sorum ise;o kadar para verme kendi isteklerin dahilinde güzel uygun bir windows bilgisayar bulabilirsin diyen varmı ve varsa öneri varmı..

mac iyidir. Boşver windows falan, yıl 2014 oldu

Bende öyle düşünüyorum

• Parallels Desktop ile hem windows 7 hem windows 8 hem de linux kurarsın. Yoluna bakarsın :)
  • Macbook air fazlasiyla isini gorecektir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evrekas

Parallels Desktop ile hem windows 7 hem windows 8 hem de linux kurarsın. Yoluna bakarsın :)

dediğim gibi windowstan çok sıkıldım apple aldıktan sonra windows kurmak küfür gibi olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: pyrotoxin

Macbook air fazlasiyla isini gorecektir.

teşekkürler.
  • khal1903 K kullanıcısına yanıt
    Sanal makina olarak kuracaksınız sonuçta. Bazı programlar mac os'de yok. ofis kullanımı dahi windowsta daha kolay ve güncel sürüm. Ondan demiştim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evrekas

Sanal makina olarak kuracaksınız sonuçta. Bazı programlar mac os'de yok. ofis kullanımı dahi windowsta daha kolay ve güncel sürüm. Ondan demiştim.

mac'lerde officein son sürümü 2011miş sanırım,bilgisayardan hiç anlamadığım için tam bişey söyleyemiyorum kusura bakma
  • Ben de bir sey merak ediyorum maclerde soylenınen gıbı office problemi oluyor mu? Ben de mac 11 inc almayı dusunuyorum. Bana unıversıtede offıce lazım olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: redthings

Ben de bir sey merak ediyorum maclerde soylenınen gıbı office problemi oluyor mu? Ben de mac 11 inc almayı dusunuyorum. Bana unıversıtede offıce lazım olacak.

Suana kadar sorunsuz kullandim bi sorun cikarmadi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.