Şimdi Ara

Mac Air vs pro

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mac alacam ama kararsız kaldım. Gündelik birkaç iş (film,dizi,word,Excel,proje vs) ve YouTube için. Gündelik işleri bütün bilgisayarlar yapar ama mesele video edit , kurgu yapabilecek PC. Çok profesyonel çalışmayacağım ama ortalamanın üstünde bir şey arıyorum. Bir de beni bi 8-10 yıl götürsün. MacBook Air 13.6 inç 16 gb ram 256 gb ssd ve MacBook Pro 13.3 inç 16 gb ram 256 gb ssd arasında kaldım. Çip olarak ne önerirsiniz? M1 mi m2 mi? Hangisinin performansı daha uzun sürer ve daha iyi? Görüntü olarak, hız olarak, estetik olarak sizce hangisi?

not: 256 seçmemin sebebi 2 tb hard disk almayı düşünmem. 512ye param yeterse alırım ama 5 k fazla verip 256 gb artıracağıma 2800 tl verip 2 tb daha elde etmiş olurum diye düşünüyorum. Mantıklı değilse fikrinizi belirtin lütfen.

• Air yeterlidir. Ama 512 gb al mutlaka. 256 gb ssdlerde hız yarı yarıya düşük

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coolsten -- 8 Nisan 2023; 12:11:17 >
  • coolsten kullanıcısına yanıt

Ekran 13" sanırım onlarda, harici ekran olmadan tasarım işi zorlayabilir diye düşünüyorum, tabii denemedim hiç. Bazen seyahat durumu olabiliyor gittiğim yerde çalışırken ekran ufak kalır mı?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.