Şimdi Ara

DEEP FREEZE NEDİR,NASIL KULLANILIR?(Resimli web sayfası VE FİLM ŞEKLİNDE) (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
615
Cevap
0
Favori
269.340
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba arkadaşlar Umut Sistem Koruyucu 1.0 adında bir program varmış

Umut Sistem Koruyucu bilgisayar sisteminizi ve sistem kaynaklarını kısmen yada komple koruyan bir güvenlik programı imiş üstelik bu program bir türk yapımıymış..
    acaba bu programı kullanan varmı ben kurulumunu bulamadım orjinal siteside açılmıyor denemeğe değer diye düşünüyorum tabiki programı bulursam.
    selamlar...
  • ne işe yarıyor bakalım 721 kb mış link verseydin keşke
  • ling veremiyorum çünkü sahibi bu programın kullanımını kaldırmış (ortalıkta dolaşan crack lar var)
    inndir com da var oda çalışmıyor
    bende çok merak ettim bulursam deneyeceğim
    selamlar...
  • merhaba,

birkaç gün önce indirdim programı başka bir siteden. fazla inceleme imkanım olmadı birkaç dk baktım. yalnız bu program deep freeze ile aynı kategoride değil. istediğiniz klasöre yazma, silme, değiştirme yapma işlemine izin vermiyor(windowsun kendi işlemleri hariç). dur yaa merak ettim bi bakayım

549.999 kb büyüklükte. kurunca yeniden başlatmak gerekiyormuş ne yazık ki

tamda dosya indiriyom bölmekte istemiyom dur bakalım başlatmadan deneyeyim.

• evet tekrar geldim.

programda ayrıca okunma özelliğinin kaldırıldığını gördüm. herhalde bu özellikle, klasörü veya dosyayı görüyor ama tıklasanız bile açamıyorsunuz.

çok sade herkeşin rahatlı anlayacağı yapıda. yardım menüsü güzel. programı başka yerden kaldıramıyorsunuz sadece kendi içinde bir butona tıklayarak kaldırılıyor.

programın açılışına şifre koyup kontrol sağlayabiliyorsunuz.

program kapansa bile bilgisayar açılınca koruma özellikleri devam ediyor.

evet önizlemem bu. başka bilgi isteyen olursa yardımcı olmaya çalışırım.saygılar.
  • http://www.downloadarsivi.com/download.asp?id=10370

aha da buldum nereden indirdiğimi. buyrun inceleyelim kardeşimizle övünelim. tebrikler iyi bir program yapmış.
  • arkadaş o umut disk koruyucu, bide umut sistem koruyucu var, daha farklı ozelliklere sahip, bende vardı bi ara ama şimdi hangi cd de bulmak lazım. bulursam gonderirim. ok?
  • yahu sistem koruyucu mu demiş arkadaş

gerçekten yaaa. gözlüklü olacan, karadenizli olacan hele bide gece sabaha kadar ayakta olup saat 8 e doğru okursan bunada şükür

idare edin artık umut'u anlamışımya ya unut disk koruyucuyu arasaydım
  • evet harikasınız arkadaşlar ben verilen ligten indirdim
    önce buuradaki yorumları izlemek istiyorum inşş güzel bir program olurda üreticisinden lisanslı alıp kullanırız nede olsa türk desteklemek lazım diye düşünüyorum...
    selamlar...
  • UMARIM BU TOPİC TEKRAR İLGİ GÖRMEYE DEVAM EDER
  • XuluX, Bu 2mb lik olanda şifreyi unutursak token ile şifre alamıyoruz demi program klasöründe yönetici yok, Full kurulmazsa bu nimetden yararlanamıyormuyuz..?
    Beni birisi telden aradı ama fazla yardımcı olamadım bu kitten kurmuş ve şifreyi unutmuş 1.2.3.4 de olmamış e bende doğal olarak token i önerdim ama onuda çalıştıramadı.
  • kiti kurduktan sonra 2 mblık yoken numarası neyse söyleyecek sende karşılığındaki şifreyi söyleyeceksin
    bu konuwww.kitapgibi.net te deep bölümünde anlatıldı bir bak istersen
  • türkler içinde deep benzeri yapan programcı arkadaşlar varsa link ve screenshot versinler destekleyelim.bizim programcılar bu işe sarılsalar alasını yaparlar diye düşünüyorum
    program image alıp c nin altına atıyor bizim programcılar bunun mantığını anlayıp daha iyisini yapabilirler diye düşünüyorum ne dersiniz

ayrıca umut programını beğendim bana pc security programını hatırlattı.aynı çerçevelere sahip

http://xulux2002.sitemynet.com/iopus/id1.htm (sayfa bana aittir)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xulux -- 15 Şubat 2005, 11:19:40 >

• quote:

Orjinalden alıntı: xulux

UMARIM BU TOPİC TEKRAR İLGİ GÖRMEYE DEVAM EDER

altı aydır burda daha ne istiyon
  • quote:

Orjinalden alıntı: script

quote:

Orjinalden alıntı: xulux

UMARIM BU TOPİC TEKRAR İLGİ GÖRMEYE DEVAM EDER

altı aydır burda daha ne istiyon

doymadım hehehe

• tamindir de 5.30 full var indir bak
  • İstanbuldaki cafelere oyun ve program kurulur,temiz sistem ayarlanır,antivirüs ve spylar temizlenerek en sonda DEEP FREEZE kurarak ve nasıl kullanılacağını öğreterek sağlam sistem teslim edilir.
    bu konuda ciddi ilgilenenler benimle msn veya telefonla irtibata geçsinler
    ücret makina başınadır ve pazarlık sistemdeki makina sayısına göre değişebilir (fazlada abartmadan tabi..)

referansalarım açtığım topiclerdir

not:lütfen ciddi ilgilenenler cevap yazsın veya arasın
    makina sayısına görede fiyatta indirim yapmaktayım.ÜCRET ;MAKİNA BAŞINA TEMİZLENEN DÜZELTİLEN VE DEEP KURULAN MAKİNA BAŞINADIR. DUYURLUR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xulux -- 25 Mayıs 2005, 23:31:30 >
  • indirdim ve nasıl kullanılacağını öğrendim saolun walla ama bi türlü kullanmak içimden gelmiyo...
  • cafelere deep hizmeti devam etmektedir duyurulur
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.