Şimdi Ara

Maaşı en dolgun meslek? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
234
Cevap
6
Favori
194.941
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hırsızlık kumar dolandırıcılık yan kesicilik kara para aklama
    bunlar getirisi en fazla olan meslekler türkiyede....
  • quote:

Orjinalden alıntı: @y@zéfé

benim genel müdürümün maaşı aylık 90.000 ytl ayrıca prim ve bonusları yeniköyde şirketin tahsis ettiği villası altında da nissan Q7 var

Müdürümün maaşı aylık 15.000 ytl altında passat var şirket arabası ayrıca kirası ödeniyor bunlar 3500 dolardan bahsediyor benim maaşım bile 2.500 dolar iken

Bunlar ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi i_Faramir -- 4 Nisan 2009; 23:55:34 >

• maaşlar biraz fazla söylendi sanırım. 150.000 alan öyle olsa o adamı tahmin edemiyorum
  • quote:

benim genel müdürümün maaşı aylık 90.000 ytl ayrıca prim ve bonusları yeniköyde şirketin tahsis ettiği villası altında da nissan Q7 var

Müdürümün maaşı aylık 15.000 ytl altında passat var şirket arabası ayrıca kirası ödeniyor bunlar 3500 dolardan bahsediyor benim maaşım bile 2.500 dolar iken

Nissan Q7 yok AUDİ Q7 var..Bi de kimse kendi maaşını belli etmez sen nasıl belli ediyorsan...

• quote:

Orjinalden alıntı: You and Me

Elbette Doktorların maaşı en dolgundur.
    6 sene okuyup mezun olduktan sonra ortalama kazancın: 6000 TL

Nerdeymiş 6 seneyi bitirip 6000 tl maaş alan doktor.Uzman doktor olursan ancak alırsın o parayı.Uzman doktor olabilmen için 5 ve 7 sene arasında değişen asistanlık süreleri vardır 6 sene tıp okulundan sonra.Asistan doktor maaşı 1300 Tl ile 2000 Tl arasında değişir.Asistanlık süresi sırasında hoca ve kıdemli eziyeti de ayrı bir sorundur,ayda 10-15 nöbet tutarsın üstelik nöbet ertesi izin yoktur.35 yaşından önce 6000 tl maaş alabilen doktor yoktur alsa da bu parayı yiyecek zamanı yoktur.İyi arabası iyi bir evi vardır çatır çatır para harcayan çocukları vardır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: __Cenk__

Denizcilik de iyi.

Denizcilik lisesi mezunu günümüzde 2000$ dolardan çok, 4 yıllık fakülte mezunu ise 3000-3.500 dolarla işe başlayabiliyor. Çok daha fazlası da mümkün

Tavsiye ederim sonuçta mesleğim..... Başarılar dilerim.....

• quote:

quote:

Bunlar ?

başta aşağı oku yazılanları anlarsın kardeş

baksana deniz lisesini bitirene bile 2000$ maaş veriyorlarmış bu memlekette

evet nissan ile audiyi karıştırmışım doğrusu audi Q7 olacak

allahın bildiğini kuldanmı saklayacağım çok şükür kazanıyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @y@zéfé -- 5 Nisan 2009; 0:29:49 >

• quote:

Orjinalden alıntı: Rayf

Aşçılık yada Veterinerlik

aşçılık arkadaşlar benim babamda aşçı maaşı 6,000tl benide aşçı yapmak istiodu ama ben istemedim bende kaloriferciyim aylık maaşım 1000tl çalıştıgım firmanın aylık geliri 100.000tl bi dogalgaz kalorfer firması için... kendi işini yaptınmı cidden para var bu işte
  • Muhtar Kent'in mesleği iyi para getirir yada YÖK başkanı ol
  • quote:

Orjinalden alıntı: You and Me

6 sene okuyup mezun olduktan sonra ortalama kazancın: 6000 TL

hö?
  • Gazeteci ol.
  • Allah az verip aratmasın , çok verip azdırmasın.

