Şimdi Ara

Westworld (2016-2022) | HBO | İptal Edildi (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.989
Cevap
81
Favori
113.251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk bölüm çıktı ama 720p ve altyazı için beklemedeyiz.

Aynı zamanda IMDb puanı 9.5 olarak gözüküyor. 1. bölümün puanı ise an itibari le 9.4.
  • şimdi izledim ilk bölümü

harika olmuş.

terminator, battlestar galactica, dark city esintileri var dizide.

ilk bölüme 9/10 verebilirim rahat.

paint it black kullanmaları da ayrıca muhteşem olmuş

ed harris'in rolü için;

sanırım matrix'teki ajan smith gibi bir virüs. veya sistemde bug olan bir karakter.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bcan402 -- 3 Ekim 2016; 10:55:19 >

• -Yaşayan herhangi bir şeye zarar verdin mi?

-Hayır, elbette vermedim.

Olan gariban sineğe oldu...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilk bölüm şimdilik 9.4 puan almış karşılaştırma yapmak için yazayım Breaking Bad ilk bölüm 9.0 Game Of Thrones ilk bölüm 8.9 puan
  • 1080p zorrent linki fişekleyecek var mı
  • Yani cinsellik ve sex çok yok dime arkadaşlar
  • Hocam linki şeyettirebilirsen çok süper olur. 10 gb olsa da olur.
  • İlk bölüm için abartılacak bir şey olduğunu düşünmüyorum.

• 1080p isteyen P.M atabilir :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam ben alayım pm'den size zahmet
  • Çok iyi başladı.

Çok kafam karıştı da bu Dolores hep aynı senaryoyu mu yaşıyor? Uyan, babanla karşılaş, resim çizmek için dışarıya çık, hava kararmadan dön. Hep böyle mi devam edecek? Eğer etmeyecekse niye sürekli tekrar etti?

Ed Harris'in oynadığı karakter sistemde farkedilmemiş ya da engellenememiş bir hata bence. Bütün oyunculukları beğendim Dolores'in babasını oynayan adam özellikle muhteşemdi, müzikler de harikaydı Ramin Djawadi sağolsun..

Erken konuşmak iyi değil ama Game of Thrones etkisi yaratacak gibi duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Icefyre -- 3 Ekim 2016; 17:56:41 >
  • 22.00 Digiturk 2. Kanalda altyazı ve dublajlı şekilde oynayacakmış. Ben de izlememiştim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayın başındayız daha olmazsa çakarım bi 1080p torrentten.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Icefyre kullanıcısına yanıt

Ed Harris'in oynadığı karakter bence gerçek.Bunların nasıl kodlandığını anlamaya çalışıyor olabilir.
  • matrix filmine benzettim birde dizide fazla müstehcen içerikli sahne varmı ona göre izleyeceğim izleyenlerin yorumlarını alayım.

• Ed Harris'in oynadığı karakter bence ya çok paralı bir bir müşteri ondan dolayı böyle veya Anthony Hopkins'in oynadığı karakter tarafından o dünyaya gizlice sokulmuş bir karakter.

Ek olarak başrolde oynayan kızın en sonra sineği öldürmesi onunda programının dışına çıktığını gösteriyor. Zira öncelerde gördük robotların gözünün içinde gezen sinekler vardı ama hiçbir şey yapmıyorlardı.

Dizi çok iyi duruyor, havası çok iyi. Edge of Tomorrow özlemini yıllardır yaşıyordum ilaç gibi geldi bu tarzda bir dizi.

Ek olarak 48:30'da başlayan şarkının adı nedir? iPhonedo'nun coverladığı Paint it Black gibi geldi ama efsane olmuş ginede emin olamadım.

• 4 GB 1080p indiriyorum...
  • Az önce izledim ben de ilk bölümü. Güzel bir girişti bence de fakat şimdiden abartmaya gerek yok.

Dolares'in babasının Anthony Hopkins'i tehdit ettiği sahne güzeldi ayrıca adamın oyunculuğa da çok iyiydi. Yaşlı silahşörden bakalım neler çıkacak. Son sahne de gayet güzeldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cenkay KESER

Ed Harris'in oynadığı karakter bence ya çok paralı bir bir müşteri ondan dolayı böyle veya Anthony Hopkins'in oynadığı karakter tarafından o dünyaya gizlice sokulmuş bir karakter.

Ek olarak başrolde oynayan kızın en sonra sineği öldürmesi onunda programının dışına çıktığını gösteriyor. Zira öncelerde gördük robotların gözünün içinde gezen sinekler vardı ama hiçbir şey yapmıyorlardı.

Dizi çok iyi duruyor, havası çok iyi. Edge of Tomorrow özlemini yıllardır yaşıyordum ilaç gibi geldi bu tarzda bir dizi.

Ek olarak 48:30'da başlayan şarkının adı nedir? iPhonedo'nun coverladığı Paint it Black gibi geldi ama efsane olmuş ginede emin olamadım.

Aynen dediğiniz şarkı
  • quote:

Orijinalden alıntı: rainfall38

matrix filmine benzettim birde dizide fazla müstehcen içerikli sahne varmı ona göre izleyeceğim izleyenlerin yorumlarını alayım.

tam senlik sahneler var, izle

cinsel ilişki yoktu ilk bölümde. çıplaklık vardı. daha çok kadın memesi ve uzak çekimden erkek pipisi.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.