Şimdi Ara

DigiturkPlay Smart Tv uygulaması (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
404
Cevap
8
Favori
88.244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben şuan smart tv'de sadece ana ekranı görebiliyorum. Spor, yerli dizi, film vs basınca yükleniyor deyip kalıyor. 10 dakikadır yükleniyor yazısı dönüyor ekranda. Daha ilk günden pişman olcam hissine kapıldım...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başka problem yaşayan yok mu acaba? Ağzımın tadıyla bi iki film izliyim dedim burnumdan geldi maalesef..

• 10ore kullanıcısına yanıt
    Televizyonum 2012 model lg. sadece canli yayinlar ve canli spor aciliyor. Film dizi vs yukleniyor yazisi ile kaloyor oyle. Musteri hizmetlwri sorununu cozmedi. Ilgilenemediler bile. Bir sey bildikleri yok.

• Geçen sene hiçbir sorunsuz rahatça kullandığım uygulama bu sene çileden çıkarıyor insanı.

- Üyelik girişli olduğu halde maça girmeye çalışınca üye girişi yapınız uyarısı gelmesi
    - Maçtayken ligtv 2 ligtv 3 kanallarına geçmesi
    - Bazen uygulama açılmıyor.
  • actual1985 A kullanıcısına yanıt
    Tekrar denemedim. Digiturk play almadım bu sene abartı fiyattan ötürü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: attila_hun

Tekrar denemedim. Digiturk play almadım bu sene abartı fiyattan ötürü.

Bu sene fiyatlar aşırı yüksek hocam bende almayı çok istiyordum ama kendimi zor tuttum

• Gunaydin herkese.
    Sorun hala var Play iygulamasi giriste hatali kimlik diyor ve sonta benim uyelik kullanimlariyla baska biri adina giriyor.

• Geçen sene LG Smart TV satın almıştım. Bununla birlikte 6 aylık Digiplay Spor Extra pakedi hediye ettiler. Bu pakedi kullanırken de Canlı TV kanalları olarak LigTV1-2-3-4, Türkmax Gurme ve İZ TV çıkmaktaydı. Cihazı herhangi bir anten vs. olmadan internet üzerinden kullanacağım. Bunun için Digiplay Eğlence pakedi aldım ve Smart TV uyumlu olanı seçtim ancak halen aynı 6 kanal mevcut. WEB üzerinden girdiğimde diğer kanallara erişebilirken Smart TV'de diğer kanalları göremiyorum bile. 2 kez Digiturk'e mail attım geri dönen yok, LG'yi aradım pek hallolacak gibi değil. Eminim siz de bu sorunla karşılaşmışsınızdır, acaba şu 5 liralık LG yayın haklarından mı kaynaklanıyordur? İlla bu sorunu yaşayan çıkmıştır arkadaşlar bir yardımcı olursanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: portative

Televizyonum 2012 model lg. sadece canli yayinlar ve canli spor aciliyor. Film dizi vs yukleniyor yazisi ile kaloyor oyle. Musteri hizmetlwri sorununu cozmedi. Ilgilenemediler bile. Bir sey bildikleri yok.

Hocam sorunu çözebildiniz mi aynı sıkıntı bende de var. Maç ve canlı tv çalışırken film izleyemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kisuykusu -- 12 Kasım 2016; 19:41:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kisuykusu

quote:

Orijinalden alıntı: portative

Hocam sorunu çözebildiniz mi aynı sıkıntı bende de var. Maç ve canlı tv çalışırken film izleyemiyorum.

ne ben çözebildim ne de müşteri hizmetleri. kaldı öyle.
  • merhaba arkadaşlar bende samsung tv digitürk play uygulamasını kullanıyorum maçlarda 10-15 dk da bir yayın kesiliyor , kanaldan çıkıp tekrar giriş yaptığımda düzeliyor bunun nedeni ne olabilir ?
  • Buradaki konuya ben de katkı yapayım, her ne kadar üzerinden epey zaman geçmişse de yine de bu sayfaları okuyanlara belki yararı olur..Bir TV alıp onlarca parayı ödeyip sonra da eve geldiklerinde almış oldukları TV nun aslında kendi istedikleri özelliklerin bir kısmını taşımadığını öğrenmek hayal kırıklığı yaşatıyor..Hele bir de aynı paraya daha iyisini alabilecekken yeterli araştırmayı yapmadan aceleyle TV almak gerçekten büyük hata..

