Şimdi Ara

Maç başladı!! (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
305
Cevap
0
Favori
9.499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Amrabat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amrabat
  • Amrabat yardı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ra hmetli

Emre Tosun nedir necidir ? Ben beğendim oyun tarzını.

+1 Fizik var tam Stopper oyuncusu gibi duruyor. Umut Gündoğan beklediğim gibi Selçukvari pas dağıtıyor ortada. Furkanıda beğendim nedense
  • Amrabat geçen sene de hazırlık maçlarında gol atıyordu. Umarım bu sefer resmi maçlarda da skora katkı sağlar.
  • Umut Gündoğan'ın en beğendiğim özelliği sürekli dikine oynama isteği. Aldığı altyapının farkı bu zihniyet farklılığını da oluşturuyor.
  • Umut Gündoğan süper oynadı ya adam selçuk'un mala bağladığı zamanlarda girebilir oyuna.Dikine oynuyor ara pasları isabetli güzel bi tarzı var.
  • Amrabat koydu çocuğu :)
  • ambarat bu takıma lazım bunu hissettiriyor. sol açık için bruma ile dönüşümlü oynayabilirler. hem forma savaşı performanslarınıda bir hayli arttırır
  • Bu ne lan halısaha gibi böyle gol mü yenir kaleciye bak
  • Eğer iyi işlenirse müthiş bir nesil geliyor beyler. Prandelli'ye çok iş düşüyor bu konuda. Koray, Emrecan, Umut G., Bruma, Berk İsmail, Furkan, Emre Tosun vs...
  • Beyler dk kaç skor ne golleri kim attı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: sieve

Umut Gündoğan süper oynadı ya adam selçuk'un mala bağladığı zamanlarda girebilir oyuna.Dikine oynuyor ara pasları isabetli güzel bi tarzı var.

Aynısını ben yazdım hocam :D Mesajı gönderdim hata verdi. Selçkvari bir oyunu var gelip top alıp dağıtıyor güzel arapasları. Geçen Sene de böyleydi bu adam resmen değerlendirmediler. Prandelli görür inşAllah.

Ayrıca Stopper EmreCan mı Emre Tosunmu sağlam fizikli biri girdi. İyi Stopper olucak bir fizik var ondada. Birde Furkanı beğendim iyi geliştirmiş kendini inşAllah devam eder. Tabi bu maç belirleyici değil ama Türkiye Cupta iş yapabilirler.
  • Dark is the Sunlight kullanıcısına yanıt
    Dakika 68.
    Skor 3-1
    Goller Amrabat (2) - Yekta
  • Umut çok iyi.
  • Bruma bitmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: aseriousman

Dakika 68.
    Skor 3-1
    Goller Amrabat (2) - Yekta

Eyvallah

• Bitmiş derken
  • emre can da fiziklenmiş sanki
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.