DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
MODİFİYE CHIP TUNING VE POWER BOX HAKAN USTA
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
3.936
Cevap
52
Favori
334.314
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> DH Garaj >> MODİFİYE CHIP TUNING VE POWER BOX HAKAN USTA
Sayfaya Git:
Sayfa: <<< önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 sonraki >>>
Giriş
      1256 Mesaj
      13 Aralık 2008 01:22:27
      quote:

Orjinalden alıntı: ttuurrkkeerr

hakanusta bnde citroen c5 2009 var 1.6 110 hp 2009 turbodizel bu arabaya boxmı yoksa chipmi uygulanır kaç hp artar bide bu dizel sesini nasıl değiştirebilirz arabadan sağlam bi ses cıksın istiorm şimdiden tşkrler

Chipde veya powerbox olur.Kutu ile 125hp-130 hp arası oluyor.Chip ile 130hp-135 hp arası oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakanusta -- 13 Aralık 2008; 1:21:56 >

• Çavuş
      43 Mesaj
      29 Aralık 2008 00:32:32
      hakan usta.bendeastra 1.3 cdti sedan var.kutumu yazılımmı daha iyi olur sizce?90 beygirlikler yüksek basınçlı olduğu için kutuyu tavsiye etmiyolar+beygiride fazla artırmadığını duydum.yazılım daha uygun oluyor diyolar burdaki turningciler siz ne dersiniz?ben konyada kararsız bir müşteriyim.iyşallah turbaya yada motora zarar vermeyiz.kara duman arttırmayız arabaya.tel:05324020332 bahtiyar_846@hotmail.com

baho
    • Binbaşı
      1256 Mesaj
      01 Ocak 2009 23:28:57

quote:

Orjinalden alıntı: toyota 1.3 sol mmt

hakan usta.bendeastra 1.3 cdti sedan var.kutumu yazılımmı daha iyi olur sizce?90 beygirlikler yüksek basınçlı olduğu için kutuyu tavsiye etmiyolar+beygiride fazla artırmadığını duydum.yazılım daha uygun oluyor diyolar burdaki turningciler siz ne dersiniz?ben konyada kararsız bir müşteriyim.iyşallah turbaya yada motora zarar vermeyiz.kara duman arttırmayız arabaya.tel:05324020332 bahtiyar_846@hotmail.com

Sizin araca tavsiyem kutu olur fakat analog çalışan kutu olmasın dijital takılan kutular daha iyi oluyor.

• Er
      9 Mesaj
      04 Ocak 2009 01:24:05
      hakan usta seni yeni keşfettim a4 2006 115 bg 1.9 tdi aldım ne önerirsin chip yada box benimkine uyacakların maliyetleri ve performans artışı ne olur box alırsak aracı satarken söküp yeni araca takma şansım olurmu? birde adresini belirtirsen sana ulaşmam kolay olacaktır. şimdiden tşk.

• Çavuş
      49 Mesaj
      04 Ocak 2009 02:18:07
      Hakan Usta Merhaba,

2008 Model Seat Corboba 1.4 TDI 80 HP / 195 TORK

Chip ve box ne tavsiye edersiniz, maliyeti ne olur, güç artışı ne olur,

Şimdiden teşekkürler, hayırlı işler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karpi -- 4 Ocak 2009; 2:16:14 >

2007 Model Volvo S80 D5
    • Yüzbaşı
      324 Mesaj
      04 Ocak 2009 18:10:57
      Arkadaşlar

2009 Mitsubishi L 200 2500 cc Turbo diesel (DID) 136 bg- 314 nm tork
      Powerbox alternatifleri chip tuning sonuçları ne olur maaliyeti nedir.
      Firmanın rallitronik box u ile elde edilen değerlerin (167 bg-402 nm tork) üzerine cıkmak mümkün olur mu
      saygılar

Selim sarperselimmd@hotmail.com

• Firma Yetkilisi
      5229 Mesaj
      04 Ocak 2009 20:11:34

quote:

Orjinalden alıntı: SelimSarper

Arkadaşlar

2009 Mitsubishi L 200 2500 cc Turbo diesel (DID) 136 bg- 314 nm tork
      Powerbox alternatifleri chip tuning sonuçları ne olur maaliyeti nedir.
      Firmanın rallitronik box u ile elde edilen değerlerin (167 bg-402 nm tork) üzerine cıkmak mümkün olur mu
      saygılar

Selim sarperselimmd@hotmail.com

bu aracdan chiptuning ile +32-35 Hp alınabiliyor..Yaklaşık maliyeti 750 ytl dir.

böylelikle aynı oranda güç alınabilen powerbox lardan çok daha ucuza bu güçlere ve tork değerine ulaşmış olursunuz..