Benim aldığım LG Marka ve Modeli de 32LB652Z-ZA WebOS TV...
    Marka olarak LG beğendiğim güvendiğim bir marka..2014 yılı sonunda aldım Şu ana kadar da bir arızası sıkıntısı olmadı.

Fakat şimdi bu smart tv ler bir sürü yeni özellikle geliyorlar..
    Bunlardan biri smart olmaları..
    İnternete kolayca bağlananbilmeleri..
    İnternet üzerinden TV kanallarını, maçları ve filmlerin izlenebilmesini mümkün kılmaları güzel bir olay.
    Bu nedenle webOS TV tercih ettim...
    İnternete kolaylıkla bağlanıyor..film veya maç ı TV ekranından kolaylıkla satın alıyor izliyorsunuz..
    Ancak bazı şeyler kullandıkça ortaya çıkıyor..farkediliyor..
    Mesela bu TV larda FLASH eklentisi desteklenmiyor..Bu da çok büyük eksiklik..
    Çünkü internet üzerinden bağlanıp seyretmek istediğimiz bir çok TV kanalının videoları,yayınları FLASH eklentisi gerektiriyor.
    Dolayısıyla Birçok Tv kanalını LG WebOS TV lerden izleyemiyorsunuz..

WebOs TV den sadece kendisi üzerinde kurulu olan programlar aracılığıyla izleme yapabiliyorsunuz..
    Neyseki benim bu TV nu alış sebebi MAÇ izlemek idi..
    Digitürk e abone olmak zorunda kalmaksızın, Digitürk Play programını kullanarak seyretmek istediğim maçı satın alıp Digitürk Play programı üzerinden izliyorum. Maç bitince digitürk şirketiyle ilişkim de bitiyor. Şikayet sitelerine göz atıyorum yüzlerce binlerce insan bu şirketlerden muzdarip..Abone olarak insanlar heray düzenli olarak üyelik ücretlerini ödüyorlar..Fakat ödedikleri ücretin karşılığını tam olarak alıyorlar mı şüpheliyim..Özellikle arıza, yayın kalitesi, kutu arızası, uydu problemi gibi sorunlar yaşadığında telefonda yetkili kişiye ulaşayım derken kafayı yedirtirler size..garanti süresindeki cihazı değiştirmek yerine zorluk çıkartıp para tırıklama derdine düşerler..
    O nedenle bu smart TV lerin en büyük yararı bu şirketlere esir olmak zorunda değiliz..Yeterki limitsiz internetiniz olsun..hızınız yeterli olsun..

Eğer bu TV nu bugün alsaydım webOS TV yerine android sistemli TV lardan alırdım herhalde diye düşünüyorum..Eğer Android TV kullananlar varsa ve tecrübelerini paylaşmalarını rica ederim..
    Bizler tüketici olarak kullanmakta olduğumuz cihazlarda yaşadığımız olumlu ve olumsuz yönleri bu tür sitelerde paylaşırsak topluma katkı sağlamış oluruz..Çünkü bir malın ne kadar iyi ne kadar kaliteli olduğunu ancak onu alıp kullanmaya başlıyınca anlayabiliyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cpt34

Buradaki konuya ben de katkı yapayım, her ne kadar üzerinden epey zaman geçmişse de yine de bu sayfaları okuyanlara belki yararı olur..Bir TV alıp onlarca parayı ödeyip sonra da eve geldiklerinde almış oldukları TV nun aslında kendi istedikleri özelliklerin bir kısmını taşımadığını öğrenmek hayal kırıklığı yaşatıyor..Hele bir de aynı paraya daha iyisini alabilecekken yeterli araştırmayı yapmadan aceleyle TV almak gerçekten büyük hata..

Benim aldığım LG Marka ve Modeli de 32LB652Z-ZA WebOS TV...
    Marka olarak LG beğendiğim güvendiğim bir marka..2014 yılı sonunda aldım Şu ana kadar da bir arızası sıkıntısı olmadı.

Fakat şimdi bu smart tv ler bir sürü yeni özellikle geliyorlar..
    Bunlardan biri smart olmaları..
    İnternete kolayca bağlananbilmeleri..
    İnternet üzerinden TV kanallarını, maçları ve filmlerin izlenebilmesini mümkün kılmaları güzel bir olay.
    Bu nedenle webOS TV tercih ettim...
    İnternete kolaylıkla bağlanıyor..film veya maç ı TV ekranından kolaylıkla satın alıyor izliyorsunuz..
    Ancak bazı şeyler kullandıkça ortaya çıkıyor..farkediliyor..
    Mesela bu TV larda FLASH eklentisi desteklenmiyor..Bu da çok büyük eksiklik..
    Çünkü internet üzerinden bağlanıp seyretmek istediğimiz bir çok TV kanalının videoları,yayınları FLASH eklentisi gerektiriyor.
    Dolayısıyla Birçok Tv kanalını LG WebOS TV lerden izleyemiyorsunuz..

