Şimdi Ara

DigiturkPlay Smart Tv uygulaması (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
404
Cevap
8
Favori
88.244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar canlı yayınları rahatça izleyebiliyorum (ligtv1-2-3falan) ancak filmleri ve dizileri uygulama açmıyor.
    Televizyon LG42lm620s 2012 üretimi.

NEdeni ne olabilir?
  • Arkadaslar merhaba. Smart tv uygulamasinda mac izlerken hareketli sahnelerde(mesela top hareketliyken) golgelenme problemi var. Onceki sayfalarda bir arkadas oyun moduna almak gerektigini ve boylece fpsnin arttigini soylemis ama maalesef ise yaramadi.
    Var mi yardimci olabilecek kimse? Bu arada tv modeli lg 47lm660s

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lg smart tv kullanıyorum hiç stabil değil uygulaması. bazen yayın açılmıyor bazende maçı izlerken geçmiş dakikalara atıyor sizi. dün gece cor-sao maçını canlı izliyordum, normalde dk 60 maçta, izliyorum durduk yere maçın ilk yarısında 20. dk ya atıyor beni. sanki ben yayını geri sarıyormuşum gibi oluyor. pc,telefon ve tablette bu problemler yok. birtek smart tv uygulamasında problem var
  • samsung tv için üye oldum. geçen sene de kullanıyroudm ancak dün girmek maça girmek istediğimde "satın aldığınız paket yoktur" diyor. sorun ne olabilir. çağrı merkezini aradım güncelleme olacak diyor.
  • Arkadaşlar bende samsung 32F5570 modeli var. Digiturk play üyesi olmadan önce bir inceleyeyim ona göre alayım dedim. Uygulamaya girdiğimde 2 dakika kadar bekletip arkasından bağlantı hatası veriyor. Diğer uygulamalarda film vs izleyebiliyorum bağlantı var yani.. Aynı sorunu yaşayan var mı acaba? Boş yere para vermek istemiyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10ore -- 25 Eylül 2016; 20:32:42 >
  • Selâmünaleyküm. Bende samsung 47es7000 var. Dün gece birkaç kez hata vermiş sonra giriş yapabildim. Ama bugün hiç açılmıyor. Sıkıntı var.

• Ben de dün actim maci izledim bugün girmiyor ,uygulama yükleniyor diyor kalıyor orada

• quote:

Orijinalden alıntı: attila_hun

samsung ue40es6140 kullanan var mı? Giriş ekranında yükleniyor yazısı ile kırmızı noktalar dönüp duruyor.
    Giriş yapamadım bir türlü.

Aynısı bende de var çözdünüz mü problemi

• Arkadaşlar 42lb580 televizyonu olan birisi bana pm ile ulaşabilir mi? Bişey denememiz lazım. İşine yarayacak bişey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi braveheartgs43 -- 26 Eylül 2016; 9:54:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: actual1985

quote:

Orijinalden alıntı: attila_hun

samsung ue40es6140 kullanan var mı? Giriş ekranında yükleniyor yazısı ile kırmızı noktalar dönüp duruyor.
    Giriş yapamadım bir türlü.

Aynısı bende de var çözdünüz mü problemi

Aynı durum bendede mevcut derbiyi izledim pazar günü açılmadı hala açılmıyor..

• samsung smart tvde maçları izleyebilmek için dün digitürk play paketimi yükselttim ancak fenerbahçe maçında digiplay uygulamasını açtığımda yükleniyor yazısı dönüp durdu açamadım bunun sebebini öğrenebilen var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: braveheartgs43

Arkadaşlar 42lb580 televizyonu olan birisi bana pm ile ulaşabilir mi? Bişey denememiz lazım. İşine yarayacak bişey
    Konu nedir? 32LB652 var, muhtemelen işletim sistemi aynı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jargonx

samsung smart tvde maçları izleyebilmek için dün digitürk play paketimi yükselttim ancak fenerbahçe maçında digiplay uygulamasını açtığımda yükleniyor yazısı dönüp durdu açamadım bunun sebebini öğrenebilen var mı ?

Aynı şekilde. Pazar gecesi denedim yükleniyor yazısı dönüp duruyordu. Buraya yazdım zaten. Sanırım Digiturkplay serverları ile alakalı bir sıkıntı var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10ore -- 27 Eylül 2016; 16:26:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jargonx

samsung smart tvde maçları izleyebilmek için dün digitürk play paketimi yükselttim ancak fenerbahçe maçında digiplay uygulamasını açtığımda yükleniyor yazısı dönüp durdu açamadım bunun sebebini öğrenebilen var mı ?

hocam tarayıcıdan denediniz mi ? maçı açınca direk yayın 2 ye tıklayın.. yayın 1 octoshape olduğu için tarayıcı açmıyor ama 2 yi açıyor ben daha önce yükseltmeden LG LM serisiden izlemiştim.

• Bendeki sorun dün düzeldi..smart tv uygulamasında sorun yoktu dün..

• Lg 42lf580n akıllı monitör kullanıyorum
    Bende bir problem yok gayet akıcı açılıyor uygulama..

• arkadaşlar o günlük bi sıkıntıydı sanırım şu an digitürk play sorunsuz çalışıyor umarım maç saatide sorun çıkmaz. ilginiz için teşekkürler.
  • vestel smart tvler desteklemiyor sanırım uygulamayı
  • Arkadaşlar ben Samsung 55 inç tv (tizen) kullanıyorum. Acaba 55 inç tv kullananlar memnun mu görüntü kalitesinden zira ekran büyüdükçe pikseller bariz belirgin mi

• bu hafta bende digiturk play üzerinden haftalık maç paketi alıp kullandım sorun düzeltilmiş anlaşılan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AKIN006 -- 30 Eylül 2016; 18:00:02 >
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.