Şimdi Ara

Mac Bilgisayar için UPS seçimi tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • rkadaşlar merhaba. Bilgisayarım için kesintisiz bir güç kaynağı almak istiyorum. Bilgisayarı kapatacak kadar vaktim olsun yeter. Bir de bilgisayarın hemen yanında kullanacağım için, ev ortamında rahatsız etmeyecek bir ses seviyesi, hatta sessiz olanı varsa bir marka model tavsiye eder misiniz? Detaylar şöyle:

Bilgisayar için Elektirik ve Çalışma Gereksinimleri:

Input voltage: 100 - 240 V AC
    Frekans: 50 Hz ila 60 Hz, tek faz
    Maximum power: : 450 W
    Monitör için Elektirik ve Çalışma Gereksinimleri:

Input voltage: 100-240V AC
    Frekans: 50 Hz ila 60 Hz
    Maximum power: 250 W
    Bu bilgiler doğrultusunda, özellikle ev kullanımı için, sessiz çalışan bir UPS’e ihtiyacım var. Ne önerirsiniz? Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Line interactive upslerdeki Va değerini 0.7 ile çarpın Max kaç watt vereceğini bulursunuz.Size 1000Va yeterli olur diye düşünüyorum.Ups'ler sesli çalışan aletler değil.Elektrikler gidince baya ses yapıyor.Onuda uyarı kabul edip hemen pc'nizi güvenli bir şekilde kapatırsınız.
  • Teşekkür ederim cevabınız için. APC UPS buldum bir tane. İnceledim biraz sayfasından:

APC UPS Model No: BR1500G-GR

http://www.apc.com/shop/tr/tr/products/APC-Enerji-Tasarruflu-Back-UPS-Pro-1500-230V-Schuko/P-BR1500G-GR?isCurrentSite=true#

Ses seviyesi için şöyle yazıyor: "Cihazın yüzeyinden 1 metre mesafeden duyulan ses 45.0dBA"

Ancak benim endişem, daha önce hiç kullanmadığım için, Elektirik kesintisi olmadığı zaman, yani devreye girmediğinde, normal çalışma esnasında da gürültü uğultu yapar mı? 45.0dBA ciddi bir değer çünkü. Kafa ütüler. Yanılıyor muyum?

• APC BX1400U-GR işimi görecek kalitede, sessiz ve süper bir ürünmüş. Araştırmalarım sonucu öğrendim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.