Otomobilinizin Motorundaki Gizli Gücü Keşfedin..!
      Mehmet GAZİHAN
      irtibat CEP: 532 243 73 66

Ataşehir TEM Yanyol Çağatay Plaza
    • Er
      9 Mesaj
      05 Ocak 2009 15:13:21
      ustam merhaba
      hakan usta seni yeni keşfettim a4 2006 115 bg 1.9 tdi aldım ne önerirsin chip yada box benimkine uyacakların maliyetleri ve performans artışı ne olur box alırsak aracı satarken söküp yeni araca takma şansım olurmu? birde adresini belirtirsen sana ulaşmam kolay olacaktır. şimdiden tşk.

• Çavuş
      88 Mesaj
      11 Ocak 2009 04:30:39
      volvo 2008 s40 1.6 d 109 bg / 240 nm ne önerirsiniz ve değerleri kaç olur ?

• Firma Yetkilisi
      5229 Mesaj
      11 Ocak 2009 21:46:00

quote:

Orjinalden alıntı: necrophilia

volvo 2008 s40 1.6 d 109 bg / 240 nm ne önerirsiniz ve değerleri kaç olur ?

tabiki chiptuning..

size bir S40 kullanıcısı refere ediyim ne kadar muhteşem bir sonuç alındığını size anlatsın..

%20 yakıt ekonomisini gerçek olarak yaşıyor..araç 140 Hp ve 295 Nm değerlerine ulaşır..

Mehmet GAZİHAN

• Çavuş
      88 Mesaj
      11 Ocak 2009 23:54:43
      İzmirde bunu yaptırabileceğim bir yer biliyor musunuz birde ? Fiyat olarakta tahminen ne kadara patlar ??

• Er
      7 Mesaj
      14 Ocak 2009 21:04:31
      Dobloya powerbox için İzmit'te tavsiye edebileceğiniz bir yer varmı?

• Firma Yetkilisi
      5229 Mesaj
      15 Ocak 2009 21:20:14

quote:

Orjinalden alıntı: necrophilia

İzmirde bunu yaptırabileceğim bir yer biliyor musunuz birde ? Fiyat olarakta tahminen ne kadara patlar ??

ben önümüzdeki hafta izmirdeyim..

500 ytl tutar..

Mehmet GAZİHAN

• Firma Yetkilisi
      5229 Mesaj
      15 Ocak 2009 21:22:23

quote:

Orjinalden alıntı: mrtkrbck

Dobloya powerbox için İzmit'te tavsiye edebileceğiniz bir yer varmı?

Ben izmite yakınım..yardımcı olmaya çalışayım..

Mehmet GAZİHAN

• Binbaşı
      1256 Mesaj
    • Er
      7 Mesaj
      17 Ocak 2009 18:28:06
      1,3 multijet dobloya etkisi ne olur? Fiyat nedir?

• Firma Yetkilisi
      5229 Mesaj
      18 Ocak 2009 02:46:31
      Chiptuning 1.3 Doblonun özellikle alt devirlerini ciddi oranda canlandırır.bu canlanma direk yakıt tüketimine pozitif olarak yansır..

Mehmet GAZİHAN

• Yarbay
      2421 Mesaj
      23 Ocak 2009 01:34:29
      Ustalarımıza sesleniyorum, sizlere bir sorum olacak..

