Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (5920. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
15 Misafir - 15 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.252
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 59185919592059215922
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: alpertercan

hocam ec1-a var birde ec2-a var hangisi daha iyidir ?

İkisi de aynı mouse.Ufak tefek ergonomi farkları var.EC1 biraz daha büyüktür.El büyüklüğü,mouse tutuş şekli burada önem kazanıyor.Elim EC2 ye alışık olduğundan bozmadım.Youtube'dan videolarını seyredip karşılaştırabilirsiniz.
  • Siparişim 8 gün sonra Afganistan'a geldi. İlk kez bu tarz birşey kullanıcam. Umarım faydasını görürüm. İlk sayfadaki bilgilendirmesi için mühendismurat'a teşekkürler.
    TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kucukti kullanıcısına yanıt
    Şuan için RX 480 + Freesync sorundan geçilmiyor hele CF yaptın mı düşünemiyorum normal oyuna bile giremeyiz herhalde.

Nvidia = Sorunsuzluk (genel olarak)
  • quote:

Orijinalden alıntı: esondere

Siparişim 8 gün sonra Afganistan'a geldi. İlk kez bu tarz birşey kullanıcam. Umarım faydasını görürüm. İlk sayfadaki bilgilendirmesi için mühendismurat'a teşekkürler.

Hayırlı olsun kardeşim, resmi simage kodları içine alınız image değil.
  • Bu 2.el kısmındaki gtx 980 gtx 970 çilerin hali ne olacak bu arada yahu. (çok pis patladı bu 1060 olayı)
    hala 1200-1600 aralığında 980 ve 980ti, 1000 tl civarı 970 satmaya çalışan var.
  • K70 klavye daha önce indirime girdi mi ? Girdiyse kaça kadar düştü ?
  • 22)Amazonda Aradığınız Ürünün Daha Önce Kaç Paraya Düştüğünü Görmek + Pratik Yolu
  • https://www.amazon.com/XFX-RADEON-Graphics-Backplate-RX480M8BFA6/dp/B01H3P9CKI/ref=sr_1_1?s=pc&ie=UTF8&qid=1470397410&sr=8-1&keywords=XFX+RADEON+RX+480+8GB+Custom+Tuned+OC+Graphics+Card+w%2F+Backplate+%28RX480M8BFA6%29

XFX RADEON RX 480 8GB Custom Tuned OC Graphics Card w/ Backplate (RX480M8BFA6)
    by XFX
    tekrar stokta
    almaya değer mi?

tr 2. el garantili bundan ucuza alınabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

22)Amazonda Aradığınız Ürünün Daha Önce Kaç Paraya Düştüğünü Görmek + Pratik Yolu

Yeni bi özellik mi geldi,ilk sayfayı okdugumda böyle birşey yoktu.
    tskler
  • Allah razı olsun bilgilendirmeler için usta , siparişi verdim demin.
  • AOC G2460PF monitör alıp vergi iadesi alan var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: PUNTO MULTİJET

https://www.amazon.com/XFX-RADEON-Graphics-Backplate-RX480M8BFA6/dp/B01H3P9CKI/ref=sr_1_1?s=pc&ie=UTF8&qid=1470397410&sr=8-1&keywords=XFX+RADEON+RX+480+8GB+Custom+Tuned+OC+Graphics+Card+w%2F+Backplate+%28RX480M8BFA6%29

XFX RADEON RX 480 8GB Custom Tuned OC Graphics Card w/ Backplate (RX480M8BFA6)
    by XFX
    tekrar stokta
    almaya değer mi?

tr 2. el garantili bundan ucuza alınabilir

$239'a oluyor hocam, bekleyebilirseniz almayın derim

• MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam hyperx alayım. Fazla bir fiyat farkı yok zaten.
    Yalnız fiyatın 57 dolar'a kadar düştüğünü nasıl gördünüz. Ben onu göremedim. Tekrar düşer mi acaba bekleyim öyleyse..

edit: ilk sayfada varmış yeni gördüm. 22. madde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaXiLoPeZ -- 5 Ağustos 2016; 15:08:58 >
  • As you are our valuable customer, as a one time exception, I would like to inform you that Once you place the order, let us know about it, so that we can waive off the shipping charges and you will get your products before August 18.

Another option is you place the order as per your convenience, once you place the order, let us know so that we can upgrade the shipping method for you.

ne demek istiyor hocam pek anlayamadım translate kötü bir şekilde çevirdi
  • 31 temmuzda sipariş ettiğim void wireless kulaklığım bugün geldi ama bir sorunum var, pc tanımıyor, bu tip wireless kulaklık alıp böyle bi sorunla karşılaşan varmı acaba?TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]
  • amazon bu ara neden kuru yüksek hesaplıyor? ( 3,20)
  • bu çanta gümrüğe takılır mı? birde nakliye ücreti çok yüksek çıkıyor,( $30.94) düşmezmi bu ücret?

https://www.amazon.com/dp/B00HA3DY12/ref=wl_it_dp_o_pC_S_ttl?_encoding=UTF8&colid=1QOLZT9RQMBVX&coliid=I2FL5ZEN8RTGEL&psc=1

sipariş özeti
    Öğeler: 237,85 YTL
    Nakliye ve taşıma: 99,18 TL
    Vergi öncesi toplam: 337,03 YTL
    Tahmini vergi alınacak: değerliliği 0.00 YTL
    Sipariş toplamı: 337,03 YTL

• mıçanadam M kullanıcısına yanıt
    ucuz demedim, uygun dedim. g300s tr fiyatları ile amazon fiyatları nerdeyse aynı neden çünkü tr'de giriş seviyesi logitech ürünleri uygun. biz neden amazon'dan alışveriş yapıyoruz? çünkü 50 dolarlık g502 300 tl yani ne? uygun değil
    anlayabileceğin seviyeye kadar basitleştirdim, hala oturmadıysa kafana takma
  • cnrgndz C kullanıcısına yanıt
    değerli bir müşterimiz olduğunuz için bu seferlik , siparişi verdiğinizde haber verin kargo ücretinden feragat edelim ve ürününüz elinize 18 ağustostan önce geçsin.
    Diğer bir seçenek ürünü uygun olduğunuz zaman sipariş verin, bize ulaşın ve sizin için uygun kargo metodunu gözden geçirelim gibi bir anlamı var.
  • Arkadaşlar 2 sorum olacak sizlere,

50 Dolar Gift Kart Alımına 10 Dolar Hediye kampanyası devam ediyor mu hâlâ ?

diğer sorum ise diyelim ki ürün 95 dolar. Vergi sınırı üstü. 10 dolar hediye kodumu kullandım. ek olarak 5 dolarıda kullandım diyelim.80 dolar oldu. Vergisiz ürünü alabilir miyim ?

Teşekkürler.

Amazon.com koşullar ve şartlar kısmında bu promo kod başka kodlarla birleştirilemez diye bir madde koymuşlar.

10 dolar hediyesi ile şu daha önceden aldığımız 5 dolar kodunu aynı anda tek üründe kullanabiliyor muyuz ?

birde aldığımız gift kartı kendimiz kullanabiliyoruz değil mi ?

Çok teşekkür ederim şimdiden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SeneCa61 -- 5 Ağustos 2016; 16:52:41 >
  • 
Sayfa: önceki 59185919592059215922
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.