Şimdi Ara

Mac'im reklamla doldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9
Cevap
2
Favori
1.826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar herkese merhabalar.Şöyle bir sorun yaşıyorum bir kac gundur. Macbook air kullanıcısıyım normalde maclere virus girmiyor biliyorum ama internette nere girdiysem pc reklamla doldu bu siteye bile girerken mackeeper sitesi açılıyor durduk yere. yeni sekme sayfasını top sites ten saçma bi siteye alıyor aramayı onceden googledan yaparken şuan saçma sapan bi yere geçti bu sorunu nasıl düzeltebilirim acaba bilen bi arkadaş yardımcı olursa çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim.

• Safari kullanıyorsan;

"a dblock" eklentisini şiddetle tavsiye ederim. Bunun dışında CleanMyMac, CCleaner gibi programları kullanmak da fayda var. Uzun zamandır bahsettiğim kombinasyonu kullanıyorum ve ben rahatsız eden reklam vs. ile karşılamadım.

İyi günler.

Eklentinin isminde boşluk yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onrkrtc -- 30 Kasım 2014; 9:41:38 >
  • bende de olmuştu google sayfası olsun tüm sayfalarda hep reklam ile doldu taştı.
    ama ben player oynatıcı yükleyince bunlar başıma geldi baya baya uğraştım düzelmedi.
    1 hafta önce yedeğini almıştım geri yedekleri kurunca eski haline döndü..
  • Mackeeper da virüsten farksız arkadaş yırtıkdan çıkar gibi heryerden çıkıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sierratr1

Mackeeper da virüsten farksız arkadaş yırtıkdan çıkar gibi heryerden çıkıyor.

Evet internette okudum birçok kişi bundan rahatsız durumda , hesapta mac de virüs yok derler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı sorun bende de var **** da kullansam zamanlı zamansız yeni açılan mackeeper bağlantı sayfalara engel olamıyorum ayrıca kimi viideoların açılmasınıda engelliyor bu arkadaş.
    Youtube daki ve apple-helpdeki pekçok yardımı denememe rağmen (Terminal silme- Kitaplıktan silme mackeeper-zeobit ile alakalı dosyaları) hiçbir faydasını görmedim. Lğtfen birisi bu konuda yardımcı olursa minnettar olacağım.
  • Merhaba.Yosemite ile alakalı büyük bir açık var... Sürekli teknik servise , erotik içerikli reklamlardan dolayı gelen ''YOSEMITE YUKLU'' Mac bilgisayarlar geliyor...

Geçen ayların başında yazmıştım , beni afaroz etmişti forumun ''CİNYUS'' ları...
  • Açıkçası Yosemite yüklü değildi bende bu mackeeper problemi baş gösterdiğinde sonrasında update ettim yani Yosemite ile alakası olduğunu düşünmüyorum. Ancak bir türlü şu mackeeper illetinden kurtulamadım. Yardımlar much appreciate olacaktır.
  • A.d.b.l.o.c.k plus yüklediğimden beri reklamın 'r' si yok, huzurluyum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turuncum -- 2 Ocak 2015; 14:35:24 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.