Şimdi Ara

Macaristan Başbakanı: Erdoğan kazansın diye dua ettim, Türkiye'deki milyonlarca göçmen Avrupa'ya

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Macaristan Başbakanı Orban: Erdoğan kazansın diye dua ettim, aksi takdirde Türkiye'deki milyonlarca göçmen Avrupa'ya gelecekti
    https://t24.com.tr/haber/macaristan-basbakani-orban-erdogan-kazansin-diye-dua-ettim-aksi-takdirde-turkiye-deki-milyonlarca-gocmen-avrupa-ya-gelecekti,1113420

Seçimin asıl kazanını bulduk galiba. Avrupalılar bir yandan "Erdoğan'a oy vermeyin" diye bağırıp duruyorlardı, öbür taraftan "Erdoğan kaybetse milyonlarca göçmen Avrupa'ya gelecekti" diyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hitokiri_johndoesai -- 2 Haziran 2023; 16:5:16 >

• Orban otokrat
    Putin otokrat
    Aliyev otokrat
    Maduro otokrat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dış güçlerin gerçek görüşü budur işte.

• Aktroller hariç herkes şikayetçi. Onlar mamaları kesilmesin diye akepeyi destekliyorlar

• Slk simdi türkler akin edecek

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • bu avrupa böyle akılsızdır, esas büyük akın yeni başlıyor bu yüzden vize vermemeye başladılar.

• RTE göz göre göre neden bu mülteci sorununu yaratıyor anlamak mümkün değil.

Avrupa'ya karşı elinde bir sopa olarak mı tutmak istiyor acaba ?

• Ya şu haberleri madem veriyorsunuz bari içeriği komple atın da linke tıklamayalım boş yere. Zaten yazı da uzun değilmiş. Neyse

Chomarlar bir de Avrupa muhalefeti destekliyor diyordu. Adam dürüstçe asıl kimi neden desteklediklerini anlatmış. Macaristan'ın çıkarını da anlatmış. Bu kadar açık sözlülük iyi değildir yalnız.

quote:

Erdoğan'ın rakibinin "savaş yanlısı" olduğunu da iddia eden Orban, "Erdoğan'ın geçen dönemde olduğu gibi Rusya ve Ukrayna arasında arabuluculuk yapma şansı olduğunu" belirtti.

Şurada çok ağır saçmalamış. Millet İttifakı'nın neresi savaş yanlısı la? O tarafsızlık politikası değişmez, değişemezdi de zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 2 Haziran 2023; 17:51:58 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Hani Dış güçler, avrupa falan erdoğan gitsin istiyordu.

Işıldaklar nerdesiniz.

Saklanmayın.

Zamanınız gelince saklansanızda fayda etmeyecek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Avrupalılar "Erdoğan'a oy vermeyin" diye boşuna söylemediler Türklerde Ters psikoloji oluşacağının bilincinde idiler.

Sadece avrupa değil biden de boşuna Erdoğanı devirmek için muhalefeti destekleyeceğiz demedi.Şu an avrupa ve amerika çıkarları için Erdoğan şart.

• power-pc P kullanıcısına yanıt
    Vizeyle Kim gittigini soyluyor olan türklere oluyor avrupayo gezemiyecekler kürtler ise kaçiyor Ve belki de Ben de kaçanlarin arasinda olacagim.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.