Şimdi Ara

Mac air alinir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ama cok konusma var retinali air gelcek falan filan diye

Yada macbook pro var ama butceyi asiyor napmak lazim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 27 martta Apple etkinliği var. Retinalı macbook Air çıkarsa tanıtılacak özellikleri belli olacak. Ona göre karar verirsiniz

• TacoNikky T kullanıcısına yanıt
    Hocam macbooklar icin 4 haziran demisler . Acelem yok ama kafamdaki dusuncede retina ekran.
    12 inclik model kagit gibi tipine begenmedim.

Kullanim amacimi yazmayi unutmusum. Kodlama + ufak tefek tasarim isleri icin kullanilacak alet.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • retinalı bir air çıkacağını şahsen sanmıyorum, nitekim birçok kişi için air tasarım olarak pro'ların önünde, zaten bu yüzden senelerdir hiç ellemediler dizaynını. retinalı bir air, pro'ların sstışını bence düşürür, apple da daha ucuz bir modelin satışının artıp pahalıların satışının düşeceği bir işe girişmez.

air'in resmen rafa kalktığını ama belki bir 8-10 sene sonra efsanenin ekmeğini bir daha yiyelim mantığıyla retinalı ve o günün teknolojisiyle tekrar satışa çıkacağını düşünüyorum. tabii o zamana kadar retina teknolojisi hala güncelliğini korursa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi poormansmoodyblues -- 26 Mart 2018; 20:45:18 >
  • Artık macbook air çıkmayacak. Yola macbook ve macbook pro olarak devam edilecek. Tasarımı güzel, fiyatı pro ya göre oldukça uygun. Günlük işleri yapabilceğiniz zarif bir cihaz. Bu tip cihazlar diğer markalarda da 3000 den başlıyor zaten. Eğer nispeten eski donanıma hayır demezseniz alınabilir.

Pro dan ince görünüyor ama sadece kenarları inceltilmiş. Ağırlık ve boyut olarak ikisi de birbirine çok yakın. Hatta ekran çerçeveleri falan daha ince pro da. Pro da güncel donanım, çok daha iyi ekran ve ses, daha iyi trackpad vs ve karın ağrısı usb portları var.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.