Volvo S40 2.0 aracıma chip, hava filtresi, egzost sistemi gibi ufak modifiyeler yaptırmak istiyorum.. Ankara'dayım ve chip içinde gayet güzel biryer buldum kendime ( Herkesede tavsiye ederim ACT Chip Tunning ), fakat bunların yanında birde şu Hava Filtresinin ordaki hava akış sensörüne bağlanan ufak zımbırtılar var biliyorsunuzdur, bunlardan taktırsammı diye düşünüyorum.. Aslında taktırmayı şuan için düşünmüyorum, çünkü işe yarıyacağını hiç mi hiç sanmıyorum.. 600YTL ye CHIP uygulamasıyla %15 yani benim aracımda 23bg civarı bir güç alabiliyorum, bu aletin ise 60 YTL'ye en az 7-8bg verebilceği idda ediliyor.. Açıkcası bu bana inandırıcı gelmedi.. Zaten internetten satan arkadaş numarasını bile yazmamış arayıpda biri bişeyler sorar diye sanırım, Ankara'dada hiçbir modifiye mağazası ostimdekiler, şaşmazdakiler, ivedikdekiler, erciyesdekiler veya şehrin içindekiler olsun hiçbiri satmıyor bu ürünü.. Uzun lafın kısası sizlere danışmak istedim bu ürünler sizce güç verirmi, 5 bg bile olsa yine iyidir ama verirmi.. Birde bu hava akış sensörünü çıkarmamız ve sistemi bu alete emanet etmemiz güvenli midir..? Ürünün linkini veriyorum aşağıda..

http://www.sahibinden.c...730567WQQpXQQdisplayitem

İlginiz için şimdiden teşekkür ederim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WaRToX -- 23 Ocak 2009; 1:42:12 >

Hazır cep onayı gelmişken yazmayım dedim, yine dayanamadım cepten onaylattım.
      VOLVO S40 2007 Dynamic araç satıldı, şuan S60 2.0 T5 2011 Advance
    • Binbaşı
      1256 Mesaj
      23 Ocak 2009 23:36:36

quote:

Orjinalden alıntı: WaRToX

Volvo S40 2.0 aracıma chip, hava filtresi, egzost sistemi gibi ufak modifiyeler yaptırmak istiyorum.. Ankara'dayım ve chip içinde gayet güzel biryer buldum kendime ( Herkesede tavsiye ederim ACT Chip Tunning ), fakat bunların yanında birde şu Hava Filtresinin ordaki hava akış sensörüne bağlanan ufak zımbırtılar var biliyorsunuzdur, bunlardan taktırsammı diye düşünüyorum.. Aslında taktırmayı şuan için düşünmüyorum, çünkü işe yarıyacağını hiç mi hiç sanmıyorum.. 600YTL ye CHIP uygulamasıyla %15 yani benim aracımda 23bg civarı bir güç alabiliyorum, bu aletin ise 60 YTL'ye en az 7-8bg verebilceği idda ediliyor.. Açıkcası bu bana inandırıcı gelmedi.. Zaten internetten satan arkadaş numarasını bile yazmamış arayıpda biri bişeyler sorar diye sanırım, Ankara'dada hiçbir modifiye mağazası ostimdekiler, şaşmazdakiler, ivedikdekiler, erciyesdekiler veya şehrin içindekiler olsun hiçbiri satmıyor bu ürünü.. Uzun lafın kısası sizlere danışmak istedim bu ürünler sizce güç verirmi, 5 bg bile olsa yine iyidir ama verirmi.. Birde bu hava akış sensörünü çıkarmamız ve sistemi bu alete emanet etmemiz güvenli midir..? Ürünün linkini veriyorum aşağıda..

Söylediğiniz linke baktımda atmosferik araçta yazılımla bile 15hp zor ve hatta alınamıyor mekanik destek olmadan.Bırakın 60TL niz cebinizde kalsın adam hava sıcaklık sensöründen 15hp alınacağını idda ediyor saçma sapan işlere kulak vermeyin derim.

• Yarbay
      2421 Mesaj
      25 Ocak 2009 13:33:55

quote:

Orjinalden alıntı: hakanusta

Alıntıları Göster

Söylediğiniz linke baktımda atmosferik araçta yazılımla bile 15hp zor ve hatta alınamıyor mekanik destek olmadan.Bırakın 60TL niz cebinizde kalsın adam hava sıcaklık sensöründen 15hp alınacağını idda ediyor saçma sapan işlere kulak vermeyin derim.

Bende sizinle aynı fikirdeydim, fakat sizin gibi bir bilene danışmak istedim.. Sizde aynı fikirde olduğunuza göre tamamen aklımdan silebilirim bu saçma aleti ;) Teşekkürler..

