Şimdi Ara

Mac OS için en iyi mail programı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hangi mail programını kullanıyorsunuz ? Spark diye bir uygulama varmış ama daha yüklemedim nedir ne değildir bilmiyorum.Mac mail uygulmasını kullanıyorum rahat ama sadece tek mail hesabı ekleyebildim 2.hesabı eklediğimde hep hata veriyor.

• Kesinlikle Airmail.

Özellikle iPhone ile eşzamanlı çalışması birden fazla hesabı sorunsuz yönetimi açısından en iyisi.

Bu arada airmail ücretli ama mac için ilaçlı halini kullanabilirsin telefon için ücretli almak dışında seçenek yok.
  • Ben de Mac ile birlikte gelen Mail programını kullanıyorum. 5-6 mail hesabı ekledim. Sorun yok ve çok rahat, kolay program. Hatayı yazarsanız daha iyi bilgi verebilirim. Ya da buradan yardım alabilirsiniz:

https://support.apple.com/tr-tr/HT204093

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben Spark kullanmaya başladım fena değil .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • tarayıcı üzerinden gmail.com'u kullanıyorum, nedeni ise gmail ile mailler; birincil, sosyal ve tanıtımlar olmak üzere 3 sekmede filtreliyor.

ancak macbook un veya iphone un mail uygulaması ile gmail adresimi kullanırsam tüm mailler tek posta kutusunda listeleniyor, siz nasıl bu sorunu aşıyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: face1tr

tarayıcı üzerinden gmail.com'u kullanıyorum, nedeni ise gmail ile mailler; birincil, sosyal ve tanıtımlar olmak üzere 3 sekmede filtreliyor.

ancak macbook un veya iphone un mail uygulaması ile gmail adresimi kullanırsam tüm mailler tek posta kutusunda listeleniyor, siz nasıl bu sorunu aşıyorsunuz?

Maalesef asamiyorum ve her gun silmek zorunda kaliyorum. Bir cozumu var mi diye de arasitmadim acikcasi.
  • Scrite S kullanıcısına yanıt
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.