DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Nokia lumia alınırmı ?
14
Cevap
0
Favori
500
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Windows Phone >> Cihazlar Genel >> Nokia lumia alınırmı ?
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      24 Mesaj
      13 Aralık 2013 00:23:36
      Yeni bir telefon almayı düşünüyorum. Şu an sony ericcson xperia ray kullanıyorum ve aklımda lumia 1020 var etrafımda kime sorsam nokiadan uzak dur değip iphone, lg g2 yada sony z öneriyor.
      benim sormak istediğim nokia da sorun çok mu çıkıyo?. formda okuduğum kadarı ile şarj(uçak modunda geçe %20-30 arası şarj gidiyormuş), donma ve titreme (920 ve 925 te genelde titremeler oluyormuş)
      android kullanmak istemiyorum. Bu yüzden w8 veya iphone seçicem (market sorun değil fazla uygulama ve oyun oynamam ama internette sörf yaparım (bilgisyara oturduğumda interneti actığımda bir bakmışım 1 saat olmuş öyle internet sitesi gezmişim hiç birşey yapmadan ) lumia 1020 seçmemin amaçı kamerası telefon amacına ulaşmış.
      birde any.do uygulamasını kullanıyorum wp8 markette var mı

-
    • Binbaşı
      1787 Mesaj
      13 Aralık 2013 01:09:40
      Bende stand by modunda gece %5-6 falan gidiyo şarj

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Teknik Üniversite
    • Uzaklaştırılmış 3 gün cezanın, 2 gün 16 saat 38 dakika kadarı kaldı.
      13 Aralık 2013 01:20:48
      quote:

Orijinalden alıntı: simtoecoten

Yeni bir telefon almayı düşünüyorum. Şu an sony ericcson xperia ray kullanıyorum ve aklımda lumia 1020 var etrafımda kime sorsam nokiadan uzak dur değip iphone, lg g2 yada sony z öneriyor.
      benim sormak istediğim nokia da sorun çok mu çıkıyo?. formda okuduğum kadarı ile şarj(uçak modunda geçe %20-30 arası şarj gidiyormuş), donma ve titreme (920 ve 925 te genelde titremeler oluyormuş)
      android kullanmak istemiyorum. Bu yüzden w8 veya iphone seçicem (market sorun değil fazla uygulama ve oyun oynamam ama internette sörf yaparım (bilgisyara oturduğumda interneti actığımda bir bakmışım 1 saat olmuş öyle internet sitesi gezmişim hiç birşey yapmadan ) lumia 1020 seçmemin amaçı kamerası telefon amacına ulaşmış.
      birde any.do uygulamasını kullanıyorum wp8 markette var mı

o % 30 giden arakdaşın telefonda sorun var ve servise verdi telefonu normal değil yani , badtrip nikli arkadaşta da 1020 var ondada 2 - 3 gün gidiyor şarj

Acı su da tatlı su da berraktır. Sakın görünüşe aldanma. Görünüşte herkes insandır ama gerçek insan HAL ehli olandır! (Hz.Mevlana)
    • Yarbay
      3022 Mesaj
      13 Aralık 2013 01:24:00
      bilgin olsun bahsettiğin uygulama wp için yok bu arada uçuş modunda %30 şarjı giden telefon servisliktir olmaz, olamaz yani titreme sorununu bazı 920'lerde yaşayanları görüyorum ne yazıkki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şekilsiniz ya -- 13 Aralık 2013; 1:26:29 >

• Yüzbaşı
      724 Mesaj
      13 Aralık 2013 09:51:24
      Telefonunu kamera için kullanacaksan 1020 den iyisi yoktur ama bana gelipte instagramda foto paylaşıcam dersen elinden 1020 ni alıp mordora doğru yürümeye başlarım.

• Android Beta Kullanıcısı
      2858 Mesaj
      13 Aralık 2013 09:56:05
      %1-2 gidiyor şarj bende sizin telefonlar sorunlu.