Hazır cep onayı gelmişken yazmayım dedim, yine dayanamadım cepten onaylattım.
      VOLVO S40 2007 Dynamic araç satıldı, şuan S60 2.0 T5 2011 Advance
    • Yüzbaşı
      471 Mesaj
      28 Ocak 2009 09:38:28
      Usta bizdede OPEL Omega 2.5 V6 CD var ... ne yapılabilir ...?

kavGamız tuRana kaDardır ... !
    • Yarbay
      4081 Mesaj
      31 Ocak 2009 00:32:38
      2008 model cok dusuk km.deki subaru impreza 1.5lerin ikinci el fiyatlari cok uygun gorunuyor. ancak motor gucu yetersiz kaliyormus kasaya gore (107 hp). otomatik vites 1.5 motor subaru imprezaya nasil bir cozum olur ve benzinden de tasarruf saglanabilir mi?

• Yarbay
      2355 Mesaj
      31 Ocak 2009 22:04:07
      Golf 4 1.8 125 hp bu erformans olaylarından yaparsak ne kadar fark eder yada bunun yerine turbo taktırmak daha mı iyi olur?

Yanıtlarsanız pm atın lütfen...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BLUE MAnN -- 31 Ocak 2009; 22:03:27 >

• Firma Yetkilisi
      5229 Mesaj
      01 Şubat 2009 22:57:32

quote:

Orjinalden alıntı: BLUE MAnN

Golf 4 1.8 125 hp bu erformans olaylarından yaparsak ne kadar fark eder yada bunun yerine turbo taktırmak daha mı iyi olur?

Yanıtlarsanız pm atın lütfen...

15 Hp alınabilir..

Mehmet GAZİHAN

• Yarbay
      4081 Mesaj
      02 Şubat 2009 12:08:58
      quote:

2008 model cok dusuk km.deki subaru impreza 1.5lerin ikinci el fiyatlari cok uygun gorunuyor. ancak motor gucu yetersiz kaliyormus kasaya gore (107 hp). otomatik vites 1.5 motor subaru imprezaya nasil bir cozum olur ve benzinden de tasarruf saglanabilir mi?

benim soruma da cevap verebilirseniz sevinirim.

• Er
      1 Mesaj
      08 Şubat 2009 21:39:42
      bende 2.0 140 hp tdi 2006 model jetta var bnmki kaça yükselir?

• Firma Yetkilisi
      5229 Mesaj
      08 Şubat 2009 22:43:00

quote:

Orjinalden alıntı: .jetta.

bende 2.0 140 hp tdi 2006 model jetta var bnmki kaça yükselir?

175 Hp ve %22 ekstra tork kazanılır..

Mehmet GAZİHAN

• Yarbay
      4081 Mesaj
      10 Şubat 2009 16:15:42
      Sayin ChipTuning Uzmanı , impreza 1.5'e (107 bg olanina) chip/box uygulamasi yapilmiyor mu yoksa bu konuda calismaniz olmadigi icin mi yanit alamiyorum?

• Firma Yetkilisi
      5229 Mesaj
      10 Şubat 2009 18:11:45
      benzinli araçlara, hele japonlara box olmaz..chip de olmaz..

farkı specific uygulamalar ile bir miktar güç alınabilir..

Mehmet GAZİHAN

• Yarbay
      4081 Mesaj
      10 Şubat 2009 20:22:55
      Tesekkurler.

• Firma Yetkilisi
      5229 Mesaj
      11 Şubat 2009 01:49:50
      rica ederim..

Mehmet GAZİHAN

• Yarbay
      2342 Mesaj
      12 Şubat 2009 14:10:58

quote:

Orjinalden alıntı: *BlaCkEaGLe*

206 benimki hadi arttır

• Çavuş
      66 Mesaj
      01 Mart 2009 12:16:10
      quote:

WaRtoX arkadaş
      Chip tuning işi ne oldu yapıldı mı? Kaça yapıldı? Sonuç nasıl? Bir de senin S40 benzinli değil mi? Benim ki S40 1,6 Lpg li. Araba şuan düşük viteslerde çok ağır. Ben nasıl bir sonuç alırım acaba? ACT nin telf. bana yazabilirmisin.
      Bu soruma ayrıca ChipTuning uzmanı arkadaş ya da hakanusta da cevap verirse sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aliihsangun -- 1 Mart 2009; 12:12:37 >

• Firma Yetkilisi
      5229 Mesaj
      02 Mart 2009 18:51:51
      Ben LPG li arabalar ile ilgilenmiyorum..