WebOs TV den sadece kendisi üzerinde kurulu olan programlar aracılığıyla izleme yapabiliyorsunuz..
    Neyseki benim bu TV nu alış sebebi MAÇ izlemek idi..
    Digitürk e abone olmak zorunda kalmaksızın, Digitürk Play programını kullanarak seyretmek istediğim maçı satın alıp Digitürk Play programı üzerinden izliyorum. Maç bitince digitürk şirketiyle ilişkim de bitiyor. Şikayet sitelerine göz atıyorum yüzlerce binlerce insan bu şirketlerden muzdarip..Abone olarak insanlar heray düzenli olarak üyelik ücretlerini ödüyorlar..Fakat ödedikleri ücretin karşılığını tam olarak alıyorlar mı şüpheliyim..Özellikle arıza, yayın kalitesi, kutu arızası, uydu problemi gibi sorunlar yaşadığında telefonda yetkili kişiye ulaşayım derken kafayı yedirtirler size..garanti süresindeki cihazı değiştirmek yerine zorluk çıkartıp para tırıklama derdine düşerler..
    O nedenle bu smart TV lerin en büyük yararı bu şirketlere esir olmak zorunda değiliz..Yeterki limitsiz internetiniz olsun..hızınız yeterli olsun..

Eğer bu TV nu bugün alsaydım webOS TV yerine android sistemli TV lardan alırdım herhalde diye düşünüyorum..Eğer Android TV kullananlar varsa ve tecrübelerini paylaşmalarını rica ederim..
    Bizler tüketici olarak kullanmakta olduğumuz cihazlarda yaşadığımız olumlu ve olumsuz yönleri bu tür sitelerde paylaşırsak topluma katkı sağlamış oluruz..Çünkü bir malın ne kadar iyi ne kadar kaliteli olduğunu ancak onu alıp kullanmaya başlıyınca anlayabiliyoruz.

Düzeltme yapayım Benim aldığım LG Marka ve Modeli de 32 LB652V -ZA WebOS TV...

• bence androidli tv degilde androidli uydu cihazi her isinizi görür marka olarak wetek tavsiye ederim enazindan bir sorunu olsa tv yerine uydu cihazını tamire veya servise gonderirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: casuscu

bence androidli tv degilde androidli uydu cihazi her isinizi görür marka olarak wetek tavsiye ederim enazindan bir sorunu olsa tv yerine uydu cihazını tamire veya servise gonderirsiniz

androidli uygu ya media cihazlarına digiturkplay kurup izleyebiliyor muyum?
    Eğer öyleyse anlatan bir link atar mısınız?
  • Satılık digiturkplay kodu ister bu hafta kullan ister fb bjk derbisine kullan fiyat 20 tl ödeme eft ile yapılır para hesaba gecer kodu alırsınız

• Lg smart tv'de digiturk uygulaması bugun itibariyle kayboldu. Aynı durumu yaşayan arkadaşlar şikayet oluşturalım.
  • Nasil is bu sade o degil tivibida yok
    Napmali. Nedir bu

• quote:

Orijinalden alıntı: atillaahmetalp

Nasil is bu sade o degil tivibida yok
    Napmali. Nedir bu

Digiturk musteri hizmetlerini arayip sikayet olustur hocam. Ben aradigimda LG'yi arayin dedi bende hemen bu karsiligi vereceginize acin bir LG smart tv gozlerinizle gorun siz irtibata gecin kurumsal olarak dedim.

• Sağolasın,
    aradım şikayet oluşturdum ama ısrarla bizim yapabileceğimiz bir şey yok biz hizmeti sunuyoruz LG kaldırmış onları arayıp nedenini öğrenmelisiniz dediler.
    Benim anlamadığım LG bunu bildirmeden kaldırmaz bir yanlışlık olmalı Skype kaldırılacakken bunlarda mı kaldırıldı yanlışlıkla.
    Nasıl kaldırdılarsa öyle de yüklemeliler onları arıyacağım birazdan.
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.