Erciyes Üniversitesi Kore Dili ve Edebiyatı
      한국어 문학과
      GALATASARAY
    • Yüzbaşı
      495 Mesaj
      13 Aralık 2013 14:01:18

quote:

Orijinalden alıntı: DokuzKuyrukluTilki

%1-2 gidiyor şarj bende sizin telefonlar sorunlu.

bendede aksam doldurdum fulledim yatarken cıkrdım şarjı sabah %100 du batarya hiç düşme yok l920 de

• Binbaşı
      1756 Mesaj
      13 Aralık 2013 14:20:00

quote:

Orijinalden alıntı: Şekilsiniz ya

bilgin olsun bahsettiğin uygulama wp için yok bu arada uçuş modunda %30 şarjı giden telefon servisliktir olmaz, olamaz yani titreme sorununu bazı 920'lerde yaşayanları görüyorum ne yazıkki.

Titreme sorunu nedir arkadaşım? Neresinde oluyor bu? Bilmediğimden soruyorum 925te falanda oluyor demiş arkadaşta. Bende 925 kullanıyorum. Acaba bende de varda fark etmedim mi?

Nokia Lumia 925
      Sony xba-h1
      Sony xperia m5

• Android Beta Kullanıcısı
      2858 Mesaj
      13 Aralık 2013 15:03:57

quote:

Orijinalden alıntı: xxllsc

Alıntıları Göster

bendede aksam doldurdum fulledim yatarken cıkrdım şarjı sabah %100 du batarya hiç düşme yok l920 de

Yatmadan hemen önce çekince gitmiyor nerdeyse 1 2 bazen hiç giitmediği oluyor. Rahatım şarj konusunda

Erciyes Üniversitesi Kore Dili ve Edebiyatı
      한국어 문학과
      GALATASARAY
    • Binbaşı
      1892 Mesaj
      13 Aralık 2013 15:42:47

L920 bekleme süresi daha uzundur. Yani telefonu mıncıklamadığın zaman sizin de belirttiğiniz gibi nerdeyse hiç yakıt harcamaz.

xxllsckullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Onbaşı
      24 Mesaj
      13 Aralık 2013 17:23:14
      Daha telefon almadım alacam sorunu çok oluyor mu onu araştırıyorum.
      genelde bir ürün almadan önce ürünün sitesindeki teknik sorun kısmındaki forumları okurum.
      http://discussions.noki...n-Titremesi/td-p/2293151
      http://discussions.noki...-i%C5%9Flem/td-p/2286769
      http://discussions.noki...sarj-sorunu/td-p/2110359
      http://discussions.noki...kran-sorunu/td-p/2282753
      burda okuduğum problemler elektronik aletlerin hepsinde olabilir. Sonuçta insan yapımı
      Ama benim merak ettiğim Nokia ların çoğunda oluyor mu? yoksa korkmadan alayım mı?

-
    • Yüzbaşı
      290 Mesaj
      13 Aralık 2013 17:36:15
      820 almayı düşunuyoM guzel mi kötu mu

• Yarbay
      3022 Mesaj
      13 Aralık 2013 18:43:37

quote:

Orijinalden alıntı: jumuu

Alıntıları Göster

Titreme sorunu nedir arkadaşım? Neresinde oluyor bu? Bilmediğimden soruyorum 925te falanda oluyor demiş arkadaşta. Bende 925 kullanıyorum. Acaba bende de varda fark etmedim mi?

Hocam bilmiyorum ancak windows phone bolumunde gezinirken goruyorum bu konuyla ilgili başlıklar gugılda aratırsanız bu sorunu yaşayanlar var ben 625 kullanıyorum bende sıkıntı yok.

• Binbaşı
      1282 Mesaj
      13 Aralık 2013 19:43:54
      aldıgım gunden beri en ince ayrıntısına kadar hiç bir sorun yaşamadım l920

Rakı
    • Yüzbaşı
      505 Mesaj
      13 Aralık 2013 23:10:41
      1020 belki alınabilir.

Lakin Nokia'da wifi sorunu yaşayan insanlar da var, olumsuzluklar arasına bunu da yaz bence...

Yok
Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Windows Phone >> Cihazlar Genel >> Nokia lumia alınırmı ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.