Mehmet GAZİHAN

• Yarbay
      2012 Mesaj
      03 Mart 2009 00:03:58

quote:

Alıntıları Göster

Bende sizinle aynı fikirdeydim, fakat sizin gibi bir bilene danışmak istedim.. Sizde aynı fikirde olduğunuza göre tamamen aklımdan silebilirim bu saçma aleti ;) Teşekkürler..

aynen

• Er
      9 Mesaj
      03 Mart 2009 16:35:36
      İyi günler Fiat 2008 Linea Multijet sahibiyim geçen aylarda daha önce gp de kullandığım Powerbox'ı yeni aracımda kullanmaya başladım ama eskisi kadar performans değişikliği hissetmedim. Sorum şu; sorun acaba araç değişikliğinden dolayı mı oldu yoksa boxlarıda programlamanın bir yolu var mı?(ilgili firma gp ve linealar için aynı boxı verdiklerini öğrendim) Ayrıca bugün gördüğüm bir ilanda yine aynı model Linea Da hem chip hem de box uygulamasının bir arada olarak satılığa çıkarmışlar acaba ben de her ikisini birden yaptırsam araca bir zararı olur mu ve güç anlamındaki kazancım ne olur? Şimdiden teşekkürler

• Firma Yetkilisi
      5229 Mesaj
      04 Mart 2009 02:13:55

quote:

Orjinalden alıntı: jrbecz

İyi günler Fiat 2008 Linea Multijet sahibiyim geçen aylarda daha önce gp de kullandığım Powerbox'ı yeni aracımda kullanmaya başladım ama eskisi kadar performans değişikliği hissetmedim. Sorum şu; sorun acaba araç değişikliğinden dolayı mı oldu yoksa boxlarıda programlamanın bir yolu var mı?(ilgili firma gp ve linealar için aynı boxı verdiklerini öğrendim) Ayrıca bugün gördüğüm bir ilanda yine aynı model Linea Da hem chip hem de box uygulamasının bir arada olarak satılığa çıkarmışlar acaba ben de her ikisini birden yaptırsam araca bir zararı olur mu ve güç anlamındaki kazancım ne olur? Şimdiden teşekkürler

GP 75 hp miydi ? 90 ise aynı tepkiyi almanız gerekiyordu..

35 e yakın LINEA nın üzeirnde yazılımım var ve birkaçı Box+Chip uygulanmış durumda..Kullanıcınlar ile görüşmek istersen özelden telfonlarını verebilirim..

Yaklaşık 120 Hp olacaktır araç..

Mehmet GAZİHAN

• Er
      9 Mesaj
      04 Mart 2009 18:13:03
      Gp 90 hp idi ama dediğim gibi bir sorun var ama şimdilik çözemedim. Bu arada ben Adanadayım ve burda chip ile ilgilenen birilerini arıyorum bu konuda yardımcı olabilir misin? en azından tavsiye edebileceğin birilerini yazarsan sevinirim.

• Firma Yetkilisi
      5229 Mesaj
      05 Mart 2009 01:30:43
      Belli tarihlerde Adana da oluyorum..Memleketim nede olsa..

Acelen yoksa geldiğimde halledebilrim..

Mehmet GAZİHAN

• Onbaşı
      29 Mesaj
      23 Mart 2009 01:21:00
      2007 model corsa d var elimde.. 1.3 75 beygir.. performansı artırmak için ne tür uygulama öneririsiniz ve sonucunda ne kadrlık bi performans artışı olur...

• Firma Yetkilisi
      5229 Mesaj
      23 Mart 2009 02:45:12
      70 hp lik Corsa C 1.3 cdti dan aşağıda gösterdiğim Dyno çıktısındaki motor güç ve tork değerleriniz alabiliyoruz..

75 Hp lik aracınızın motorundan 5 hp ve 12 Nm fazlası alınabilir..

100 Hp 230 Nm

Sizin aracınızda 105 Hp 245 Nm gibi olacaktır..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ChipTuning Uzmanı -- 23 Mart 2009; 2:42:48 >

Mehmet GAZİHAN

• Yarbay
      7831 Mesaj
      24 Mart 2009 16:47:12
      2001 model hyundai accent aracım var. Benzinli. 102hp 1.5 motor. 136nm.
      Bu araca ne tür bir performans uygulaması ile (chip) ne kadar hp ve tork getirisi elde edilebilir?

