Şimdi Ara

Avrupa Cihazlarında sınırlanan kulaklık seviyesine çözüm! (Jailbreak şart değil) (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
431
Cevap
60
Favori
34.876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bu işlem, garantide bir sorun teşkil eder mi ?
  • Abilerim kardeşlerim bi çözüm bulalım şu olaya 6s kullanıyorum 9.2.1 de sorunsuz yapmıştım 9.3 e güncelledim olmuyo artık.. Yokmu başka yöntemi nurullah kardeşşş
  • Ben ses arttırmayı 9.2.1 de yapıp daha sonra telefndan 9.3 e güncelleyince sorun olmadı, hala çalışıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hala yapiliyor mu ??

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar telefonum İphone 6s ios 9.3.3 jailbreakli ayrıca volume amp yüklü 8.3 te sorunsuz kullanıyordum bu sürümde olmadı sanki.. Deneyen var mı?
  • baslik sahibi cok tesekkurler... super oldu cihaz.. abd den aldigim cihaz burada degistikten sonra bunu farkettigimde hic hosuma gitmemisti ama bu formul cok iyi geldi.

@Makale_Helvetia, sana da tesekkurler dostum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wilshire -- 14 Ağustos 2016; 22:49:44 >
  • Wilshire W kullanıcısına yanıt
    Güle güle kullan hocam. 5 ten 5s e geçtiğimde aynı yedeği kurmuştum o yedekte ses ayarları da mevcuttu kendiliğinden attı ayarları :) ciddi derecede fark ediyor valla. Konu sahibine de tekrar teşekkürler buradan :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iPhone 5S - ios10 beta 5 (public beta) kullanıyorum. Bütün denemelerime rağmen bu sistemi kabul etmedi..
    ios 10 'da başka deneyen var mı?
  • Jailbreak var ifile üzerinden denedim olmadı . Pc üstünden itools ile yaptım hafif yükselme oldu ama önceki gibi değil . Kulaklık sesini yükseltecek bi tavsiye varsa çok iyi olur . Volume amlifier denedim safe moda atıyor cihazı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eline sağlık çok iyi oldu
  • A.L.B. A kullanıcısına yanıt
    Eğer iOS 10 da yemiyorsa bunu hayatta geçmem. Elim Ayağım bu benim cihazın müzik performansı yarı yarıya inecek yoksa. iTunes ile kilitsiz yedek alıp o yedeği düzenlemeyi dene hocam.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Makale_Helvetia kullanıcısına yanıt
    ibackupbot kilitli yedek almayı kabul etmedi. Kilitsiz aldığım halinde hala 6 kırmızı nokta var.
    Bu akşam public beta 6 için deneyeceğim, sonucu bildiririm..
    bekliyorum hocam, kilitli zaten yedeklemiyor dosya değişikliklerini, kilitsiz yapmak gerek, beta olduğu için de hatalar var ise ondan da yapıyor olabilir.
    Denedim, kırmızı noktaların sayısı değişmiyor ama ses bence ok...
    eskiye nazaran yükselme varsa tamamdır, yedek dosyasında ayarları yaptıktan sonra da ibackupbot save'i kabul ettiyse gene tamamdır
    Hemen alt satırında "volumemultiplier - ses çarpanı" satırı var, bende 1.36 ile başlayan bir sayı mevcut..
    2.00 yapsam ne olur acaba :)
    o sanırım her ses arttırımında çıkan ses yüksekliğinin seviyesini arttırıyor, fazla kurcalarsan son seste boğulmalar,çatlamalar olur bence.

istersen dene olmadı eskiye alırsın nasıl istersen
  • Arkadaşlar iOS 10'da denemiştim çalışıyordu. jb çıkınca 9.3.3'e geçtim şuan tekrar deneyemiyorum o yüzden. İmkanım olursa deneyip yazarım yine.

- iBackupBot ile yapıyorsanız iPhone'umu Bul'u kapatmanızı istiyor.
    - Değiştirilen koddaki parantezlerler, noktalama işaretleri ve eklenen yer önemli.
    - Cihaz yeni kurulduysa ve ya hiç müzik dinlemediyseniz kulaklık takılıyken 1 kere müzik uygulamasına girip sesi sonuna kadar açmalısınız. Control center daki çubuktan da yapabilirsiniz bunu. Kırmızı seviyelerin çıktığına emin olduktan sonra yapabilirsiniz.
    - Jbli olsun olmasın işlem bittikten sonra cihazı kesinlikle yeniden başlatmak gerekiyor.

bunlardan birini kaçırıyor olabilirsiniz.
    kolay gelsin :)
  • hocam iOS 10 da da aynı performansı veriyor mu? sırf bu yüzden 9 da kalabilirim,bu eklenti uyumsuz veya eskisi gibi sağlıklı çalışmıyorsa hiç bulaşmam çünkü iOS 10 a :)
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.