Ben 1200-1300lük işe fit olurum.
  • muhtarlık herhalde. insanlar bi muhtarlık uğruna bu kadar birbirlerini öldürdüklerine göre.
  • @ - Aras Topuz

Ne gülüyon ?

@ - @y@zéfé

Diğerlerinin hepsi abartmış. Kimin ne kadar aldığını az çok biliyoruz. Ama denizcilikle ilgili yazdıklarıma güvenebilirsin. Deniz lisesi mezunu hiç olmazsa 1500$ ile başlar ki bu en kötü ihtimaldir. Daha kötüsü yok yani. Üniversitede okursan çok daha iyi bir şekilde başlayabilirsin.
    Ayrıca mesajında "Ben bile" demişsiniz. O kısmı tam anlayamadım ?

@ - splash17
    Aşçı olup da 1000 ytlye iş arayanları da tanıyorum. Biraz bilgi ve yeteneğe bakıyor her önüne gelen aşçıya 6000 verecek değiller. Eğer garantiyse bu dediğin ben de yemek yapmaktan anlarım, söyle direk denizciliği bırakıp başlayım aşçılığa

Ayazefe baştan sona okudum 3.500 dolar lafını ben ve pilot arkadaş kullanmış. Beni kastettiysen pmden iş ilanı atabilirim. Hepinize bol kazançlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi i_Faramir -- 5 Nisan 2009; 1:28:32 >

• quote:

genel müdürün neyin genel müdürü?

• tabikide dunyanin en eski meslegi

diger alternatifte bu en eski meslekte , calisanlara sponsor menejer olmak
  • genel işte
  • quote:

@ - Aras Topuz

Ne gülüyon ?

@ - @y@zéfé

Diğerlerinin hepsi abartmış. Kimin ne kadar aldığını az çok biliyoruz. Ama denizcilikle ilgili yazdıklarıma güvenebilirsin. Deniz lisesi mezunu hiç olmazsa 1500$ ile başlar ki bu en kötü ihtimaldir. Daha kötüsü yok yani. Üniversitede okursan çok daha iyi bir şekilde başlayabilirsin.

@ - splash17
    Aşçı olup da 1000 ytlye iş arayanları da tanıyorum. Biraz bilgi ve yeteneğe bakıyor her önüne gelen aşçıya 6000 verecek değiller. Eğer garantiyse bu dediğin ben de yemek yapmaktan anlarım, söyle direk denizciliği bırakıp başlayım aşçılığa

Ayazefe baştan sona okudum 3.500 dolar lafını ben ve pilot arkadaş kullanmış. Beni kastettiysen pmden iş ilanı atabilirim. Hepinize bol kazançlar...

valla kardeşim babam izmirin en lüks ve en çok iş yapan yerinde aşçılık yapıo ve gececi oldugu için yanii... izmir bornova dan olanlar bişir şanlıurfa2yi

• quote:

@ - Aras Topuz

Ne gülüyon ?

@ - @y@zéfé

@ - splash17

valla kardeşim inandırcak halim yok babam şu anda izmirin en lüks ve şubesi birden fazla olan bi lokantada aşçı ve gece çalışıoo...
    http://www.sanliurfaiki.com/sanliurfa2avra/TR/ana-sayfa/ buda sitesi bakabilirsin...

• quote:

Orjinalden alıntı: Aras Topuz

quote:

Denizcilik de iyi.

Denizcilik lisesi mezunu günümüzde 2000$ dolardan çok, 4 yıllık fakülte mezunu ise 3000-3.500 dolarla işe başlayabiliyor. Çok daha fazlası da mümkün

Tavsiye ederim sonuçta mesleğim..... Başarılar dilerim.....

Arkadaş doğru söylemiş gülmeye gerek yok,bizim okulun Denizcilik Bölümündeki arkadaşalrı şirketler hemen kaptı,okulu bitirince üniversite okumadan direk 2500 TL'ye iş yapacaklar...Biz hala C++,Pascal,Algoritma,mouse,klavye takılalım...Üni. okumadan tak iş hazır...

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.