Everything that has a beginning has an end
    • Er
      13 Mesaj
      25 Mart 2009 00:13:18
      ARKADAŞLAR HER TÜR BİNEK ARACINIZA OTO KUAFÖR HİZMETİ VERİYORUM....
      ÜSTELİK PROFESYONEL ÜRÜNLERLE ...
      ALFA TUNING E BEKLİYORUM SİZLERİ...
      MAYIS SONUNA KADAR İÇ DETAYLI KUAFÖR FİYATIMIZ SADECE 100TL DİR..
      JEPP SINIFI İÇİNSE 150 TL KDV DAHİLDİR...

BOYA KORUMA 110TL
      SİYAH RENK İÇİN 110+ 50 TL ....

MOTOR KORUMA VE PARLATMA 50TL .
      FULL PAKET DETAYLI İÇ TEMİZLİK + BOYA KORUMA+MOTOR KORUMA VE JANT BAKIMI 260TL..

İLGİLENENLERİN BİR GÜN ÖNCEEN RANDEVU ALMASI GEREKMEKTEDİR..
      İRTİBAT 0539 441 15 81
      ALFA TUNING ... OZAN YAMAN
      ÜMR /İST
      KULLANILAN ÜRÜNLER MEGUİLARS . BLUE RİBBON. 3M

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OTO KUAFÖR -- 25 Mart 2009; 0:17:15 >

• Teğmen
      143 Mesaj
      25 Mart 2009 22:37:43
      2007 Subaru İmpreza 2.0R 160 bg 186 NM chip+vs işlemlerle nekadar beygir artışı olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HsinZhou -- 25 Mart 2009; 22:42:55 >

• Firma Yetkilisi
      5229 Mesaj
      30 Mart 2009 01:32:18

quote:

Orjinalden alıntı: Wolverine

2001 model hyundai accent aracım var. Benzinli. 102hp 1.5 motor. 136nm.
      Bu araca ne tür bir performans uygulaması ile (chip) ne kadar hp ve tork getirisi elde edilebilir?

8-9 Hp alınabilir..15 Nm kadar tork da artacaktır..

Mehmet GAZİHAN

• Firma Yetkilisi
      5229 Mesaj
      30 Mart 2009 01:34:36

quote:

Orjinalden alıntı: HsinZhou

2007 Subaru İmpreza 2.0R 160 bg 186 NM chip+vs işlemlerle nekadar beygir artışı olur

Chip + Filtre + Eksoz ile 25 Hp kadar alınabilir..

Mehmet GAZİHAN

• Yüzbaşı
      338 Mesaj
      30 Mart 2009 16:38:21
      97 toyota Corolla 1.3 motor 75 beygir buna nasıl birşeyler yapılır

• Binbaşı
      1256 Mesaj
      01 Nisan 2009 03:49:08

quote:

Orjinalden alıntı: adige_4ever

97 toyota Corolla 1.3 motor 75 beygir buna nasıl birşeyler yapılır

Yazılımla atmosferik bezinli araçlarda dizel araçlar kadar güç alınamıyor.

• Yüzbaşı
      338 Mesaj
      02 Nisan 2009 01:24:21

quote:

Orjinalden alıntı: hakanusta

Alıntıları Göster

Yazılımla atmosferik bezinli araçlarda dizel araçlar kadar güç alınamıyor.

Biraz daha açarmısın pek anladığım söylenemez

• Teğmen
      195 Mesaj
      04 Nisan 2009 21:11:05
      Astra 1.3 CDTI 90 Hp bu araçta neler olur? şimdiden teşekkürler

• Firma Yetkilisi
      5229 Mesaj
      07 Nisan 2009 02:04:51

quote:

Orjinalden alıntı: launch

Astra 1.3 CDTI 90 Hp bu araçta neler olur? şimdiden teşekkürler

110 Hp 250 Nm değerleri gayet sağlıklı ve problemsiz..

Chiptunig ile..

