Şimdi Ara

Mac mi Notebook mu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar laptop alıcam ama mace o kadar para vermek içimi yakmıyor değil onun yarı fiyatına bir laptop almak mı daha mantıklı ama alacağım laptop beni 4-5 yıl götürmesi gerekiyor ayrıca laptopu yazılım ve oyun(lol,cs go) günlük kullanım amacı ile alıcam tavsiyelerinizi ve düşüncelerinizi bekliyorum

• 4000 lira verip bu işleri yapmaya mac alıcağına

3000 civarı verip bunlardan fazlasını yapacağın bir notebook alabilirsin

http://www.ebrarbilgisayar.com/asus-x550vx-dm277dc-i7-6700hq-12gb-1tb-2gb-gtx950m-156-freedos-pmu354352
  • Macbook air kullanıyorum,ve evet, daha ucuza windows laptoplar alabilirsin, ama açıkçası windowstan sonra mac kullanınca aradaki rahatlığı ve kaliteyi hissettim, sistem olarak,yazılım olarak her açıdan daha güzel olduğunu düşünüyorum. Yazılım için alıcaksan tabi ne kadar ram'e ihtiyaç duyduğunu bilemiyorum,ama 4GB ram yeterli olucaksa macbook air 13 ü tavsiye ederim. Ben bundan önce orta hâlli HP kullandım, HP 6.senesinde ve hâlâ çalışıyor yani Macbook da alsan Windows bir laptop ta alsan düzgün kullandığın sürece en az 5 sene kullanırsın. Vericek paran varsa macbook air/2015 pro al derim , Macbook 2015 asla alma,hiçbir halta yaramayan bir laptop. Pro 2016lar da gereksiz derecede pahalı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Artizt

Macbook air kullanıyorum,ve evet, daha ucuza windows laptoplar alabilirsin, ama açıkçası windowstan sonra mac kullanınca aradaki rahatlığı ve kaliteyi hissettim, sistem olarak,yazılım olarak her açıdan daha güzel olduğunu düşünüyorum. Yazılım için alıcaksan tabi ne kadar ram'e ihtiyaç duyduğunu bilemiyorum,ama 4GB ram yeterli olucaksa macbook air 13 ü tavsiye ederim. Ben bundan önce orta hâlli HP kullandım, HP 6.senesinde ve hâlâ çalışıyor yani Macbook da alsan Windows bir laptop ta alsan düzgün kullandığın sürece en az 5 sene kullanırsın. Vericek paran varsa macbook air/2015 pro al derim , Macbook 2015 asla alma,hiçbir halta yaramayan bir laptop. Pro 2016lar da gereksiz derecede pahalı.

bende air kullanıyorum ama boktan bir pcden bile kötü oyun performansı var. macbook günlük hayat için büyük bir nimettir lakin oyun tarafında işkenceden bir farkı yoktur. 2015 air kullanıyorum 13" ama mb warband'da bile ısınıp oyunu kapatıyor. dota cs lol desen rezalet.

• quote:

Orijinalden alıntı: turkmeneren

quote:

Orijinalden alıntı: Artizt

Macbook air kullanıyorum,ve evet, daha ucuza windows laptoplar alabilirsin, ama açıkçası windowstan sonra mac kullanınca aradaki rahatlığı ve kaliteyi hissettim, sistem olarak,yazılım olarak her açıdan daha güzel olduğunu düşünüyorum. Yazılım için alıcaksan tabi ne kadar ram'e ihtiyaç duyduğunu bilemiyorum,ama 4GB ram yeterli olucaksa macbook air 13 ü tavsiye ederim. Ben bundan önce orta hâlli HP kullandım, HP 6.senesinde ve hâlâ çalışıyor yani Macbook da alsan Windows bir laptop ta alsan düzgün kullandığın sürece en az 5 sene kullanırsın. Vericek paran varsa macbook air/2015 pro al derim , Macbook 2015 asla alma,hiçbir halta yaramayan bir laptop. Pro 2016lar da gereksiz derecede pahalı.

bende air kullanıyorum ama boktan bir pcden bile kötü oyun performansı var. macbook günlük hayat için büyük bir nimettir lakin oyun tarafında işkenceden bir farkı yoktur. 2015 air kullanıyorum 13" ama mb warband'da bile ısınıp oyunu kapatıyor. dota cs lol desen rezalet.

CS:GO'yu medium'da akıcı şekilde oynadım ben. Rocket League de oynuyorum, ama Low'a alarak. Macbooklar zaten oyun için tercih edilmemesi gerek, yani öncelik oyun ise zaten Macbook kesinlikle alınmamalı, çünkü soğutma sistemi oyun için hiç uygun değil. Heroes of the Storm da oynadım, low ayarlarda kasmadan oynatıyordu. Ama hiç ısınmadan dolayı oyunu kapattığını görmedim.

• Artizt kullanıcısına yanıt
    önemli olan zaten kasmaması değil, crashlerde mb oyununa özel zaten. oyun açılmadan önce yavru kedi olan macbook air oyun açıldıktan sonra kaplana dönüşüyor amd stock fanları gibi ses çıkarıyor :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.