Mehmet GAZİHAN

• Teğmen
      195 Mesaj
      07 Nisan 2009 10:50:32

quote:

Orjinalden alıntı: ChipTuning Uzmanı

Alıntıları Göster

110 Hp 250 Nm değerleri gayet sağlıklı ve problemsiz..

Chiptunig ile..

Cevabınız için teşekkür ederim. 0-100 hızlanmayı 2 saniye azaltır diye düşünüyorum ne dersiniz? Ne kadara mal olur bir de bu iş? Siz İstanbul'dasınız sanırım?

• Er
      7 Mesaj
      07 Nisan 2009 13:34:45
      Selamlar,
      Mazda 3 105 Beygir gücünde. Bu araca performans için ne yapılabilir. Teşekürler.

• Firma Yetkilisi
      5229 Mesaj
      08 Nisan 2009 02:31:49

quote:

Orjinalden alıntı: launch
      Cevabınız için teşekkür ederim. 0-100 hızlanmayı 2 saniye azaltır diye düşünüyorum ne dersiniz? Ne kadara mal olur bir de bu iş? Siz İstanbul'dasınız sanırım?

Rahatlıkla 2 saniye düşecektir..500 TL tutuyor..

Evet Kadıköydeyiz..

Mehmet GAZİHAN

• Teğmen
      195 Mesaj
      08 Nisan 2009 18:40:43
      Peki şunu merak ediyorum:
      Kalkışta hangisi alır?
      Çipli 110 beygire çıkmış bir Astra cdti mı yoksa Golf 5 düz 1.6 motorlu ve lpgli olan mı?

• Firma Yetkilisi
      5229 Mesaj
      08 Nisan 2009 18:44:09
      daha çok devir çeviren kazanır..

Mehmet GAZİHAN

• Er
      9 Mesaj
      09 Nisan 2009 18:20:02
      SpeedBuster'ın üzerinde 10 farklı modu olan boxında acaba 1'den 10 kadar olan ayar performans artışı ile doğru orantılı mı yoksa her kademenin ayrı bir kullanım alanı varmı? Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar var ise açıklama yapabilirse memnun olurum.

• Firma Yetkilisi
      5229 Mesaj
      11 Nisan 2009 02:13:01

quote:

Orjinalden alıntı: jrbecz

SpeedBuster'ın üzerinde 10 farklı modu olan boxında acaba 1'den 10 kadar olan ayar performans artışı ile doğru orantılı mı yoksa her kademenin ayrı bir kullanım alanı varmı? Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar var ise açıklama yapabilirse memnun olurum.

Açtıkca güç ve duman artar..Kullanım alanları ile ilgili değil..

Mehmet GAZİHAN

• Yarbay
      3428 Mesaj
      11 Nisan 2009 07:33:06
      güncel

• Yarbay
      3587 Mesaj
      12 Nisan 2009 13:57:37
      Sayın ChipTuning Uzmanı,
      Ben ve bir arkadaşım, box-tuning modül uygulamayı planlıyoruz.
      Araçlarımız 2007 ve 2008 model SUZUKI Grand Vitara 1.9 DDiS (Dizel) 5K 4x4: 129HP, 300NM tork.
      Motoru bildiğim kadarıyla önceki model RENAULT Laguna'larda kullanılanlardan.

Bu araç yaklaşık 1650kg olduğundan, kalkışda hantal kalıyor, vites yükseltirken çekişten düşmemek için 3000 devire yaklaşınca vites yükseltmek gerekiyor.
      BEKLENTİMİZ:
      Özellikle 1500-200 devirde yüksek çekiş gücü sağlamak, 2500 devir altında çekişten düşmeden vites yükseltebilmek ve
      YAKIT TASARRUFU sağlamak.
      Yoksa en yüksek HP-torku kazanmak veya en yüksek hız gibi bir beklentimiz YOK.

Acaba SUZUKI Grand Vitara 1.9 DDiS (129HP, 30NM tork) araçlarımıza tam uyumlu ve beklentilerimizi karşılayan box-tuning modül uygulamasının maliyeti nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BRAVEHEART11 -- 12 Nisan 2009; 16:59:08 >
Sayfa:   <<     < önceki   1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10   sonraki >     >>
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> DH Garaj >> MODİFİYE CHIP TUNING VE POWER BOX HAKAN USTA
Sayfaya Git:
Sayfa:
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.